Rada by som vedela príčinu mojich problémov vo vzťahu k opačnému pohlaviu, rada by som sa zbavila výbušnosti v mojej povahe a chcela by som vedieť viac o sebe a tom, na čom by som mala popracovať, aby bol môj život a mojich blízkych v harmónii.

Vyhovel som vašej žiadosti a pozrel som sa do vášho podvedomia. Verím, že sa vám objasní veľa vecí a tiež váš osud. Mali by ste sa mimochodom zaujímať o svoj zdravotný a psychický stav. Zatiaľ to nie je akútne, ale včasným zásahom predídete budúcim nepríjemnostiam. Hlavne stresu z civilizácie.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Celkovo dlhodobé zdravotné problémy v tejto oblasti. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Mali by ste sa zaujímať o svoj nervový systém a jeho preliečenie. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Nežiaduce aktivity mikroorganizmov. Kyvadlo neobkreslilo obličky. Stav iba disharmonický. Kyvadlo neobkreslilo imunitu proti mikroorganizmom a proti zhubným bunkám. Všetko veľmi nízke hodnoty. Momentálne žiadne vážne riziko. Mali by ste sa zaujímať o stav imunitného systému. Mohlo by to mať nepríjemné následky do budúcna.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly nie sú na svojom mieste a sú mimo telo. Je potrebné venovať sa psychoterapiám.

Povaha
Ste psychicky usadená v brušnom mozgu, ktorý je v stene čriev. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá koná na základe inštinktov. Ako plaché zviera, ktorému civilizácia nerobí dobre. Stres a napätie. Potreba úniku do prírody mimo ľudí.

Sexus
Sexus povahy je usadený v brušnom mozgu. Charakterizuje to obrázok samice, ktorá sa túla prírodou ako samotárka. Strach pred civilizáciou a ľuďmi. Sexus centrum je umiestené v ústnej dutine a hovorí o detskej sexualite. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada svet zvierat a túži žiť ako prírodní ľudia so všetkými rituálmi. Sexus podvedomie. Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na zvieracie mláďatá, zvieratá a divokú prírodu. Povrchová vzrušivosť: kožušina, spánok, sny. Pohlavná vzrušivosť: agresívne zabíjanie samcov. Citová vzrušivosť: svet zvierat.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. V 4. roku ste dostali anjelské obaly do detskej žľazy, ktoré boli zničené výchovou. Nemá vám čo v živote pomáhať. Aura obaly sú z brušného mozgu ako hruškovité útvary okolo tela. Obsahujú nenávisť voči civilizácii a všade chcete džungľu. Presvitajú prvky aztéckej kultúry. Túžby obal obsahuje zápis o osobe, ktorá odmieta civilizáciu a chce žiť ako zviera. Mozoček obal obsahuje poslanie chovať zvieratá a starať sa o prírodu. Rozumieť prírode a ovládať ju magickými rituálmi. Treba sa naučiť magickú reč. Rodostrom obal obsahuje túžbu člena vášho rodu stať sa niekým ako Tarzan. Bol posadnutý čítaním o svete zvierat a to na rozprávkovej naivnej báze. Dieťa obal nesie záznam o dlhšom embryonálnom vývoji vo zvieracích fázach a kratšie v ľudskej fáze. Zvierací obal obsahuje duše zvierat goríl a šimpanzov. Eros obal obsahuje kult uctievania zvierat. 7 obalov pokope obsahujú všetko o svete zvierat a poľovníkov. Liečba zvierat a ich záchrana. Pred narodením v embryonálnom vývoji dominancia stavu pravekého človeka.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade praveké sféry zvieracích božstiev. Váš strach a únik pred nimi do oblasti literatúry a rozprávok na folklórnom podklade. Nežijete v súlade s podvedomím.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vaše ciele idú do oblasti beletrie o zvieratách a pravekých ľuďoch. Podvedomie však chce, aby ste naplno žili všetko okolo prírody a pravekých rituálov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch bežia praveké rituály a vy sa toho všetkého bojíte a nezúčastňujete sa toho.

Hviezdy, šťastný osud
Len keď sa stotožníte s podvedomím a budete žiť to, čo v ňom máte.

REAKCIA NA PROFIL

Je tazke pochopit z toho, co pisete, ako sa dalej uberat. Vsade dominuje dzungla a praveke ritualy. Mam sa s nimi stotoznit. Neviem o nich nic viac ako to, ze existuju. A moj zdravotny stav? Ano, mam stresovu pracu. Je vacsi relax to, co by mi pomohlo? ak sa da, skuste mi presnejsie vysvetlit, kadial vedie ta cesta k zdraviu a pokoju.Dakujem

Bolo by na prospech Vas, aby ste sa zacali zamyslat nad buducnostou a to, co moze priniest. Vestecky profil Vam dal nahliadnut do podvedomia. V zasade su dve moznosti: precitate si profil a nechate vsetko tak, ako bezi, alebo sa zacnete zaujimat o svoje vnutro po psychickej alebo fyzickej stranke. Moznosti je mnoho.

Pridaj komentár