Chcem vás požiadať o kontrolu môjho zdravotného stavu. Vypracovali ste mi geriatricky profil (A 967) a tiež aj navrhli postup liečby. Rada by som vedela, ako som na tom zdravotne teraz. Preto vás chcem poprosiť o opätovné zdiagnostikovanie a o prípadné navrhnutie ďalšej liečby.

Som rád, že ste tak skvelo zrealizovali geriatrický program. Veštecky odhadujem priaznivé zmeny v organizme. Doterajšie liečby treba ukončiť a pokračovať v nových terapiách. Verím, že liečby dotiahnete a zabezpečíte si bezchorobnú dlhovekosť. Príjemne ste ma prekvapili svojím prístupom. Naďalej si čítajte Geriatrickú poradňu, prezerajte obrázky jaskýň. Nájdete si ich aj v Učebnici časť Lexikón. Neustále treba donucovať pudy, aby pracovali pre vaše zdravie.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie nervových zakončení je dostatočné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. C vitamín cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie kmeňových buniek je dostatočné. Delenie dcérskych buniek je dostatočné. Biele a červené krvinky sú v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Vytvárajú sa trváce bunky. Niektoré sa ešte delia, čo je výborné. Lymfatické uzliny pracujú dobre.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Produkcia je dostatočná.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus vytvára z deliacich buniek trváce, čo je výborné. Pečeň začína pracovať kompaktnejšie ako doteraz. Slabšie miesto je ešte stále pečeň.

Geriatrická diagnostika modifikácie: bežia v blanách tela, okostici a v tuku. Nie všetky modifikácie, ale značná časť na 70% už upravená. Tuk produkuje 10 000 užitočných látok do tela.

Geriatrická diagnostika psyché: všetky 4 pudy aktívne pracujú do celého organizmu.

Geriatrická liečba podľa pudov: pud sebazáchovy chce, aby ste šúchali telo suchým Solfatanom, nechať pôsobiť 10 minút a potom osprchovať. Robte tak 3 krát do týždňa po dobu 1 mesiaca. Pud sexuálny chce prikladať rôzne kvietky a hlavne karafiáty na telo, ale aj lúčne kvietky. Nie šúchať, iba prikladať na rôzne miesta raz do týždňa po dobu 1 mesiaca. Pud teritoriálny chce, aby ste nazbierali všetky druhy plodov z lesa, opustených záhrad a šúchať na telo jablká, slivky, hrušky, orechy, žalude, broskyne. Všetko zelené. Lieskovce olúpať a tak šúchať. Najprv odskúšať. Pud bunkový chce prikladať na telo plátenné vrecko so soľou a orechmi z minulého roka (nie v škrupine, vybraté). Vrecko prikladajte po celom tele postupne celý mesiac.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne Vam dakujem za vypracovanie geriatrickeho profilu. Som velmi potesena s vysledkom zdiagnostikovania mojho zdravotneho stavu a hlavne som Vam vdacna za pomoc pri liecbe, lebo vdaka Vam sa citim naozaj v lepsej kondicii.Dalsi postup liecby sa budem snazit dodrziavat tak ako ste mi ho navrhli.Nejasnosti zatial ziadne nemam, ak mi nebude nieco jasne, budem Vas kontaktovat.Este raz vdaka za pomoc!

Pridaj komentár