Usilujeme sa pomocou vešteckých techník skúmať buď ešte žijúce osoby, alebo ich spomienky vo svete mŕtvych a v magmatických poliach Zeme. Veštecky preverujeme, čo vlastne tieto osoby robili, aby sa dožili vyššieho veku.

U niektorých jedincov sme objavili dvojitú potenciu delenia nových buniek ako je bežné. Teda dostali do vienka lepšiu genetickú výbavu. Predpokladáme, že sa mali narodiť dvojičky, ale sa tak neudialo. Jedinečný prípad bol jedinec, ktorý mal potenciu delenia buniek na 500 rokov a ešte k tomu žil v miestnosti plnej kostí. Dožil sa 400 rokov a bol to ojedinelý prípad. Zomrel násilne pri vojenskom konflikte. Bol by žil ešte viacej. No takýchto prípadov sme viac nenašli. Najčastejšie sa objavujú jedinci, ktorí mali iba v niektorých prípadoch dvojitú potenciu delenia buniek ako bežné osoby.

V zásade platilo, že pokiaľ sa chcel niekto zachrániť a žiť ďalej, tak poslúchol pud sebazáchovy a to zvyčajne obrazom, že zomiera a určite zomrie. Nie predstavou vyzdravieť. Pud sebazáchovy v brušnom mozgu, ktorý sa nachádza v neurónoch, zvyčajne poradí chorej osobe, aby odišla do jaskyne, kde sú všetky podmienky na vyzdravenie a otvorenie pudu sebazáchovy. Tak isto v jaskyni sú lepšie podmienky na terapie cez kožu, ktoré pud sebazáchovy odporúča a najčastejšie je to jaskynné bahno, kosti, vlastný moč, kusy zvierat, mach a podobne. Ďalej jaskynná symbolika , ktorú tvoria priestory jaskyne – to sú jedinečné komunikačné prostriedky ľudskej mysle a buniek tela.

Uvádzame zoznam prípadov, ktoré sme v rámci geriatrického prieskumu preverovali a ktoré viedli k zákonitostiam geriatrickej modifikácie buniek ľudského tela. Zároveň sa chcem poďakovať za spoluprácu veštecky ladenej ezoteričke s prezývkou „Her Barónka“, ktorá nezávisle skúma rôzne prípady. Osobne sa stretávame a porovnávame si prípady, ktoré sme preverovali v rámci geriatrického prieskumu.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ I, J, 8 ] – info pole 158 r.
Ustavične žmolil živice, ktoré vytekali zo skál v jaskynných priestoroch, páchlo to ako múmio, lietali tam netopiere. Zbieral z nich trus, ktorý popadal na zem, zmiešal s mazľavou hlinou a celý sa tým natieral. Pojedal larvy, hmyz. Mal zvláštny spôsob dýchania, akoby prudko vyrážal vzduch. Tukový orgán vyrábal asi 4 000 látok, bunky: kmeňové 20 r., rezervné 20 %, prerušované pásy 10 %, spiace bunky na pečeni. Zomrel na podchladenie.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ F,11 ] VP Tibet – 240 r.
Chudý, zbieral praveké kosti, robil si z nich náhrdelník na krk, zápästie a na ľavú nohu okolo členka. Vyrábal si z nich aj kopčeky tvaru pyramídy a meditoval. Menšie úlomky kostí drvil na hrubozrnný prach, pridával výťažky z miazgy čerstvých mladých výhonkov a natieral si nimi hruď, tvár a okolie ľadvín a kostrče. Bol úžasne vitálny, aj sexuálne. Tukový orgán vyrábal asi 4 500 látok, 100-150 l chémie na meditačné účely. Zomrel na otravu krvi, porezal sa pri spracovávaní výťažkov z jedovatých bylín.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, 3,4 ] 120 r.
Žil v jaskyni, zbieral kosti z pravekých zvierat, drvil ich, vyrábal z nich kašu, pomiešal s výlučkami hmyzu. /Ďalšiu informáciu mi vzal nejaký stigmatik./

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ G,10 ] ZP, Sev. Amerika, 160 r.
Užíval bahno z jaskyne, natieral sa ním, robil si z neho obklady na celé telo, prenikali do neho látky.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ I, 13 ] ZP, J. Amerika, 142 r.
Užíval síru, bahno, múmio, blato, / z jaskýň/, prach z pravekých kostí. Tukový orgán sa modifikoval, vyrábal 20 000 látok, asi 300 l chémie na psychiku. Mal bunky kmeňové, základné, rezervné, mŕtve, aj prerušované pásy. Zomrel na pád zo stromu.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ C, 7 ] ZP, 120 r. 120 r.
Žil v jaskynných priestoroch, zbieral trus z netopierov, spolu s bahnom a blatom vyrábal zmes a natieral sa tým. Užíval aj živicu, drvil jedovaté výhonky, žuval, ale vypľúval, otĺkal sa hrubými palicami, napichoval ostrými paličkami, ktoré boli napustené jedovatými látkami. Tukový orgán vyrábal asi 4 000 látok, 100 l na psychiku. Mal kmeň. bunky, zákl. spiace, prerušov. pásy asi ako 20-30 ročný človek.

7. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 2 ] VP 100 r.
Používal praveké kosti, ktoré brúsil a z ich prachu, medu, živice a výkalov – trusu z hmyzu, chrobákov, vyrábal kašovitú hmotu, ktorou sa natieral od hlavy po päty. Balil sa do veľkých listov. Okolo krku nosil kosti vo forme figúrok a meditoval s nimi. Tukový orgán sa modifikoval, bunky kmeňové ako 20 ročný, základné ako 10 ročný, rezervné 20 % a prerušov. pásy. Zomrel na úraz, prešiel ho valec, spadol pod neho.

8. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 9 ] VP, Sibír 180 r.
Pracoval s drevom a kameňmi, živil sa hmyzom, červami, larvami, popíjal bublinkovú siričitú vodu, aj sa v nej kúpal, žuval výhonky, natieral sa živicou z borovice, šľahal sa paličkami, váľal v snehu, rád sa podchladzoval, potom sa ihneď kúpal v horúcej vode. Bol ako bujak vitálny, hlavne sexuálne. Tukový orgán produkoval 3 000 – 4 000 látok. Mal bunky kmeňové 25 r., základné 10 r. Utopil sa /bol opitý/.

9. Zemepisná šírka a dĺžka [ G, 1 ] VP Afrika 80 r.
Info pole – žil na Filipínach. Užíval jaskynné ani blato ani zem, plnú minerálnych látok na spôsob rašeliny, ale nebola to rašelina. Bola pomiešaná s trusom z netopierov. Natieral sa tým, robil si zábaly, obklady, prikladal si aj na rany, ale iba v slabej forme. Pojedal larvy, červy, surové mäso, púčiky. Tukový orgán produkoval 5 000 – 6 000 látok. Bunky kmeňové 20 r., základné 25 r., modifikované 15 r. Zomrel na srdcový záchvat. Úľak z divého zvieraťa.

10. Zemepisná šírka a dĺžka [ L, 14 Austrália, 125 r.
Prikladal si praveké kosti na brzlík, okolie srdca, pečene, ľadvín a hr. čreva. Obrusoval ich a z pilín – prachu vyrábal kašu. Zmiešaval ich z výlučkov hmyzu, červov, pridal vodu, blato. Natieral sa krvou z čerstvo zabitých zvierat. Robil dychové cviky /behal, až sa celý spotil a fučal ako parná lokomotíva/, kúpal sa v ľadovej vode, prikladal si na seba surové mäso, obalil sa kúskami kože a nechal sa občas zakopať do horúceho piesku. Robilo mu to dobre hlavne na kĺby. Pojedal surové mäso, vnútornosti /srdce, ľadviny, slezinu/. Bunky kmeňové 28 r., základné 10 r. Zomrel na úpal /zaspal na slnku/.

11. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 10 ] VP, India 125 r.
Ind, používal rašelinu, hlinu z jaskýň, múmio, púčiky, kosti z pravekých zvierat, hadí jed, striedavé studené a horúce kúpele, masáže so štipľavými krémami na lepšie prekrvenie až do červena, sex s mladými dievčatami do oblbnutia, živú stravu – surovú. Tukový orgán produkoval 20 000 látok, 4 „vedrá“ na psychiku, kmeňové bunky 25r., základné 20 r., modifikované 15r., rezervné 10%. Zomrel na prechladnutie – zápal pľúc. Jaskyne, bahno, parafín, mydlo, propolis, kamene, rôzne kosti.

12. Zemepisná šírka a dĺžka [ I,H, 7] Afrika, VP – info pole, 100 r.
Žil v jaskyni, kde zbieral rôzne kamene z kremeňa, brúsil si ich a vyrábal z nich sošky, ktoré si prikladal na rôzne časti tela. Z hliny – ílu a obrúseného kameňa vyrábal obklady, dával si ich na čelo, podošvy nôh a dlane. Kúpal sa v mazľavom bahne /pridával do kade na kúpanie/. Robil jaskyniara?, spúšťal sa do hlbokých jaskýň. Tukový orgán vyrábal 6 000 – 8 000 látok, kmeňové bunky, modifikácia kmeňových buniek, ako u 25 r., tvorba jednorázových, liečivých. Zomrel nešťastnou náhodou, odtrhol sa mu na lane hák.

13. Zemepisná šírka a dĺžka [ J, 15] ostrovy pod Filipínami, VP info pole 120 r.
„Voskový panák“. Celý život sa venoval výrobe sviečok, rúžu, používal baraní loj, ktorým sa natieral. Dostal lámku, silné bolesti kostí, kĺbov, chrbtice, začal sa natierať olejom zmiešaným so živicou, horúcim parafínom /obklady/, neskôr si prikladal čosi ako múmio, na brucho si prikladal rybaciu kožu, občas sa zakopal do piesku. Celý život sa stravoval veľmi striedmo, jedol ustrice, surové ryby, morské riasy /JÓD/. Tukový orgán produkoval 4 000 – 5 000 látok, základné bunky, modifikácia kmeň. buniek, tvorba jednorázových, liečivých, ako u 30 r. Zomrel na úpal, mozgová porážka?, niečo s hlavou, „vrelo“ mu tam ako v kotli.

14. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, G, l ] – Tibet, VP – info pole 105 r.
Čulý, vitálny, plný energie, na obklady používal včelí vosk, včeliu kašičku, natieral sa medom, pridával si živicu z ihličnatých stromov. Kŕmil sa viac ako vegetarián, jedol hlavne bobule. Pri túre veľmi zmokol a ukryl sa do jaskyne, s nejakými vápencovitými útvarmi. Odvtedy sa tam často zdržiaval, hovoril, že sa „znovu zrodil“. Tukový orgán produkoval 6 000 – 7 000 látok, 80 – 90 l na psychické účely. Bunky kmeňové, modifikované kmeňové bunky, tvorba jednorázových ako 20 r. Zomrel na prechladnutie, zaspal na zemi, vysoké horúčky, zápal pľúc, blúznenie.

15. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 15 ] Filipíny, VP – info pole 120 r.
Venoval sa ľudovému liečiteľstvu, magnetizmu, najprv všetko skúšal na sebe. Prikladal si obklady zo sírového bahna, kúpal sa v horúcich prameňoch, páchlo to sírou, bola tam aj láva, popol zo sopečnej činnosti. Úlomky lávy si vešal na seba, popol zmiešaval s výlučkami hmyzu, chrobákov, pridával siričitú vodu a natieral sa tým. Zbieral rôzne kamene, meteority, ktoré si prikladal na seba, používal krv zo zvierat /mladých/, okolo bedier nosil čerstvú kožu, kým nevyschla. Vyrábal tinktúru z múmia, pár kvapiek užil orálne aj análne, ale hlavne zvonku na kožu, masíroval si ňou hlavne horné končatiny a hruď. Užíval aj pijavice, bankovanie, narezal tŕstie a tým sa ošľahával. Nakoľko mal problémy s trávením /nefungoval mu vrátnik, tenké a hrubé črevo – mal to napadnuté plesňou – toxínmi/, stravoval sa striedmo. Tukový orgán produkoval 10 000 látok, na psychiku 150 l. Bunky rezervné, základné, kmeňové, modifikované, tvorba jednorázových ako 20 r. Zomrel na otravu, nadýchal sa nejakých jedovatých pár.

16. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 10 ] Sev. Amerika, Z P – info pole 95 r.
Trávil veľa času v jaskyniach, kde pátral, hľadal stratené civilizácie, potomkov Inkov, Mayov…? Mal úspech, natrafil na pohrebisko, niečo ako spoločný hrob Aztékov? Neviem definovať – bolo zemetrasenie, uchýlili sa do obrovskej jaskyne, deti, ženy, starci, zvieratá a tam všetci zahynuli. Mal schopnosť komunikovať s duchmi a aj vďaka tomu objavil túto jaskyňu – pohrebisko. Z kostí a zo zubov /veľkých – kly?/ si vyrábal náhrdelníky, obkladal sa trusom z netopierov a jaskynným bahnom. Živil sa striedmo, žuval jedovaté výhonky /ale vypľúval/, jedol čerstvé larvy, bobule z kríkov, ktoré boli bohaté na minerálne látky a hlavne železo. Tukový orgán produkoval asi 2 000 – 3 000 látok. Kmeňové bunky, modifikované, jednorazové, liečivé ako 30 r., ale aj mŕtve asi 1%. Zomrel na nešťastnú náhodu, pošmykol sa a padol na ostrý kameň, prepichol si pľúca a časť brušnej dutiny.

17. Zemepisná šírka a dĺžka [ R ] Antarktída, – info pole, 120 r. /Žil v Rusku/.
Natieral sa bahnom z jaskýň, kde pravidelne prebýval – našiel si vhodný a teplý výklenok a tu prespával. Bol nesmierne čulý a vitálny, aj sex. energie do vysokého veku. Zbieral kamene a brontosaurie kosti, z ktorých si vyrábal náhrdelníky. Kamene boli hlavne z jaskýň, robil si z nich akoby pyramídy, prikladal si na ňu ruky a meditoval, potom takto energeticky upravené kamene si poukladal na trup, ľahol na rohož z lístia a blata – bahna z jaskyne. Venoval sa ja zbieranie minerálov a kameňov, občas meteoritov. Urobil si z nich kruh, doprostred dal veľký kameň a opäť meditoval. Všetko to vykonával v jaskyni. Ustavične šúchal a otĺkal menšie kamienky. Pojedal larvy, červy, surové jelenie mäso a medvedie labky. Kožu si natiahol na seba, používal pazúry z dravej zvery, občas zuby a z jeleních parohov vyrábal náhrdelníky a opasky. Tukový orgán vyrábal okolo 10 000 látok a asi 200 l na psychiku. Bunky základné, kmeňové, modifikované, jednorazové, výroba liečivých látok. Blbec, išiel do hory, kde natrafil na medvedicu, ktorá ho napadla, keď chcel ukoristiť mláďa. Roztrhala ho a on vykrvácal.

18. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 10 ] India, VP – do 90 r.
Vyrábal mazľavé mydlo, varil ho a také horúce si natieral na seba. Občas to prehnal, bol dlho natretý, ale pôsobilo to skôr ako „vitamínová bomba“, svrbelo ho celé telo ako pri žihľavke. Používal aj parafínové zábaly, do horúceho parafínu namočil pláty látok, ktoré si prikladal na celý chrbát, na hruď mu to nerobilo dobre. Experimentoval s hadím jedom, ale iba vo forme mastičiek, zaujímal sa aj o včelie plásty, včeliu kašičku. Ďalej používal propolis, ktorým si natieral dlane, uši aj zvnútra /aby lepšie počul?/. Med používal zvonka, ale aj vo forme medových nápojov. Bol ustavične plný elánu, nabitý energiou. Stravoval sa iba kvôli nutnosti, mal problémy s hnačkami alebo vracaním. Umýval sa v ľadovej vode, pil vodu z roztopeného ľadu, usilovne športoval, vyzerá to ako mikronatŕhanie svalov. Tukový orgán v jeho 20 rokoch vyrábal asi 1 000 látok, postupne stále viac, až dosiahol tvorbu 8 000 – 10 000 látok denne. Bunky základné, kmeňové, rezervné, modifikované, tvorba jednorazových, liečivých ako 20 r. Zomrel pri korčuľovaní, narazil na slabé miesto, prelomil sa pod ním ľad. Kým ho vytiahli, podchladil sa a zlyhalo mu srdce.

19. Zemepisná šírka a dĺžka [ C, 4,5 ] Škandinávia, VP – info pole, 92 r.
Rád sa zdržiaval v jaskynných priestoroch, kde si staval z kameňov a kostí rôzne pyramídy. Líhal si vedľa nich, potom pyramídu rozobral a materiál /kameň, blato, kosti/ poukladal na seba, nie hocikde, ale na čakry -rôzne množstvo, väčšie -menšie kúsky a na rôzne dlhý čas, ktorý určoval intuitívne a podľa množstva energie. Pôsobilo to na neho veľmi intenzívne. Používal aj múmio, ktoré zmiešal s posekaným tŕstím z močiarov alebo bahnistých zdrojov. Užíval aj rybí olej na natieranie, surové tuniaky, ikry, pľúcne mechúry si prikladal na chodidlá. Tukový orgán produkoval asi 10 000 – 12 000 látok a na meditačné účely okolo 300 l. Bunky základné, rezervné, kmeňové, modifikované, tvorba jednorazových ako u 20 r. Zomrel na zápal pľúc.

20. Zemepisná šírka a dĺžka [ C, 15 ] Sev. Amerika, ZP, 128 r.
Lovil ryby a neskôr sa plavil loviť tulene, z ktorých odobral loj, nakrájal ho na drobné kúsky, poukladal na seba aj pláty z rybacieho mäsa. Jód v ňom priam svietil ako lampáš. Ikry nielen jedol, ale aj natieral na seba. Robil si kúpele s mliekom, medom, srvátkou a maslom, prikladal si na seba plátky slaniny, kašu zo sóje, rozotieral si živicu a žmolil soľné hrudky. Tukový orgán vyrábal asi 4 000 látok. Mal bunky základné, modifikované, jednorazové ako 30 rokov.

21. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 4 ] Afrika, 100 r.
Používal cukrovú trstinu, bambusové tyče, bahno, trus, z toho vyrobil hustú hmotu a celý sa tým natieral. Ďalej používal kosti z veľkých zvierat / slony?/, úlomky zo sloních klov /kly/, nosil ich na krku. Zbieral perlorodky a rôzne mušle, rozdrvil ich, pomiešal s nejakým humusom – rašelinou? a opäť sa celý natrel. Strava živá, striedma. Sex s mladými dievčatami do neskorého veku, sem tam nejaké ópium, ale skôr ako „zákusok“ a nie ako droga. Mal niečo s nohou – gangréna?, kde boli mŕtve bunky, inde základné, kmeňové, modifikované ako u 40 r. Tukový orgán produkoval okolo 1 000 – 1 500 látok. Zomrel na otravu krvi – museli mu amputovať nohu.

Pridaj komentár