Mám stále pech. Sú to na prvý pohľad malichernosti, nad ktorými iní mávnu rukou, ale mne to spôsobuje obrovské problémy. Mnohí sa divia, a tvrdia že som precitlivený, ale nerozumejú tomu, lebo sa im niečo podobné nestalo.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Veštecky som našiel silné duchovné zázemie vytvorené duchovnosťou Aztékov a kultúr Južnej Ameriky. No akosi ľudské ja vo vás nestíha tejto podvedomej dimenzii, ktorú v sebe nosíte. Treba spevnenie ľudského rozmeru žitia a podvedomia.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti a orgány v tele. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je mimo telo, aj podvedomé obaly. Postupne sa zhoršuje celkový psychický stav. Už teraz sú potrebné rozsiahle psychoterapie a je možné, že neskôr budú potrebné aj lieky od psychiatra. Začnite sa zaujímať o svoj psychický stav.

Povaha
Psychicky ste usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Odtiaľto idú vaše psychické prejavy. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Stačí extrémne stíšenie organizmu v noci a zástava srdca na minútku a už je zmenená psychika. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej sa pozmenila činnosť neurónov veľkého mozgu a psychický prienik do spomienok mŕtvych ľudí. Tento svet mŕtvych spomienok je okolo nás všade. Vstup do tejto dimenzie je všade, kde je klinická smrť.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si vyrába životné problémy z dôvodu otvorenia snových stavov aj počas dňa. Sexus centrum je umiestnené vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby pracovitej až vorkoholik, ktorý nevie, čo skôr. Zasypanie prácou a zlá organizácia života.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na peniaze. Povrchová vzrušivosť: na úspory. Pohlavná vzrušivosť: na to, že si môžete dovoliť zaplatiť to a to. Peniaze ako vzrušivý prvok a spokojnosť, istota. Problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbších vzťahov so ženami.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali diamantové anjelské sféry šťastného osudu. Aktívne vám pomáhajú. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby, ktorý je mimo tela, obsahuje záznam o osobe, ktorá žila v miestnosti plnej zlata. Mozoček obal poslania v tomto živote obsahuje záznam žiť ako starožitník obchodujúci so zlatom a zlatými predmetmi. Radosť z toho, až fetiš. Dieťa obal obsahuje záznam aztéckych božstiev a rituálov so zlatom. Zvierací obal obsahuje aztécke rituály so zvieratami na očistenie zlatých obradných predmetov. Eros obal obsahuje krvavé obetné rituály so ženami. Šaman obal obsahuje záznamy aztéckej kultúry a zlatých obradných predmetov. 7 obalov spolu obsahuje v sebe všetko o aztéckych rituáloch, aztécky kalendár. Keďže ste prežili klinickú smrť, dostali ste do svojej psychiky záznam zo sveta mŕtvych. Spomienky osoby aztéckeho pôvodu, ktorá robila rituálne obrady so zlatými predmetmi a krvou.

Pred narodením
Dlhšie ste sa počas embryonálneho vývoja zdržali vo fáze prírodných ľudí a šamanov. Ostatné fázy boli štandardné. To otvorilo vo vás cestu k rituálom Južnej Ameriky. Pôrod sprevádzali magmatické energie aztéckych kultov obetovania detí a ich predurčenia.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Žijete v súlade s podvedomím a vo vnútri máte hlboký kultový prístup ku zlatu a zlatým šperkom. Všetko zo zlata vás vnútorne napĺňa. Podvedomie vám prisúva dobré situácie v živote.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Sú silne poznačené zo snových stavov.

Astrológia šamana, prírodné vedomie, vedomie praveké, vedomie zvieracie

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa meníte na aztéckeho kňaza obradníka, pracujete so zlatými objektmi, napájate sa na diaľku na ľudskú krv a vykonávate aztécke obradné rituály, ktoré vedú ku kontaktom do sveta mŕtvych. Ide o záznamy iných druhov organickej hmoty vo svete mŕtvych spomienok.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď aj vo vonkajšom svete prehĺbite silný kultový vzťah so svetom zlatých predmetov.

Pridaj komentár