Chcel by som vás požiadať o nový geriatrický profil. Mám ísť na kontrolu k onkológom a bol by som rád, keby ste mi ho vypracovali, uľahčilo by mi to prípadne ďalšie rozhodovanie, ak by mi lekári chceli niečo odporučiť v liečbe – nechcem urobiť urýchlené rozhodnutie a niečo pokaziť, keď som už tak dlho v alternatívnych liečbach vytrval.

Som rád, že pokračujete v celkovom ozdravení organizmu (A991). Veštecky odhadujem, že sa postupne dávate do výbornej kondície a organizmus naskočil do normálneho režimu. No netreba sa uspokojovať a všetko dotiahnuť až do úplného vyzdravenia.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Nervové zakončenia sa menia na trváce bunky, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Tvoria sa trváce bunky, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Z deliacich buniek sa tvoria všade trváce bunky, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Z deliacich buniek sa tvoria všade trváce bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta sú ešte v pľúcach. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 50 rokov.

Geriatrická diagnostika pľúc: kyvadlo osobitne obkreslilo všetky časti pľúc v poriadku. Slabších miest je viac. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Deliace bunky sa menia na trváce, čo je výborné.

Geriatrická modifikácia blán, chrupaviek, okostice: organizmus upravil tvorbu buniek v týchto oblastiach a pomáhajú pri ozdravení organizmu.

Geriatrická diagnostika tuku: tukové bunky biele a hnedé sa zoskupili do nových útvarov. Všetky druhy modifikácií sa zrealizovali. Tuk produkuje asi 100 000 látok, čo je menej, ale celkovo postačuje. Treba pokračovať v terapiách. Nazbierať v lese kvietky rôzneho druhu. Asi 3 krát pošúchať celé telo. Každý týždeň raz po dobu troch týždňov. Každý deň po dobu dvoch mesiacov natrieť kožu čerstvým ovocím hlavne hrušky, jablká a ostatné ovocie. Pomačkať a natrieť. Umývať telo špeciálnym mydlom, ktoré obsahuje bahno z Mŕtveho mora – Kavar mydlo. Umývať sa každý deň po dobu 2 mesiacov. Tak isto soľ z Mŕtveho mora prikladať na telo vo vrecúšku každý deň po dobu 2 mesiacov. Tak isto každý deň inhalovať zelený čaj a lístky z rôznych druhov bežných lesných stromov. Najskôr rozdrviť, čuchať, potom zaliať horúcou vodou a inhalovať. V noci nechať v nádobe pri posteli. Robte tak 2 mesiace.

Geriatrická strava cez kožu: prikladať redšie cesto z múky na holé telo 3 krát do týždňa. Treba dostať dovnútra lepok z múky. Praktizovať 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika imunitná: celková imunita voči neštandardným bunkám je dobrá. Už skoro zasahuje celý organizmus. Detská žľaza skenuje hlavne pľúca veľmi pozorne. Bunková imunita naberá na obrátkach. Blany buniek sú aktívnejšie ako doteraz. Neštandardných buniek je málo. Niečo v pľúcach. Intenzívne zoskupenie bielych krviniek, ktoré to dávajú do poriadku. Obrazy madony s dieťaťom nie sú nikde, ani v pľúcach. Pľúca musia zostať naďalej pod kontrolou. Imunita mikrobiálna sa celkovo obnovila a je mimoriadne silná. Zasahuje celé telo a hlavne pľúca. Množstvo premnožených vhodných mikroorganizmov sa upravuje. Bunková imunita silnie všade. Čiastočne nežiaduce mikroorganizmy v koži, ale organizmus to upraví sám.

Geriatrická diagnostika precitlivenosť: na všetko údené v strave a na dym z ohniska. Vyhýbať sa páleniu odpadov, dymu, kúreniu. Ničí to bunky.

Geriatrická diagnostika psyché: všetky štyri pudy prenikajú do organizmu dostatočne. Či už pud sebazáchovy, rozmnoženia, teritoriálny alebo bunkový.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.