Som rád, že sa nevzdávate a pokračujete v geriatrickej liečbe (predošlý profil A 902.). Stav sa neustále zlepšuje. Mohli sme začať fázu likvidácie slabých miest, čo je výborné. A verím, že aj túto etapu zvládnete.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti detailne. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesto je stredný mozog. Prikladať na telo malé kúsky včelieho vosku. Naraz na viacero miest každý deň dva týždne.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesto je v oblasti sleziny. Prikladať kúsky včelieho vosku a šúchať spredu a zboku túto oblasť aspoň dva týždne.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Modifikácie chrupaviek pre účely liečenia ešte nenastali.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho podrobne obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Tvorba inzulínu je poslabšia. Dosiahnuť v tuku tvorbu vhodných látok. Treba prikladať hliníkovú fóliu na oblasť pankreasu a podpažia. Obsah C vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby. Kmeňový základ sa delí dobre. Ešte nie dlhoveké bunky. Dcérske bunky majú dostatočné delenie. Biele a červené krvinky sú v poriadku. Slabé miesto je pravá lopatka. Realizovať akupunktúru. Zožeňte si ihly. Mierne napichnutie hrudnej oblasti viackrát.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Bunky ešte nie sú dlhovekejšie. Používať bahno z jaskyne a jadrové mydlo spoločne. Najslabšie miesto sú oči. Užívať očné kvapky na zníženie tlaku. Preliečovať oči prikladaním našúchaných rúk do horúca.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho detailne obkreslilo, aj lymfy. Na lymfách je dostatok bielych krviniek. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto sú vaječníky. Treba horúce obklady aspoň 20 krát.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Podpora z tukových modifikácií. Budovať dlhovekejšie bunky – zem z jaskyne a jadrové mydlo.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: Kyvadlo obkreslilo blany tela v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Modifikácie blanovitých buniek v malej miere nastali. Nech vás niekto prelieči horúcimi rukami a reiki energiou. Vyhľadajte reikistu. Aspoň 4 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika biochémie: v tomto prípade neboli obkreslené slinné žľazy, nedostatočná tvorba látok. Hlavne mucinózne látky. Počas dňa niekoľkokrát cmúľať silné mentolové cukríky. Aspoň dva mesiace.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Dlhoveké bunky sa zatiaľ netvoria. Kyvadlo obkreslilo obličky, ale sú mierne geneticky zmenené, čo sa nedá liečiť. Nedobre riadia koncentráciu soli v krvnej plazme. Celkovo zvýšený krvný tlak. Obmedziť solenie na minimum, ale nie úplne. Žiadne minerálne vody. Bežná voda, občas mierne množstvo prevarenej vody, voda pre kojencov alebo destilovaná voda zmiešaná s obyčajnou vodou. Realizovať trvale. Zmeny na obličkách sú nezvratné.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Tvoria sa potrebné „vakcinačné látky“. Na posilnenie treba realizovať šúchanie tela uterákom 5 krát počas 5 týždňov a to celé telo.

Geriatrická strava cez kožu: cez kožu by ste mali trvalo dostávať surové žĺtka a bielka raz do týždňa. Každý týždeň sa umývať vodou s vylúhovaným lepkom z obilia. Cez kožu dostávať D vitamín. Všetko robiť trvalo a stále.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku sa tvorí asi 100 000 užitočných jednotiek. Prenikajú všade a silne do svalov. Modifikácie dlaňovky sú na 100% zrealizované, palcáky na 10%, hviezdičky na 10%, prerušované pásy na 100%, dlhé pásy na 40%, granátové jabĺčka na 10%, modifikácie E žiadne, špirála 10%, trojuholník na 100%.

Psyché a noc: vzťah k pudu sebazáchovy je počas dňa v poriadku, v noci je ešte lepší. Všetko v poriadku.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.