Mám prasknutú platničku medzi 3-4 kríže a vyskočenú 6,1 cm a dosť ma to omína, operovať to nebudú, keďže ešte nemám deti a pravdu povediac, kým to nie je akútne, operovať sa nedám! Verím, že sa môj stav zlepší!

Požiadali ste ma, aby som vešteckými metódami odhadol, čo je príčinou vašej prasknutej platničky. V prvom rade treba dať do poriadku imunitu voči vírusom a obnoviť jej fungovanie. Následne v tele liečiť svaly, chrupavky a kosti, ktoré sú poškodzované vírusmi a nežiaducimi mikroorganizmami. Svalové bunky treba udržiavať v dobrej kondícii hlavne vhodnými cvičeniami, masážami a akupunktúrou.

Diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov v poriadku. Najslabšie miesto sú ganglie okolo miechy.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto je spodná časť chrbtice.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto celá oblasť chrbtice.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto je chrbtica horná časť.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo základné orgány v poriadku. Slabšie miesto nie je. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti je 60, čo je už chorobnosť. Stav ako u 100 ročnej zdravej osoby, vy máte iba 30 rokov. Najhoršie sú na tom svaly okolo chrbtice. Bunkové jadrá sú v poriadku. Mitochondriálne jadro nie je v poriadku. Nepriaznivé zmeny. Orgániky vo svalových bunkách sú pozmenené. Vnútro organizmu odmieta liečiť. Celkovo svaly sú malátne a slabé v celom organizme. Môže pomôcť iba masáž a to poriadne bolestivá. Akupunktúra a cvičenie, ktoré mikronatrháva svaly celkovo. Opakované cvičenia až do bolesti. Inú možnosť obnovenia nevidím. Kyvadlo neobkreslilo kosti. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Najhoršie miesto sú hrudné stavce. Stav kostných buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Tak isto stav okostice je chorobný. Bunkové jadrá majú nedostatočný potenciál delenia. Mitochondriálne jadrá majú dostatočný potenciál delenia a životnosti. Orgániky v bunkách sú poškodené. Celkové nežiaduce genetické zmeny. Ešte je organizmus ochotný napraviť to. Kyvadlo neobkreslilo chrupavky. Stupeň chorobnosti je 80, čo je už bežiaca chorobnosť. Stav chrupaviek ako u 110 ročnej osoby. Veľmi zlý stav. Najhorší stav je stav platničiek na hrudnej a krčnej chrbtici. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách pozmenené, nežiaduce zmeny. Pudy z brušného mozgu sú ochotné to zvnútra liečiť.

Diagnostika imunitná: imunita za štandardné bunky je dostatočná. Počet neštandardných buniek v tele je v norme. Detská žľaza funguje štandardne. Imunitná reakcia je adekvátna. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo nedostatočná a riziková. V tele sú nežiaduce vírusy, ktoré žijú v lese na hríboch zo slimákov a poškodzujú bunky v tele.

REAKCIA NA PROFIL

Tak som si prečítala ten môj zdravotný profil a nieje to najlepšie na základe toho by som vás chcela poprosiť čo by sa s tým dalo robiť, ako by ste mi vedel pomôct s nejakou liečbou!

Pokial mate chut sa liecit geriatricky, tak rad Vam vypracujem podrobnejsi profil az na uroven chromozov a detailnejsie aj na mikroorganizmy. Spravim navrh liecby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.