Mojím problémom je nadváha, ktorá ma trápi už od detstva a je to čím ďalej horšie, stále držím diéty rôzneho typu, chodím cvičiť do telocvične, na plávanie a vyskúšala som aj stroje na chudnutie – myostimulátor. Podarí sa mi vždycky schudnúť niekoľko kil-4 kg , ale po ukončení diéty mám to v priebehu cca 1 mesiaca zase všetko späť. Myslím si, že s tým súvisia bolesti hlavy a psychické problémy.

Som rád, že ste sa rozhodli liečiť svoje prejedanie, ktoré vyplýva z vašej psychickej nestability. Máte formu bulímie, kde sa síce nevracia, ale všetko sa ukladá v tuku. Skúste si to uvedomiť a nájsť cestu späť. Nedá sa zjesť celý svet a všetko preskúmať žalúdkom.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je mimo tela, aj podvedomé obaly. Teda destabilizácia psychiky a nutnosť psychoterapií.

Povaha
Ste psychicky usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok poškodenej reakcie z mozočku, ktorá vás núti jesť a jesť.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má zo sexu stres a musí to, ako sa hovorí, zajesť. Inak by mohla odpadnúť. Sexus centrum je vo veľkom mozgu a charakterizuje to jedinú ambíciu a to mať obrovské zásoby jedla. Takzvaný koncentračný syndróm, ktorým trpeli vojnoví väzni. Keď prišli zo zajatia, museli mať veľké zásoby.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na jedlo. Povrchová vzrušivosť: na sýte brucho. Pohlavná vzrušivosť: na mäso a výrobky z neho. Doslova zožrať partnera a potom ho mať rada. Citová vzrušivosť: sladkosť. Riziková oblasť, kde je jedenie spojené s erotickým ukojením.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 12. roku ste dostali do podvedomia nasledovné obaly: túžby obal obsahuje záznam stať sa sumo zápasníkom. Mozoček obal poslania obsahuje záznam stať sa obrovskou matkou. Rodostrom obal obsahuje zápis o človeku s bulímiou, ktorý sa nedokázal nasýtiť a trpel hladom. Dieťa obal obsahuje predstavu veľkého prsníka a kojenia a kojenia. Šaman obal obsahuje záznam rituálnych lukulských hodov, ako nakŕmiť seba a ostatných. 7 obalov spolu obsahuje všetky kuchárske knižky sveta.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Jednoducho by ste zjedli všetko, čo máte okolo seba, či už je to na jedenie alebo nie. Ako keby ste chceli všetko hmatať žalúdkom a spoznať cez žalúdok.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Za jedlo by ste dali všetko a neváhali by ste spraviť čokoľvek.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Odmietate zbaviť sa toho, čo pojete. Jednoducho ako keby to, čo ste zjedli, bolo vašou súčasťou.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď prejdete hlbokými psychoterapiami a pochopíte, že nechcete a odmietate zjesť všetko okolo seba, aby sa to stalo vašou súčasťou.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem Vám za veštecký profil. CHcela by som vás poprosiť o postup samoliečby na ovládnutie bulímie.

PSYCHOTERAPIE
V prvom rade treba odviesť svoj záujem od jedla na iné veci, ktoré sa nedajú zjesť. Napríklad sa pri jedení nekoncentrujte na jedlo, ale na tanier, príbor a podobne. Keď varíte, tak sa skoncentrujte na hrnce, sporák, kuchynskú linku. Keď zjete jedlo, tak isto sa neskoncentrujte na to, čo ste zjedli, koncentráciu usmernite mimo žalúdok, napríklad na orgány tela. Pri jedle si čítajte noviny a časopisy. Večer si ľahnite a na žalúdok a cez brucho si ukladajte rôzne predmety ako knižky a iné bežné objekty. Keď niečo robíte, tak sa skoncentrujte na oblasť žalúdočného vaku a tadiaľ koncentráciu vytiahnite zvnútra do vonkajšieho sveta. Napríklad keď niečo robíte, tak to žalúdku vysvetľujte ako malému dieťaťu. Žalúdku hovorte, že toto sa nedá zjesť a úplne stačí, keď žalúdok bude spoznávať svet nie tým, že to musí zjesť.

Koncentrujte sa pri jedení postupne okolo žalúdka a hovorte si, že toto, čo teraz trávite, nie je na poznanie sveta, ale na obživu. Koncentráciu postupne pri jedení presúvajte na orgány v tele.

Neustále si predstavujte a programujte sa, vizualizujte,  ako spoznávate predmety okolo vás cez mozog v hlave.

Pridaj komentár