Požiadali ste ma o kontrolnú diagnostiku (predchádzajúci profil A 751). Začala sa modifikácia tukového orgánu. Verím, že budete pokračovať v nastúpenej ceste a dáte sa kompletne do poriadku. Potešilo, že už produkujete asi 1000 užitočných látok pre telo, ale prevažne pre psychické účely.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Obsah vitamínu U je nedostatočný. Každý týždeň treba jesť surovú kapustu k hlavnému jedlu. Trváce bunky ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy tela. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Každý týždeň treba jesť slnečnicové semiačka naraz vo zvýšenej dávke. Trváce bunky ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Obsah C vitamínu cez kožu je nedostatočný. Ukladať každý týždeň nakrájanú zeleninu a ovocie na telo. Trváce bunky ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Trváce bunky ako u 10 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: Kyvadlo obkreslilo krvné riečište. Kmeňové bunky sú dostatočne vitálne. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kyvadlo obkreslilo kostnú dreň. Trvalo obnoviteľné kmeňové bunky sú dostatočne vitálne. Biele a červené krvinky sú vitálne ako u 40 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy, mozgu, orgánov tela: kyvadlo obkreslilo žalúdok, pľúca, pečeň, slezinu, obličky, črevá, prostatu aj mozog. Kmeňové bunky s limitovanou životnosťou sú aktívne. Základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Hormonálne bunky kmeňové sú vitálne všade. Základné ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kyvadlo neobkreslilo srdce. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúca chorobnosť. Kmeňové bunky sú vyčerpané. Základné bunky ako u 70 ročnej osoby. Iba malé zlepšenie. Príčina chorobnosti – prenos svalového napätia do srdcového svalu. Nedostatočná obnova srdca. Geriatrická liečba: obkladať telo figami a datľami každý týždeň raz, robte tak 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika koža, svaly, kosti, tuk: kyvadlo kožu obkreslilo. Kmeňové bunky trváce sú v dobrej kondícii. Základné buky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Kyvadlo svaly obkreslilo. Trváce kmeňové bunky sa prebrali a začínajú fungovať. Podporujú ich tukové bunky. Základné bunky ešte stále ako u 60 ročnej osoby. Nevyužívate mechanizmus obnovy mikronatŕhaním v posilňovni. Kyvadlo neobkreslilo kosti. Stupeň chorobnosti 24, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je výrazné odbúravanie vápnika pre potreby organizmu. Trváce kostné kmeňové bunky sú aktívne. Základné bunky ako u 20 ročnej zdravej osoby. Príčina odbúrania vápnika je v nedostatku vápnika v tele. Zbytočne ho v sebe hromadia svaly. Liečba vedie k natieraniu kože bravčovým a králičím tukom raz do týždňa asi tri mesiace.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Produkujete asi 1000 chemických látok prevažne na zlepšenie psychických reakcií organizmu. Minimálne do tela.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Máte asi 2 kusy, čo je málo. Omývať raz do týždňa telo vlastným močom.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Máte asi 30. Treba zvýšiť ich počet. Zrkadlové predstavy toho, čo čítate s koncentráciou do tuku. Prezeranie obrázkov jaskýň a nechať pôsobiť do tela.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Máte asi 2 kusy. Umývať telo jadrovým mydlom a zubná pasta s medom dva mesiace. Raz do týždňa.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Máte asi 6 kusov. Tuk na telo a kúsky konárikov nasekané nadrobno ako zábal na určité časti tela.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Nemáte žiadne. Ukladanie mletého mäsa na telo a olomoucké syrečky. Raz do týždňa.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Zatiaľ žiadne nemáte. Zemina z lomu okolo kameňov. Natierať sa raz do týždňa.

Pridaj komentár