Hlásim sa po vyše dvoch mesiacoch na kontrolu môjho zdravotného stavu, nakoľko by som sa chcela dozvedieť, ako som pokročila v geriatrii. Snažila som sa dodržiavať terapie, ktoré ste mi určili.

Som rád, že pokračujete v liečbe a idete úspešne k trvalému zdraviu ( A 931). Všetko ide ako treba. Terapie dotiahnite. Na telo treba toho málo a jemne. Prípadné zmeny konzultujte. Kontrola o dva mesiace.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsahu U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsahu E vitamínu je dostatočný. Delenie nervových zakončení dostatočné. Potenciál delenia nervových zakončení na 20 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsahu C vitamínu cez kožu je dostatočný. Životnosť trvácich buniek 40 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia kostnej drene na 20 rokov, pokiaľ pôjde všetko štandardne.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Niekde sa tvoria trváce bunky. Potenciál delenia buniek na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia buniek na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek sa pozmeňuje na trváce bunky, čo je dobré. Podpora z oblasti tukových buniek je dostatočná.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Niekde sa tvoria už trváce bunky a ešte sa niektoré delia.

Geriatrické modifikácie: modifikácie pre organizmus bežia v blanách, chrupavkách, začínajú v okostici. Modifikácie v bielom tuku všetky na 100%, z tuku ide asi 100 000 užitočných látok, čo je výborné. Hnedý tuk je prečistený, ale ešte pasívny. Treba dať do aktívneho stavu. Začali modifikácie deliacich sa buniek na trváce.

Geriatrická strava cez kožu: treba dostať cez kožu bifido kultúru z jogurtov, každý týždeň jednu dávku. Opakovať 4 krát po dobu 4 mesiacov.

Geriatrická diagnostika psyché: pud sexuálny preniká do tela. Pud teritoriálny preniká do tela. Pud bunkový v črevách ešte spí.

Geriatrická liečba podľa pudov: pud sebazáchovy chce šúchať po tele máličko múmia podrveného na prášok asi 2 mesiace raz do týždňa. Zohnať z prírody z čistého prostredia pálku širokolistú (ľudovo bambus), ktorá rastie pri potokoch. Otvoriť šúľok, vybrať dužinu a raz pošúchať celé telo. Odskúšať najskôr reakciu kože na malom kúsku. Dať na telo trochu slín. Pošúchať na mieste nálezu. Pud sexuálny doporučuje zohnať lupene ruží, aby neboli chemicky ošetrené a jemne obtierať o telo. Spravte tak asi dvakrát, každý týždeň raz. Pud teritoriálny – zohnať lieskovce čerstvé zo stromu a šúchať nimi jemne telo. Stačí raz, potom aj čerstvé nezrelé kôstky z mandlí, broskyne, slivky, orecha. Jadrá zvnútra. Postupne každý týždeň niečo. Ďalej si zožeňte inú pastu na báze byliniek. Pri kúpe konzultujte s pudom sebazáchovy. Jadrové mydlo naďalej na telo a do toho harmančekový olejček. Pud bunkový v črevách pýta prikladať na telo alobal každý večer inú oblasť. Realizovať dva mesiace.

Pridaj komentár