Predovšetkým ide o niečo, čo som si myslel, že je dané mojou povahou. Ale keď mi to začalo vadiť, pochopil som, že sa jedná o ozajstný problém. Je to apatia, ktorá nepretrváva, ale sa zjavuje na momenty. Niekedy sa s ňou stotožňujem, a tým ju nevnímam ako problém, a sú aj chvíle, keď ju nemôžem zniesť. Vtedy cítim, že všetko, čo viem o sebe, vlastne nie je pravda, tým strácam cieľ svojej duchovnej cesty a cítim, že ma viac nenapĺňa to, čo ma napĺňalo a hnalo dopredu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Objavil som vo vás nádherný svet náboženských stigmatikov. Stigmy viedli každého jedinca do hlbokého stotožnenia s náboženskými symbolmi. Bohužiaľ, idete proti tomuto odkazu v sebe a venujete sa štúdiu namiesto hlbokej cesty zblíženia a stotožnenia s Božím svetom. Je na vás, aký osud si zvolíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal aj podvedomé obaly sú v tele a to dlhodobo. Teda psychika je trvale stabilná.

Povaha
Ste psychicky usadený v gangliách kože, čo je mimoriadne neštandardné a netradičné usadenie psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je silne nábožensky založená.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok gréckeho náboženstva alebo gréckej mytológie. Prométeus a ďalšie božstvá. Sexus centrum je uložené v podbruší. Teda viac ženských povahových čŕt ako mužských. Viac utiahnutosť a súkromie ako ambície a kariéra. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by sa bola radšej narodila ako žena.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: snové náboženské veci. Pohlavná vzrušivosť: na seba a Božské zámery.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku u vás neboli vytvorené obaly šamanských anjelov. V 12. roku života ste dostali nasledujúce obaly: túžby obal obsahuje náboženské túžby lásky k Bohu. Mozoček obal poslania v živote obsahuje náboženský život samotárov. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý žil ako stigmatik, zámerne sa zraňoval v náboženských extázach. Dieťa obal a zvierací obal nie sú rozvinuté. Šaman obal obsahuje zápis o sitgmatickej šamanke, ktorá cez stigmy uctievala rôzne prírodné božstvá. 7 obalov spolu obsahuje všetko o stigmatikoch celého sveta.

Pred narodením
Ešte pred započatím vášho embryonálneho vývoja príchod spomienok mŕtvej stigmatičky zo sveta mŕtvych do vás a tento záznam prerastal cez vašu psychiku. Počas embryonálneho vývoja sa plne vo vás rozvinul náboženský mechanizmus.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ste v rozpore s podvedomím. Venujete sa náboženstvu ako laici, dogmatici a nie ako stigmatizované osoby. Vnútorný rozpor s podvedomím. Tento spor vás môže stáť psychické zdravie. Mali by ste pochopiť, o čom je náboženstvo osôb, ktoré mali stigmy alebo si ich vedome robili, prípadne mali pocit, že majú stigmy. Je zásadný rozdiel medzi náboženským prístupom stigmatikov a laických veriacich. Vy máte podvedomie stigmatikov a to je trochu iný prístup ako iba študovať a modliť sa. Je to hlboké stotožnenie sa s náboženskými symbolmi.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Bohužiaľ, ste doslova posadnutý štúdiom a odmietate hlboké splynutie s náboženstvom na spôsob stigmatikov. Naučte sa vrátiť ku koreňom náboženskej viery.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Priam zúrivo sa chcete držať knižiek a odmietate živú náboženskú prax. Podvedomie sa už postará, aby ste robili to, čo máte v podvedomí.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ budete viesť s podvedomím tento nezmyselný súboj a odmietate sa mu podriadiť, tak problémy na každom kroku.

REAKCIA NA PROFIL
Chcel by som sa Vám poďakovať na vypracovaní profilu, povzbudil ma, aby som pouvažoval o svojich krokoch. Cítim, že sú predo mnou veľké zmeny, teda aj mnoho práce.

Nebudete to mať ľahké, ale verím, že sa s tým vysporiadate. Saša Pueblo

Pridaj komentár