Som večná bádateľka, ktorá všetko premyslí odpredu, dozadu, niekedy mám pocit, že hlava mi funguje aj keď spím, vo všetkom sa až moc „pitvám“ a skutočne veľmi by som si to priala na sebe zmeniť. Snažím sa v ľuďoch vidieť to dobré a byť nápomocná, ale v poslednej dobe mám pocit, že zisťujem, akí dokážu byť ľudia zákerní a pýtam sa(ani neviem koho, asi najviac sama seba), aký to má všetko vlastne zmysel. Už od mala som sa zaoberala otázkou, prečo som tu??? Momentálne som v stave, keď sa mi všetko rúti a snažím sa v prvom rade poznať sama seba, aby som si dokázala vysvetliť, prečo sa deje to, čo sa deje…

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel praveký svet šamanov. Pre mňa zaujímavé zistenia, no pre vás určité problémové žitie v civilizácii.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neuróny šedej kôry veľkého mozgu, stredný mozog, mozoček, srdce, pečeň, nervovú sústavu. Najhoršie miesta v tele sú neurónové oblasti mozgu. Slabá imunita voči baktériám a vírusom. V oblasti neurónov zlá bakteriálna situácia. Odporúčam liečiť sa. Začínajúce chorobné stavy. Infekcia od hmyzu, poštípanie.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je silne viazaná na rastliny a zvieratá.

Povaha
Psychické prejavy vychádzajú z oblasti brušného mozgu. Tento stav sa vytvoril počas tehotenstva matky. Charakterizuje to obrázok silného pripútania sa k prírode a odklonu od bežného života a civilizácie. Únik z bežného života do prírody. Sexuálne centrum je v ústnej dutine. Teda hravá detská sexualita kombinovaná so svetom zvierat.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok osoby žijúcej šamanským spôsobom mimo civilizáciu.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologické schémy z kostí zvierat a magické rituály. Dokážu vás varovať pred nebezpečenstvom.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Vnímam tu plno magických znakov pravekých ľudí. Schopnosť rozumieť prírodným ľuďom.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Karma človeka, ktorý bol značne deštruktívny. Tiež je tu karma osud človeka, ktorý bol tulákom a neúspešnou osobou. Tiež je tu postava šamanky, ktorá sa venovala mágii pravekých ľudí.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Všetky obaly sú naplnené pravekými záznamami. Najmenšia postavička sú znaky pravekých ľudí.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Dobre sa všetko zapisuje do kostí. Rastie tu túžba reinkarnovať sa do zvierat po smrti.

Astrológia miechy
Sú tu iba drobné postavy anjelov. Osoby so šťastným osudom tu majú veľké postavy.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Vnímam tu postavy chorých zvierat. Predpoklad nedostatku životných energií, slabá vitalita dosahovať životné ciele.

Astrológia ganglií
Je tu veľká postava, predpoklad dobrých nápadov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom procese ničíte všetko, čo vytvorila civilizácia a meníte to na divokú prírodu. Doporučujem snové terapie.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Silné deštruktívne vplyvy zbytočne si ubližovať a ničiť svoje okolie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na prírodu a zvieratá. Povrchová vzrušivosť: agresívne ničiace obrazy. Pohlavná vzrušivosť: agresia, silne problémová. Citová vzrušivosť: žiť ako prírodný človek. Problémové podvedomie na vytvorenie partnerského vzťahu. Pokiaľ to v sebe nezmeníte, neodporúčam sa oň pokúšať.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú čierne fľaky, ale aj čiara cez telo, kde sa usilujete kontrolovať svoje deštruktívne sklony, čo sa dá oceniť.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko, čo súvisí s civilizáciou.

Špiritizmus
Máte v sebe informačné pole pravekej osoby, ktorá bola na tú dobu mimoriadne vyspelá. Treba sa to naučiť ovládať. Bližšie v Plazmatickej škole.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa budete venovať prírodným božstvám a kultom totemov. Pokiaľ máte záujem, môžem vás do toho zasvätiť.

Pridaj komentár