5 rokov ma trápia zvýšené teploty 37 až 37,2. Neviem, kde je problém, ani lekári. Cítim sa unavenejšia, hlavne poobede, keď už aj cítim, že sa mi teplota zvyšuje.

Požiadali ste ma, aby som nahliadol veštecky do vášho podvedomia a organizmu. Zdravotným problémom je vaša nervová sústava a precitlivenosť na slaboprúd z technických zariadení. To poškodzuje nervové zakončenia v tele. Ale všetko pramení z podvedomia, ktoré vás núti žiť ezotericky. Nie ste stavaná ako bežní jedinci. Je na vás, čo so svojím životom spravíte.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo túto oblasť. Diagnostikoval som nervový uzol pod stredným mozgom, nervovú sústavu v mieche, ganglie okolo chrbtice a nervstvo odtiaľ idúce do svalov, túlavý nerv, nervové zakončenia. Stupeň chorobnosti je 70, čo je pozvoľne bežiaca chorobnosť. Zatiaľ asi lekárskymi metódami nezistiteľná. Nervové zakončenia sú rozstrapkané, myelínové púzdra nedostatočné, tzv. nervové iskrenie na končekoch nervov. Nervové dráhy – chaos a nervové toky sú viazané na pár nervových dráhach vo vnútri nervov. Príčina tohto stavu je precitlivenosť na techniku a slaboprúdové toky energie. Liečba musí byť v rovine psychickej a nie fyzickej.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u psychicky štandardných jedincov. Je príliš vzdialený od tela a stav si vyžaduje tabletkovú liečbu u psychiatra ako stabilizačný faktor.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na techniku. Povrchová vzrušivosť: na techniku. Pohlavná vzrušivosť: na rezonancie. Citová vzrušivosť: na robotické hračky. Teda neštandardné sexuálne podvedomie. Spojenie techniky, vibrácií a sexuálneho vzrušenia.

Chromozómová história
Ľudský charakter nadobudli vaše chromozómy v Antarktíde a odtiaľ putovali cez Afriku, Grécko do strednej Európy. Charakterizujú ich silne magické a ezoterické tendencie. Mali by ste žiť silne ezotericky. Z pohľadu ľudskej psychiky nie je záujem.

Génové reťazce
Na rozdiel od klasických jedincov máte génové retiazky od seba vzdialené a mali by ste žiť ezotericky. Kariéra ezoterického charakteru. Ináč sú možné psychické problémy. Ezoterika vás z ľudského postoja hlbšie nezaujíma. Pokiaľ chcete šťastný osud, tak by vás mala zaujímať.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný nedostatkom blastulových útvarov na obnovu celého tela. Dostali ste blastule iba na obnovu v 5. a 10. roku života. Chýbajú na 15. a 20. rok života. V tele máte detské bunky. Organizmus musí všetko prispôsobovať, aby mohol pracovať s detskými bunkami. Celkovo sa mu to darí, ale destabilizuje sa pri tom psychika.

Celkový psychický stav
Psychika nedospela do psychiky dospelej osoby, je silne detská.

Hviezdy, šťastný osud
Iba v ezoterickej oblasti, inak, bohužiaľ, psychické problémy.

Pridaj komentár