Môj problém začal pred cca 16 mesiacmi menším kolapsom. Odvtedy to išlo po zdravotnej a psychickej stránke dole vodou. Ako tak sa to postupne po roku zlepšilo. Na moje naliehanie mi robili testy, ale nič nezistili, až teraz – mám akútny zápal v tele, ale nevedia, kde sa nachádza. Skúšala som všeličo, ale zápal nemizne. Ako keby sa mi v tele pohyboval, lebo raz ho mám v ľadvinách, v žalúdku, v črevách… Niekedy to cítim aj v nohách. Počas choroby som dosť vecí pochopila, tak si myslím, že to bolo nasmerovanie na tú správnu Božiu cestu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav a odhadol, kde sú príčiny vašich problémov. V prvom rade ste precitlivená na cukor a to poriadne. Každopádne by ste mali bežný cukor nahradiť trstinovým, prípadne hnedým nerafinovaným. Vyhýbať sa obyčajnému cukru aj vo výrobkoch. Ďalej máte poškodené lymfatické uzliny, problémom je aj pečeň a v nej nežiaduce mikroorganizmy.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo neuróny veľkého mozgu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba. Stav neurónov je ako u 100 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Vy máte iba 28 rokov. Keď porovnávam neurónovú bunku zdravej osoby a vašu, tak vo vnútri bunky čiastočne zmenili tvar drobné orgániky, a teda budú horšie pracovať. Príčinu možno hľadať v častých zápaloch tejto oblasti. Spôsobuje ich aktivita bielych krviniek a makrofágov zvlášť. Útočia na orgániky neurónových buniek. Sú zle naprogramované. Ostatných 5 oblastí výskytu neurónov je v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky v poriadku okrem pečene. Stupeň chorobnosti je 60, čo je už bežiaca chorobnosť lekársky možno zistiteľná. Ešte neprepukla do akútneho stavu. Stav buniek pečene ako u 70 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Pečeňové bunky a ich vnútorné orgániky sú v poriadku. Pravdepodobnou príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy. Hotový raj nežiaducich mikroorganizmov, ktoré sa tu usídlili.

Diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je dobrá. Detská žľaza pracuje dostatočne a dobre kóduje biele krvinky. Imunitná pamäť funguje dobre. Imunita bunková je priemerná, mohla by byť lepšia. Počet neštandardných buniek je v norme. Imunitný systém ich stíha likvidovať. Žiadna skrytá hrozba. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo nedostatočná a prepadnutá. No nie zničená. Lymfatické uzliny na lymfatickom riečišti sú poškodené a zle pracujú s bielymi krvinkami. Túto funkciu náhradne začali zabezpečovať niektoré bunky pečene. Povrch pečene. Niekedy sú zle naprogramované a devastujú telo. Problém bude v poškodení lymfatických uzliniek. Tie sa poškodili, pretože organizmus zle spracúva cukry, precitlivenosť na všetko sladké. Najprv by sa musela liečiť chémia, trávenie a spracovanie cukru v organizme. Následne vytvorenie nových lymfatických uzliniek, pokiaľ by to bolo možné.

Záver: pokiaľ by ste sa chceli liečiť a tento stav zvrátiť, museli by ste zmeniť spôsob života a na prvé miesto dať zdravie a tomuto sa podriadiť.

Pridaj komentár