A 31 – Prečo sa mi nedarí? – 2004-02-10 17:55:25


Už dlhšiu dobu sa mi v práci nedarí. Nedarí asi nie je to správne slovo, skôr „niečo“ mi bráni aby som som bol aktívny. Je to už pár mesiacov a neviem sa vyburcovať , ako keby som sa „bál“ mojich zákazníkov alebo hanbil, alebo .. Myslím že nie je dôvod.
Už niekoľko mesiacov mám v práci útlm. Najskôr som si myslel, že je to prirodzené – po veľkom vypätí nastane uvoľnenie, prázdno, no čoskoro naberiem nové sily a naštartujem sa. No nestalo sa. Nie že by som sa nudil, práce aj za stolom je dostatok, no moje miesto je niekde inde.Pritom samotná práca je zaujímavá, tvorčia, nie je dôvod nemať ju rád. Nie úplne vážne svojmu synovi síce poviem že ho mám plnú hlavu, a rozmýšľať o inom sa mi nedá, ale nemyslím si že toto je dôvod.Už ma to celkom trápi, aj moje sebavedomie veľmi rýchlo klesá, a toho veru nemám na rozdávanie. Prosím Vás o radu Saša kde robím chybu a ako z toho von?

Saša Pueblo – Prečo sa mi nedarí? – 2004-02-10 17:56:23


Vestecky profil
Povaha
Ste hystericka povaha, ktora ma najcastejsie bioenergeticky vzruch v ustnej dutine. Charakterizuje to obrazok ustvaneho a uponahlaneho cloveka, ktory toho ma uz dost. Nechut a ta sa prehlbuje. Psychoterapie a predstavy uspechu.
Sexualita povahy
Je europska a zaroven hystericka usadena v ustnej dutine. Charakterizuje to obrazok muza, ktory inklinuje k destrukcii a vyvolava okolo seba destrukciu. Robi vam to dobre.
Sexualne centrum
Je umiestnene v podbrusi a naznacuje na zenske spravanie v muzskom ponati. Charakterizuje to obrazok muza, ktory by sa rad predvadzal ako zena. Skoro tak ako herci vo filmoch. Toto moze sposobovat urcitu precitlivelost, intuiciu, tuzbu po hlbsich citovych vztahoch.
Astrologia sudicky
Neuronove schemy v mozocku naznacuju na klasicku schemu: biely anjel, cierny anjel, muz, zena, dieta, 6 postav, 6 postav, starec, 4 postavy, zvieratnik, na konci postava cloveka nasilnika a nicitela svojho okolia. Je fajn, ze odmietate zit to, co mate v podvedomi.
Astrologia planet
Pri astrologickom prieskume neuronov velkeho mozgu nachadzam ludi, ktori sa motaju v destrukcii. Treba sa sem zasustredit a zmenit to na laskavych a slusnych ludi. V strednom mozgu nachadzam planetarny system. Velka planeta Pluta a sklony vsetko a vsade zdestruovat a znicit. Treba sa sem sustredit a vizualizovat si Venusu a bozstvo Venuse.
Rodova karma
Skumam vplyv vasich predkov v rodostrome na vas terajsi zivot. Nachadzam tu predka, ktory sa venoval spiritizmu a kseftoval s roznymi preparatmi z mŕtvych ludi. Vykradaci hrobov. Nenavist postihnutych pozostalych. Neustaly negativny vplyv na vas osud, aby ste boli destruktivny a mali tazky osud. Citajte si Novy Zakon a hladajte ocistenie v sucite a laske vtedy, keď sa vam nedari.
Emocie
Skumam emocie strachu, hnevu, nenavisti a radosti. Mate prehnane stavy nenavisti na to, co robite. Naucte sa mate rad veci okolo seba. Hladajte vo veciach okolo seba to dobre, ako pomahaju ludom.
Sexualne podvedomie
Skumam najhlbsie city a to sexualne vytvorene pocas detstva. Celkova vzrusivost: na destruktivne veci, nieco chore, neprijemne. Povrchova vzrusivost, pohlavna aj citova: na destrukciu. Vsetko so sexom a vzrusenim je viazane na destruktivne a demonicke. Sustredujte sa na rane detstvo a predstavujte si normalne sexualne vztahy. Predstavujte si, ako milujete nekonecne laskave a svate zeny.
Traumaticke oblasti
Vedla vasej hlavy vidim velky energeticky kruh, naznacuje na vase zivotne traumy. Tazke vazby na cintoriny a destrukciu. Chodte sa vyspovedat a olutujte.
Dusevna uroven
Celkovo ste po duchovnej urovni v poli destrukcie, ako bozia bytost upadate do hmoty. Strata zivotaschopnosti a vnutornej rovnovahy. Keď chcete duchovne rast, treba zmenit postoj k mrtvym a cintorinom. Laska, krasa a ucta. Saša Pueblo

Pridaj komentár