Môžete mi urobiť psychický profil? Zaujíma ma, či sa niečo zmenilo oproti minulému stavu, prípadne poradiť, ako ďalej, kde mám medzery. Ďakujem.

Po čase ste ma požiadali, aby som nahliadol do vášho podvedomia (A958). Nastalo nepríjemné prekvapenie, ako ste vyhlásili vojnu na život a na smrť s podvedomím. A to sú nebezpečné výzvy, ktoré vám môžu pošramotiť život. Mali by ste žiť hlboko duchovne. Je mi moc ľúto, že som vám to musel napísať. No pravdu nebudem zakrývať. Je na vás, kam sa uberiete.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo v poriadku. Veľmi dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela, čo naznačuje na stabilnú psychiku.

Povaha
Nič sa nezmenilo, ste usadená v strednom mozgu. Všetko máte pod kontrolou.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba s odmietaním mužského prvku. Stačí vám ezoterika. Citová vzrušivosť: pohoda a lehárko. Celkovo zlepšenie k štandardnosti.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Zlikvidovali ste ich a vytvorili ste si systém čarodejníckeho wodoo, čo nie je dvakrát múdre. Dosiahnete, čo chcete, ale nevedie to k úspechu. Skôr sa zamotávate do slepých uličiek. Varovanie.
V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Všade ste nahodili čarodejníctvo a vediete tu súboj s podvedomím. Chcete si dokazovať, že to ovládnete a zničíte. Ale to je veľká ilúzia. Podvedomie vám pripravuje nemilé prekvapenia. Neodporúčam viesť s podvedomím takéto súkromné súboje. Varovanie.

Chromozómová história
Cesta vašich chromozómov ide z Antarktídy do Južnej Ameriky, Afriky, Ázie a končí v strednej Európe. Najradšej by ste toto ezoterické dedičstvo povešali na všetky stožiare na výstrahu všetkým, čo chcú robiť duchovnosť a boja sa útočiť na svoje podvedomie. Na revanš vám podvedomie pritiahne do cesty ľudí, ktorí vás hravo zneužijú.

Génové reťazce
Génové retiazky sú od seba a teda nemôžete žiť bežný život a ezoterika by mala byť u vás na prvom mieste. No to v žiadnom prípade, najradšej by ste ich všetky zošili spolu a užívali si život vyššej triedy. Toto podvedomie vás dôsledne pripraví o financie.

Embryonálny vývoj
Je hlboko poznačený kultúrou polárnej žiary, ľadovcov, hlbokým prienikom dovnútra psychiky. Vy by ste najradšej všetky takéto deti zlikvidovali, Antarktídu rozpustili a celú kultúru zničili. Usilovne sa k tomu modlíte.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V tejto rovine hráte mŕtveho chrobáka. Nie ste ochotná žiť ani v snoch hĺbku svojho podvedomia. Vytvára to neschopnosť správne riešiť životné situácie.

Hviezdy, šťastný osud
V žiadnom prípade a dávajte si veľmi pozor. Prípadne zmeňte vzťah k podvedomiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.