Požiadali ste ma, aby som vám následne po vypracovaní geriatrického profilu ( B 30) previedol vešteckú komunikáciu s pudmi v brušnom mozgu. Treba ich aktivizovať, aby sa podieľali na ozdravení organizmu. Prosím dodržiavajte, čo som vám napísal. Zmeny a nejasnosti môžete konzultovať. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Geriatrická liečba psyché: odporúčam povinne čítať všetko, čo je v Geriatrickej poradni. Prípady, články, prezerajte si jaskyne v Galérii na stránke. Treba prinútiť pudy v tenkých a hrubých črevách, aby pracovali v prospech bezchorobnosti a dlhovekosti. Vyhrážanie sa, nie predstavy zdravia. Inak to nebude dobre fungovať. Články z Geriatrickej poradne si môžete vytlačiť a čítať.

Geriatrická liečba podľa pudov: do stravy treba pridať strúhanú kapustu, surovú alebo kyslú, môže byť sparená horúcou vodou alebo krátko popražená na oleji. Prípadne surová kapustná šťava. Každý týždeň si doprajte veľký tanier kapusty. Zaviesť trvalo do stravy. Potom každý týždeň nakrájať rajčinu, uhorku alebo jablko a priložiť na telo. Prípadne umyť celé telo čerstvou šťavou a osprchovať. Zaviesť trvalo do svojho života. Raz do týždňa jesť semiačka slnečnice, orechy, lieskovce, mandle aspoň za hrsť. Do jedálnička pridať trvalo. Pud sebazáchovy chce, aby ste si telo omývali Solfatanom ( dostať kúpiť v lekárni) raz do týždňa po dobu dvoch mesiacov. Malú čajovú lyžičku rozpustíte v litri teplej vody a omyjete telo. Počkáte chvíľu a osprchujete sa. Kúpte si jadrové biele mydlo a raz do týždňa si ním namydlite celé telo poriadne nahrubo. Realizovať dva mesiace. Pri umývaní treba mať pocity radosti, nie znechutenia. Zožeňte si kúsky čierneho kvalitného uhlia a slabo sa ním šúchajte po tele raz za mesiac. Nechajte chvíľu pôsobiť a umyť jadrovým mydlom. Pud bunkový doporučuje kúskom medeného plechu šúchať telo a prikladať každý večer na telo po dobu 2 mesiacov, prípadne homeopatikum z medi kvapkať na telo.

Pridaj komentár