A 32 – Stagnujúci vzťah – 2004-02-10 18:30:19


Partner ma raz obrovsky oklamal, zhruba pred rokom …rok mi tajil, že je ženatý, ma syna a je v rozvodovom konaní a ja mám dnes pocit, že ešte veľa vecí tají, ktoré by som mala vedieť …máme na seba malo času, partner je často v cudzine, i keď je tu práca ho hodne zamestnáva. Ja vlastne nikdy presne neviem, či sa za prácu neskrýva, a v poslednom čase ma to veľmi trápi. Neviem, či náhodou nevedie naďalej dvojitý život. Jeho KLAMSTVO mi vtedy veľmi ublížilo, presvedčil ma po naliehaní, že ma klamal, preto aby ma nestratil a už žije iba pre mňa. Nakoľko skoro už po dvoch rokoch necítim žiadny posun v našom vzťahu prosím Vás o radu. Keď sme spolu, je ku mne strašne zlatý na to sa nemôžem sťažovať – vtedy pôsobíme ako harmonický pár a myslím, že sme obaja spolu radi, mňa však mrzí, že stále sa náš vzťah nevyvíja tak, ako by sa dalo očakávať od ľudí v našom veku.V našom vzťahu sa už dávno necítim úplne šťastná …všetko sa to jeho klamstvom narušilo, no ľúbim ho a veľmi by som chcela vedieť či ma vzťah perspektívu a ako ho chrániť ….. Stal sa so mňa človek plný neistoty, upodozrievania a veľmi ma to mrzí, VZDY SOM SA snažila byť k ľudom dobrá a milá, žiť pre iných …napriek tomu nemám šťastný život.

Saša Pueblo – Stagnujúci vzťah – 2004-02-10 18:31:22


Vestecky profil
Povaha
Ste hystericko-schizofrenicka povaha ( blizsie v Psyche skole). Bioenergeticky vzruch je v mozocku a ustnej dutine. Charakterizuju to obrazy milujucej a starostlivej zeny, ktora chce vo vsetkom lasku, je to moc sladke. Druhy obraz je obraz smutnej a precitlivenej osoby, vecne vnutorne ubolenej a smutnej. Zbytocna precitlivelost. Naucte sa boxovat alebo chodte na dzudo, aby ste trochu stvrdli.
Priatel je hystericka povaha usadena v ustnej dutine a charakterizuje to obrazok muza, ktory ma rad svoju rodinu a deti.
V zasade nevidim ziadne problemy, je to normalny muzsky, ktory vie, co sa ma a co sa nema.
Sexualne centrum
Mate umiestnene v podbrusi a ide o typicky zensku sexualitu s obrazom zeny baletky.
Priatel ma sexualne centrum umiestnene v hlave, ide o klasicku muzsku sexualitu s obrazom muza, ktory neustale vyhadzuje zeny do vzduchu a chyta ich (ako pri baletnom vystupeni).
Sexualne podvedomie
Celkova vzrusivost: na muzov kovbojov, eleganov. Povrchova vzrusivost: na silne muzske ruky. Pohlavna vzrusivost: na muzske organy. Citova vzrusivost: na muzov.
Priatel
Celkova vzrusivost: na zeny baletky. Povrchova vzrusivost: na drave zenske spravanie. Pohlavna vzrusivost: na zenske organy. Citova vzrusivost: samota.
V zasade je to dost harmonicke.
Duchovna uroven
Mate nizsiu celkovu duchovnu uroven ako priatel. Vzajomna duchovna uroven je harmonicka a vyborna. Vedomie bozej pritomnosti a lasky. Ludske stastie, hlboka duchovna laska. Treba, aby ste sa duchovne dovyvijali. Numerologia, vestectvo a lepsie pochopit dusu svojho partnera. Dalsi rozkvet vztahu.
Spolocna traumaticka oblast
Priatel sa citi vasou laskou a citom prenasledovany a stvany ako zajac vlkom. Vsetko chce svoj cas, doprajte partnerovi, aby mohol svoju lasku k vam rozvinut tym, ze sa stiahnete do vnutra a naucite sa nielen lasku davat, ale aj prijimat. A to zatial neviete. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.