Som sklamaná a veľmi, veľmi smutná. Uvedomujem si, že môj syn je všetko, čo som si kedy mohla priať, ale aj tak mi to duševne nevie napraviť ten smutný vnútorný stav. Moje okolie si myslí, že som tá najšťastnejšia na svete, pretože som typ človeka, ktorý sa nesťažuje aj ked trpí. Všimla som si však, že to takto nemôže ísť ďalej, keďže cítim, že synovi nedávam toľko, ako by som mu dala, keby som našla pokoj v srdci.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Vo vašom podvedomí som našiel svet detí. Oni by sa mali stať zmyslom vášho života a šťastného osudu. Nemá zmysel priečiť sa svojmu podvedomiu. Iba si odoženiete šťastný osud.

Zdravotný stav
Nenašiel som nič vážnejšie choré v organizme. Disharmonický stav je v štítnej žľaze. Mali by ste sa zaujímať, čo sa s ňou bude v budúcnosti diať.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je dostatočne ukotvený okolo fyzického tela. Tak isto obaly podvedomia sú na svojom mieste v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu ako väčšina dnešných ľudí. Zo stredného mozgu máte spojku do mozočku, čo je klasická ženská psychika. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa usiluje o to, aby bol svet lepší a harmonický. Nedokáže žiť vo vzťahoch plných klamstiev a zákerností. Chce pred tým uchrániť seba aj svoje dieťa. Na obranu používate štítnu žľazu a odtiaľto idúce psychické prejavy. Neodporúčam to robiť, môžete si časom poškodiť štítnu žľazu.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku a idú sem klasické obrazy, ako sa stretnú všetky tehotné ženy sveta a počúvajú tlkot sŕdc budúcich novorodeniatok. Sexus centrum máte vo veľkom mozgu a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce magicky pôsobiť na ľudí a trestať ich za ich skutky. Sexus podvedomie. Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na novorodeniatka ako najväčší skvost života. Chceli by ste šťastný osud pre všetkých aj za cenu vlastného šťastného osudu. Povrchová vzrušivosť: na svoje sny a fantázie o láske a šťastí. Pohlavná vzrušivosť: na dobrotu ako takú v čistej podobe. Citová vzrušivosť: byť v blízkosti ľudí, ktorí sa usilujú o vyššie ideály ľudstva.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. V 4. roku ste dostali dve veľké anjelské sféry šamanov a tie sa usilujú vás chrániť pred nepriazňou osudu. Túžby obal obsahuje informáciu o tom, že chcete vymodliť šťastie pre každého živého tvora a hlavne narodené deti. Mozoček obal obsahuje záznam o vašom poslaní a to je každému dieťaťu dopriať šťastný osud. Rodostrom obal obsahuje zápis o náboženskom tulákovi, ktorý sa staral o osud chorých detí. Eros obal obsahuje lásku k deťom. Šaman obal obsahuje rituály šťastia pre deti.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade vnímam zahustené predstavy detí až na úroveň zlatistú. Všade deti a nič iné ako deti. Všetko obetovať deťom.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Príliš veľa spoločenských kontaktov a života vo vonkajšom svete a menej pozornosti k deťom a ich šťastnému osudu. Podvedomé procesy idú proti vám a nedovoľujú šťastný osud. Naučte sa byť v súlade s podvedomím.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zo snov vyhadzujete všetko okolo detí, usilujete sa spraviť vlastnú kariéru a uspokojiť túžby vašich rodičov. Svoje sny nastavte pre niečo rozumnejšie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď dokážete v živote dať na prvé miesto deti a detský svet a spraviť preň, čo sa bude dať.

Pridaj komentár