Dôvod, prečo vám píšem je, že som začala byť námesačná. Nikdy predtým som nebola a teraz z času na čas robím v noci veci, ktoré si nepamätám. Ono ja viem čo v danej chvíli robím, ale ráno si nepamätám. Ak mi niekto povie že čo som robila tak si len na ten okamih o ktorom rozpráva spomeniem ale potom už nie. Vraj ide o dlhodobý stav úzkosti.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho fyzického tela a podvedomia. Hlavný problém vznikol v embryonálnom období. Mali ste sa narodiť ako dvojčatá, ale osud to zariadil tak, že vaše dvojča je vo vnútri vás. Teda ste ako siamské dvojčatá zrastené vo vnútri.

Zdravotný stav
Kyvadlo sa zastavilo na pečeni. Stupeň chorobnosti je 70-80, teda pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Ešte by ju pečeňové testy asi nezistili. Pečeň v sebe uložila nežiaduce toxické látky. Hlavne všetky „Éčka“ z potravy a nevie ich spracovať. Vaše bunky sú precitlivené na všetky druhy Éčka, umelé farbivá a rôzne prídavné látky. Vhodná detoxikačná liečba: čerstvé ovocné a zeleninové šťavy vypité ihneď po odšťavení. Asi 10 dní treba piť denne pol – trištvrte litra čerstvej šťavy (nie naraz, dávku si rozložte). Odporúčam nejesť žiadne potraviny s konzervačnými prípravkami. Mohli by ste si narobiť nepríjemnosti.

Psychický stav
Aurický obal je u štandardných jedincov okolo tela. U vás je rozbitý na viacero častí v tele. Teda nestabilná a neštandardná psychika. Možno vás zaradiť do diagnózy zúžené vedomie čiastočne dyslektické, ktoré nedovoľuje žiť bežným spôsobom. Dyslektická porucha sa prejavuje tak, že dieťa sa napríklad nevie naučiť čítať. Vo vašom prípade vás núti žiť dovnútra seba a nie do vonkajšieho sveta.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na svoje erotogénne zóny. Citová vzrušivosť: na svoje sny. Teda sklony k autoerotizmu, narcizmu, ale nie chorobného charakteru.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života deti dostávajú anjelské sféry detských dyslektikov. U vás sú zlikvidované. Teda neistota v živote, kde nájsť úspech. V 12. roku života sa vytvárajú ďalšie obaly. Obsahujú všetko o ezoterike a duchovnosti. Silný prvok.

Chromozómová história
Vo vašom rode sa ľudské chromozómy objavili v Indii, odtiaľ putovali na Sibír a do Európy. Typická púť slovanských chromozómov. Charakterizuje ich kult stromu lipa a slovanských božstiev.

Génové reťazce
U bežných ľudí sú blízko pri sebe, u vás sú veľmi vzdialené. Mali by ste žiť silne duchovne.

Embryonálny vývoj
Charakterizuje stav, že ste mali byť dvojičky, ale príroda chcela inak a vyvíjajúce sa dvojča sa stalo vašou súčasťou.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu žijete ako dvojčatá a dobre si rozumiete.

Hviezdy, šťastný osud
Žiť vo vnútri seba so svojím dvojčaťom a naučiť ho žiť aj vo vonkajšom svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.