Mojím problémom je obezita, vyskúšala som všeličo, pridružili sa mi k tomu bolesti kĺbov, depresia, vyhorelosť.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nazrel do vášho tela a zistil, prečo neustále priberáte. Veštecky odhadujem, že váš organizmus je precitlivený na všetky druhy syntetických látok. Ozdravenie spočíva v ekologicky čistej strave a zmene stravovacích návykov. Postupujte rozvážne, pokiaľ by vám zo zmeny biochémie bolo zle, treba spomaliť preliečenie a navštíviť lekára.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je poškodenie nervových zakončení na cievach a žilách skoro všade. Veľké hromadenie krvi vo svaloch, kde nie sú poškodené nervové zakončenia, krv sa dostatočne nepresúva do orgánov. Prvotná príčina je poškodená biochémia, ktorá ničí nervové zakončenia.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti je poškodená biochémia v tele.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek hormonálnych žliaz. Prvotná príčina je poškodená biochemická tvorba látok, ktoré poškodzujú aj túto oblasť vášho tela. Pravdepodobne ste užívali množstvo rozličných liekov a syntetických látok.

Diagnostika tráviaceho systému: biela hmota mozgová nedostatok kyslíka a celkovo v tele je nedostatok kyslíka. V pľúcach stav niečoho ako astma a blokovanie dostatočného prísunu kyslíka do tela. Prívesok mozgový neriadi stravovanie a je narušený. Slinné žľazy sú zorientované na tukovú chémiu. Žalúdočné žľazy sú zorientované na tvorbu a získanie tukov. Pankreas zle pracuje a často dovnútra zachádzajú tráviace šťavy z tenkého čreva a poškodzujú ho. Pankreas neprodukuje dostatok inzulínu. Hrozba cukrovky a treba dávať pozor. Žlč je do tenkého čreva spúšťaná nekontrolovane a preniká do pankreasu. Tenké črevo a tráviace pepsíny sú zorientované na tvorbu tuku a to výrazne. Celkovo telo je podvyživené a nemá dostatok potrebných látok. Hrubé črevo navyše likviduje ešte aj to málo živín, ktoré zostali v tele. Organizmus vytvára náhradné látky likvidáciou bielkovín v tele. Svaly sú zdecimované a organizmus likviduje bunky svalov, aby získal aké také živiny. Tukové bunky robia, čo sa dá, aby telo neplávalo v tuku. Zároveň tvoria asi milión nežiaducich látok a poškodzujú organizmus. Obličky sa proti invázii tuku bránia tým, že pracujú, až keď je toxínov v tele príliš veľa. Teda nepracujú systematicky. V tele je vysoká hladina toxínov. Ste precitlivená na všetky syntetické látky a to celkovo.

Prognóza riešenia problémov: v prvom rade skončiť so všetkými potravinami, ktoré obsahujú syntetické látky. Prejsť na ekologické potraviny. Skončiť v priebehu niekoľkých mesiacov s klasicky varenou stravou a systémom raňajky, obed a večera. Do stravy musia ísť prírodné šťavy, ktoré budú na začiatku riedené. Surové mäso na spôsob tatárskeho bifteku vždy iba za jednu malú lyžičku. Všetko variť iba do polosurova, zelenina dusená výhradne v pare. Musíte s tým vydržať aspoň 2 roky. Piť šťavy z byliniek – vždy niekoľko kvapiek vytlačiť do vody a vypiť. Užívať komplex prírodných vitamínov, nie syntetické. Tak isto rôzne biologicky a ekologicky čisté potraviny a látky rôzneho druhu a celého spektra. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace, pokiaľ zahájite ozdravovací proces. Nejasnosti konzultujte.

Pridaj komentár