Lekári mi stanovili diagnózu neurogénna tetania, čo je predráždenosť nervovej sústavy s depresívnym syndrómom. Nasadili mi antidepresíva a povedali, že mám byť pod kontrolou psychiatra. Ale akokoľvek sa snažím problémy riešiť, situácia sa nezlepšuje, skôr sa mi zdá, že môj duševný stav sa zhoršuje, napriek tomu, že užívam už druhý mesiac antidepresíva. Cítim, že to nejako nemôžem, alebo neviem ovplyvniť, čo privádza ešte horšie stavy zúfalstva a beznádeje. Ale dúfam, že by ste mi mohol spraviť diagnostiku a poradiť s mojimi problémami, za čo som Vám popredu veľmi vďačný.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Objavil som vo vás fenomén v psychiatrii popísaný ako dvojník. Je to prejav geneticky inak stavaných epitelových buniek na povrchu orgánov. Nemá zmysel proti nemu bojovať. Múdrejšie je pochopiť, ako tento stav geniality spoznať, ovládnuť a mať z neho prospech.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán ani časť tela v poriadku. Všade vaše podvedomie ničí vaše zdravie. Vnútorný súboj, ako sa bude žiť.

Psychický stav
Aurický obal máte pekne okolo seba ako psychicky stabilní jedinci a psychiatrovi chodíte preto, aby ste útočili na svoje duchovné podvedomie, aby bolo ticho. Vy si chcete žiť po svojom.

Povaha
Ste psychicky jedinečne usadený v časticiach, atómoch a prvkoch svojho tela. Máte poškodené epitelové bunky, ktoré sa nachádzajú na povrchu orgánov v niekoľkých vrstvách. To vytvára psychiku, ktorá sa v psychiatrii označuje ako dvojník. Tento fenomén máte v sebe a odmietate ho. Chcete sa ho zbaviť, čo bohužiaľ nepôjde.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše sexuálne podvedomie vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nič. Povrchová vzrušivosť: nič. Pohlavná vzrušivosť: nič. Citová vzrušivosť: nič. Táto oblasť nie je v poriadku.

Stav obalov podvedomia
Boli vytvorené v 12. roku života a sú plné geniality do oblasti biochémie, chémie, vedeckého sveta. Všetko o vedeckých metódach.

Anjelské sféry
Vytvorené v 4. roku života sú zlikvidované a nahradené predstavami anjelských sfér, ktoré vás majú chrániť. Sú pasívne. Nemá vás čo viesť k úspechu.

Chromozómová história
Ľudský charakter získali vaše chromozómy v strednej Európe. Sú silne zviazané so znakovou kultúrou a hrnčiarskou tradíciou. Niečo ako prvé základy abstraktného myslenia. Vedecká myseľ silne teoretická.

Génové reťazce
Bežní ľudia majú génové retiazky pri sebe, ale vy ich máte extrémne od seba. Mali by ste žiť silne ezotericky a silne vedecky.

Embryonálny vývoj
Od začiatku bol sprevádzaný nezhubnými mutáciami a psychikou dvojníka. Takúto psychiku majú geniálne osobnosti. Samozrejme, pokiaľ zvládnu tento stav a pochopia, o čo ide.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vediete súboj na život a na smrť so svojím dvojníkom. A to nemôže dopadnúť dobre.

Hviezdy, šťastný osud
Pochopiť, čo to znamená mať v sebe dvojníka, ako to funguje a ako s tým žiť. Určite nie s ním bojovať aj s pomocou tabletiek od psychiatra.

Pridaj komentár