Chcela by som Vás poprosiť, aby ste sa na mňa pozreli, preštudovali, aké mám schopnosti, načo som tu atd. Lebo sa veľmi zaujímam o ezoteriku, mám taký zvláštny pocit, že šťastná by som bola, keby som nejakou formou pomáhala ľuďom, lenže neviem ako !!! Mám rozdvojenú myseľ! Možno som psychicky chorá, že si iba namýšľam, že som tu, aby som pomohla …neviem… Chcem sa nájsť, chcem nájsť pokoj v mojej duši, lebo ho nemám.

Vešteckými metódami som sa pozrel do vášho podvedomia. Naznačuje záujem o duchovný rast, ale veci sú blokované skutkami vašich predkov, za ktoré nenesiete zodpovednosť. Tieto schémy treba odstrániť, aby ste si do duchovnosti uvoľnili cestu. Rád vám s tým pomôžem.

Zdravotný stav
Pri zbežnej prehliadke pomocou kyvadla som nenašiel závažnejšie choré miesta. Problémové sú kĺbové spoje a šľachy. Asi by ste mali zmeniť spôsob pohybu, nie z kĺbových oblastí, ale zo svalov.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený okolo fyzického tela. Obaly podvedomia sú na mieste v tele. Môžeme hovoriť o štandardnom stave psychiky.

Povaha
Ste usadená svojimi psychickými prejavmi v gangliách okolo orgánov. Ganglie sú drobné neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky. Nie je to bežné vedomie. Dnešní ľudia sú väčšinou usadení v strednom mozgu. Tento stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá sa venuje veciam ezoteriky a usiluje sa do nej preniknúť hlbšie a pochopiť to, čo je v nej skryté.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách tela. Charakterizuje to obrázok tantry a záujem pochopiť hlbšie zákonitosti sexuality. Sexus centrum je usadené v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má hlboké ženské city, ale aj húževnatosť venovať sa duchovným veciam ako to len ide. Súboj s nepriazňou a blokmi, ktoré vás odrádzajú od ezoteriky. Sexus podvedomie: skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na knižky a duchovnosť, túžba dosiahnuť viac ako v minulosti. Povrchová vzrušivosť: na tantru a všetko okolo. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Aj tu prvok skúmania a bádania je vzrušujúcejší ako samotný sex. Citová vzrušivosť: hlbšie prieniky do duchovnosti.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali anjelské šamanské sféry do oblasti detskej žľazy, ale chýbajú, ako keby si niekto neželal, aby váš rod mal šťastie. Karmické záťaže z minulosti. Neochota predkov pomáhať duchovným osobám v ich neľahkom osude. Teda určitý nežiaduci zásah do šťastného osudu. V období 12. roku sa cez mozoček vytvorili tieto podvedomé pochody: aurické obaly sú okolo vás aj v tele ako priesvitné futbalové lopty, čo je typické pri umiestnení vedomia do ganglií. Každá ganglia má jednu energetickú loptu. Keď to meditačne všetko spojíte, vytvorí sa jeden veľký guľovitý útvar okolo vás. V oblasti mozočku je informačné pole mŕtvej osoby, ktorá sa stará, aby ste v živote nedosiahli, čo potrebujete po duchovnej stránke. Takéto niečo máte všetci z rodu v rodostrome. Ide o skutok predka, keď deštruktívne pôsobil na charizmatickú duchovnú osobu. Niečo ako osudová deštrukcia. Vo vnútri je obal veľkosti pingpongovej loptičky a obsahuje túžby osoby po duchovnom poznaní a raste. Mozoček obal obsahuje poslanie venovať sa vzdelávaniu ľudí a zároveň sa zaoberať svojou duchovnosťou. Rodostrom obal obsahuje niečo ako spomienky inkvizítorov a utrpenie veriacich, ktorí mali vlastnú duchovnosť a postoj voči nej. Nie bežní laickí veriaci. Dieťa obal obsahuje klasický záznam o vývoji počas tehotenstva. Zvierací obal obsahuje záznam o splývaní ľudskej a zvieracej duše. Eros obal obsahuje poznatky tantry. Šaman obal obsahuje záznam boja na život a na smrť s misionármi, ktorí ničili šamanskú kultúru. 7 obalov v sebe obsahuje všetky schémy ochrany voči náboženským manipuláciám v histórii.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade anjelské šamanské sféry v hustote mliečnej a niekde aj pulzačnej. Sú blokované a z podvedomia idú vplyvy, aby ste ich nedokázali využiť vo svoj prospech, aby ste nemali o nich tušenie. Podvedomie vás klame a usiluje sa vás presvedčiť, že ich nemáte. Takto to asi vyzerá, keď váš predok v zlosti vykoná niečo nefér voči duchovnej osobe, tá v záchvate hnevu niečo vysloví a trpia tým aj ďalšie pokolenia. Neviem, čo je horšie, či ublížiť duchovnej osobe alebo sa pomstiť aj tým, ktorí za to nemôžu.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Jednoznačne je to duchovnosť, ktorá je blokovaná skutkami predkov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade cítiť čierne anjelské sféry a silný potenciál ničiť všetko, čo ste získali na duchovnej ceste.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď pochopíte hlbšie zákonitosti ezoteriky a duchovnosti a sama sa zbavíte bremena minulých skutkov predkov, za ktoré nemôžete.

REAKCIA NA PROFIL

Chcem sa Vam podakovat. Som sokovana ! Myslim tym tych mojich predkoch,aky boli a co spravili… Hmm,je to smutne… Ale ja si sama neviem pomoct ! Neviem sa odkliat. Alebo mozem ??Bola by som Vam vdacna,keby ste mi pomohli sa z toho ,,skrtenia“ dostat,aby som mohla ist dalej .Ak mate zaujem mi pomoct,tak napiste co mam spravit, co treba.Budem cakat na vasu odpoved !

Ked Vas pritahuje ezoterika, tak je mozne sa so mnou stretnut v Bratislave a dat o vsetkom par slov. Mozno by ste mali zit duchovne akivnejsie ako doteraz. Mozete pripadne prist na niektore moje prednasky v Bratislave (terminy su v Akciach na stranke) alebo vypracujem Vam postup meditacii a ako odblokovat neziaduce vplyvy z  podvedomia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.