Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vás na úrovni génov (predošlý profil B101). Vediete si výborne. Verím, že aj túto etapu svedomito zrealizujete a dáte dobrý základ pre bezchorobnosť a dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: epitelové bunky v poriadku všade. Orgániky v bunkách sa popravili. Génovo je to čisté a žiadne devastujúce gény. Gén dlhovekosti treba riešiť. Molekulárna úroveň rozpadnuté guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: génová úroveň čistá. Vybudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: génová úroveň čistá. Vybudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: génová úroveň čistá. Vybudovať gén dlhovekosti. Kostná dreň v poriadku. Dcérske bunky v poriadku, 6 druhov bielych krviniek v poriadku. Červené krvinky sú silné a v poriadku. T a B lymfocyty v poriadku, detská žľaza nefunguje všade a treba dotiahnuť do celého tela, hlavne ruky a nohy a hlava. Imunoblasty malé množstvo, generujúce ďalšie bunky v poriadku. Imunoglobíny nedostatok celého sortimentu, niektoré chýbajú, treba riešiť. Rizikové vírusy v kostných bunkách a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: chromozómy zreparované, génová úroveň čistá. Vybudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň oceľové laná, teda v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: orgániky sa zlepšili, ale treba dotiahnuť liečbu. Gény čisté a začal sa tvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: génová úroveň čistá. Epitelové bunky v poriadku. Vybudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň doslova pohroma.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: orgániky ponaprávané a spevnené. Cítiť spoluprácu s tukovým orgánom. Génovo je to čisté. Ešte vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň je varovná.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: začali ste v tuku produkovať 1 400 000 užitočných látok. Treba riešiť molekulárnu úroveň, ktorá je slabá.

Geriatrická diagnostika svalov: máte rozvinuté kosterné svaly. Svaly priečne pruhované na povrchu tela sú mľandravé a nedostatočne rozvinuté. Kosterné svaly sa veľmi dobre zreparovali. Bunková úroveň je výborná a množstvo mladých buniek. Cítiť, že mikronatŕhanie svalov funguje. Hlavné svaly mľandravé, ale aspoň po terapii ožili. Treba zmeniť systém cvičenia, resp. pridať také cvičenia, čo budú natrhávať jemne aj hlavné svaly tela. Koncentrácia do týchto svalov a tak cvičiť na ťahačoch. Treba to precízne cvičiť.

Geriatrická liečba svalov: bola popísaná a treba pozorne cvičiť aj hlavné svaly.

Geriatrická liečba tukový orgán: umyť telo pravidelne jadrovým mydlom. Pred umývaním nasucho šúchať a potom namydlenie. Kúpiť lacnú slivovicu a zmiešať s alpou a jemne natierať na telo aspoň 50 krát a vytvoriť tak diskovité modifikácie. Potom osprchovať. Zájsť do predajne s voňavkami a čuchať vône. Prísť odtiaľ omámená. Nejakú si vyberte na voňanie a natieranie tela aspoň 60 krát za 2 mesiace. Po sprchovaní aspoň 30 krát vyšúchať telo uterákom dočervena. Točiť sa na mieste aspoň 40 krát za 2 mesiace až do odpadnutia na zem. Dávať pozor na nábytok okolo seba.

Geriatrická liečba krvné riečište: vytvorte si z alobalu veľkú guľu ako tenisová loptička a dovnútra dajte mince, klinčeky, kúsky čerstvých konárikov, kúsok mäsa. Klásť na holé telo aspoň 15 krát po dobu 15 minút. Mäso dajte vždy čerstvé. Kúpte si bravčovú nohu a zabaľte do fólie. Ukladať na telo aspoň 2 krát po 20 min. Uschovávať v chladničke. Omotať drôtom bravčovú nohu, priložiť k nej drobné mince.

Geriatrická liečba kostná dreň: kúpte si včeliu materskú kašičku alebo produkty, ktoré ju obsahujú vo zvýšenej miere a natierať celé telo počas 2 mesiacov aj 30 krát. Šúchať telo peľovými zrniečkami. Natierať telo jemne propolisom a kvetovým medom aspoň 50 krát počas 2 mesiacov. Pojedať med s čerstvým nastrúhaným chrenom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.