Chcem získať viac vedomostí o ľuďoch menom Media, pretože ja médiom som, ale neviem sa s tým nijako stotožniť. Takže mi prosím poraďte v zmysle, kde by som získala informácie, ale každá rada je drahá, takže som otvorená akýmkoľvek návrhom. Mávam zvláštne sny, vidím auru, počujem hlasy v neznámych jazykoch.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Bohužiaľ, váš osud smeruje mimo rešpektovania toho, čo máte v podvedomí. Vaše túžby a ego idú mimo oblasť duchovna.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela. Neobkreslilo krvné riečište, kostnú dreň v kostiach. Zdravotné problémy môžu ísť do tejto oblasti. Ostatné oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo mimo fyzické telo, vzdialenosť od tela je raz väčšia, inokedy menšia, nestabilné. Každopádne už teraz je potrebná starostlivosť psychológa. Vaše schopnosti nie sú cvičené, ale postavené na chorobnosti a nestabilných psychických pochodoch.

Povaha
Ste usadená v šedej kôre veľkého mozgu, čo nie je bežné. Dostali ste sa sem po prežití klinickej smrti. To prinieslo do vás aj karmicky Lama tulku. Teda informačný záznam osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. Je to osoba z pravekého obdobia, ktorá sa venovala liečbe ľudí. Preto taká psychická vyspelosť z hľadiska vášho veku. Na šedej kôre veľkého mozgu ste usadená v spánkových lalokoch. Teda ide o hysterické prejavy, ktoré sprevádzajú obrazy osoby, ktorá žije do svojho vnútra a menej do vonkajšieho sveta, čo nie je dobré.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Nachádzam tu obrázky erotickej osoby, ktorá sa rada predvádza.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Oblasť je čistá, bez astrologických schém. Čo môže znamenať zlú intuíciu a odhad udalostí.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nachádzajú sa tu tenké geometrické čiarky. Slabo rozvinutá schopnosť abstraktného myslenia a logického premýšľania.

Astrológia karma
Skúmam v mozočku vplyv karmy iných ľudí, ktorí sa sem dostali počas embryonálneho vývoja. Karmický záznam tanečnice. Viac záznamov tu nie je.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy. Sú tu úplne drobné postavičky anjelov. Veľké postavy majú úspešní ľudia.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. V tejto oblasti sa dajú vnímať veľké a zdravé zvieratá. Teda dostatok životných energií, čo je dobré.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné neuróny okolo orgánov tela. Až príliš malé postavičky anjelov múdrosti. Veľkých anjelov majú ľudia, ktorí majú skvelé nápady.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch bojujete s vecami duchovnými a dávate do popredia svoje fyzické telo.

Astrológia ega
Skúmam silu vôle a túžby. Cítiť, že sa vo vás formuje kult tela a náruživosti.

Duchovná úroveň
Okolo vás sivasto čierna farba. Asi by ste sa mali zamyslieť nad otázkami morálky a etiky.

Hviezdy, šťastný osud
Keď sa naučíte na sebe pracovať a chcieť viac ako kult tela.

Pridaj komentár