Chcela by som vás poprosiť o vypracovanie vešteckého profilu.

Veštecky som nahliadol do vášho podvedomia. A čuduj sa svete, máte tu niečo jedinečné zo sveta mŕtvych, ktoré sa dostalo do vás počas klinickej smrti v detstve. Ako to už býva, tak to cez vás prerástlo a stalo sa vašou súčasťou.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda psychika je stabilizovaná. Skôr je to všetko až príliš stuhnuté a chcelo by to viac uvoľnenia. Máte v sebe stres, ako keby stále išlo o život.

Povaha
Ste usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Teda prežili ste klinickú smrť. Máte v sebe informačné pole zo sveta mŕtvych. Tento záznam je zvláštny. Testoval som, či má kostné pozostatky na Zemi alebo záznam v magmatickom poli. A to nemá. Teda máte v sebe posmrtný záznam inej organickej hmoty, ako je na Zemi, kozmickú inteligenciu zahynutej organickej hmoty asi 1 milión rokov starej. Táto organická hmota ešte v hĺbkach kozmu v obrovských vzdialenostiach žije ako druh. Pôsobí vo vás a učí vás hlbokému poznaniu chemických procesov celkovo. Toto čudo vo vás nasáva z ľudstva hlavne duchovné veci.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok náruživej osoby. Sexus centrum je usadené klasicky v podbruší. Charakterizuje to obrázok alchymistky.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na chemické látky a múdrosť okolo nich. Povrchová vzrušivosť: na mužov a ich pohlavie. Pohlavná vzrušivosť: až na chemickom základe a hlboko vnútorne až na posmrtný záznam v tele. Citová vzrušivosť: neustále napätie a problém uvoľniť sa. Spôsobené je to kozmickou inteligenciou v tele, ktorá chce aktivitu a znovu aktivitu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku života ste dostali anjelské šamanské sféry a to, čo máte v sebe, ich skonzumovalo do seba. Ďalšie obaly, ktoré ste dostali v 12. roku života, tak isto skonzumovalo a sú prázdne. V obaloch bolo všetko nasmerované do duchovna a ezoteriky. Obrovský záujem o duchovné veci. Všetko o ezoterike. Klinická smrť prišla v detstve, keď ste pri spadnutí na chvíľu stratili vedomie. Presunulo sa to z inej osoby do vás. Odvtedy je to vo vás usadené a naberá od vás všetko, čo sa dá. Extrémne ju zaujalo to, čo ste čítali na internete o meditáciách.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Záznam, ktorý máte v sebe, vás „skonzumoval aj s topánkami“. Občas vás nechá spraviť, čo chcete, keď je spokojná, čo dostala. A teraz dostáva po meditačnej stránke obrovské množstvo, tak je extrémne spokojná a dá pokoj.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Sú pod kontrolou kozmickej inteligencie a tu spracováva všetko, čo zistí od vás.

Hviezdy, šťastný osud
Znamená, že dokážete využiť to, čo ste v detstve dostali. A nebude to iba jednosmerná cesta k tomu, čo máte v sebe, ale aj od nej k vám.

Pridaj komentár