Po preliečení štítnej žľazy podľa vašich pokynov by som vás chcela požiadať o opätovné celkové diagnostikovanie.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika mozoček: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika miechy: kyvadlo obkreslilo všetky časti miechy, ale oblasť kostrče neobkreslilo. Špeciálne neobkreslilo krvné riečište v tejto oblasti. Je tu uložená toxicita. Prečo sem organizmus ukladá toxicitu? Staré zásoby toxicity. Riziková oblasť.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové zhluky v stene tenkých a hrubých čriev. Všetko v poriadku.

Diagnostika ganglií: kyvadlo neobkreslilo ganglie. Baktérie v krvnom riečišti z rýb. Imunitný systém si ich nevšíma.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň, no neobkreslilo krvné vlásočnice v tele. Žijú v nich baktérie z pokazených rýb. Baktérie vedia ignorovať protibakteriálny imunitný systém. Toxíny z baktérií sa ukladajú v oblasti kostrče. Obličky ani pečeň ich nevedia zlikvidovať. Tiež sa ukladajú aj pod kožu v niektorých oblastiach.

Diagnostika ganglie a nervstvo: kyvadlo obkreslilo celú nervovú sústavu, v poriadku.

Diagnostika ganglie a lymfatické uzliny: všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a hormonálna činnosť: obkreslilo všetky hormonálne žľazy. No neobkreslilo podžalúdkovú žľazu, žlčník – treba sono, čo sa tam deje pre istotu. Štítnu žľazu obkreslilo. Podžalúdková žľaza zle reaguje na ostatné hormonálne látky. Mŕtve bunky, veľa nefunkčných buniek. Zlá obnova a reprodukcia buniek. Biologicky cítiť príliš starý orgán. Problém podžalúdkovej žľazy je celkovo problém ganglií a baktérií, ktoré nedovoľujú rozumnú činnosť. Treba zlikvidovať rybie baktérie z oblasti ganglií. Všetky orgány v tele sa zle obnovujú z dôvodu zlej činnosti ganglií.

Diagnostika ganglie a slezina: kyvadlo neobkreslilo slezinu. Sú v nej usadené baktérie, chýbajú v nej látky potrebné pre telo. Veľa baktérií zo žumpy, ktorú máte pri dome. Roznosilo sa to zo záhrady. Treba liečiť.

Diagnostika ganglie a bakteriálna imunita: tvorba bielych krviniek v poriadku. No baktérie v gangliách oslabujú a decimujú biele krvinky. Dokážu ich paralyzovať. Bakteriálna imunita sa nedostane do oblasti ganglií. Pri zápaloch sú zase biele krvinky masívne nasadené.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za vypracovanie diagnostiky. Chcem vás požiadať o postup liečby, pretože by som sa rada zbavila baktérií.

POSTUP LIEČBY

Požiadali ste ma, aby som vám vypracoval postup liečby so zameraním na baktérie. Ide o dezinfekciu a likvidáciu týchto baktérií, ktorých sa organizmus nevie zbaviť.

Liečba a jej postupnosť: ako prvé treba liečiť slezinu a tu existujúce baktérie. Ako druhé treba liečiť ganglie a baktérie. Tretie treba liečiť baktérie pod kožou. Štvrtú treba liečiť kostrč a tu uloženú toxicitu. Ako piate treba liečiť krvné vlásočnice a tu uložené baktérie.

Liečba sleziny: obklady do oblasti sleziny z Ginka biloba. Zarobiť cesto a doňho nasypať listy Ginka. Urobiť spolu 10 cestových obkladov. Užívať Ginko ako olejček na jazyk. Asi 50 aplikácií vyluhovaného Ginka v detskom olejčeku. Pred jedlom na obed. Užívať čaj z Ginka, žeň šeň a jeden acylpyrín. Ako macerát, nechať lúhovať cez noc. Piť pred jedlom. Užiť spolu 20 šálok.

Liečba ganglií: po dvoch týždňoch od začatia prvej liečby začať liečbu ganglií. Masáž tela levanduľovým olejčekom. Celé telo, spolu 10 masáží s potretím a vmasírovaním do kože. Poklepová masáž a hĺbková masáž orgánov. Rybacím olejom natrieť zápästia na rukách a členky na nohách. Nechať pôsobiť 1-2 hodiny a umyť. Aplikovať 10 krát. Na začiatok vyskúšať na malej ploche reakciu kože. Užiť tabletku B komplexu, nechať ju rozpustiť v ústach a premiešať so slinami. Podržať 5 minút a vypľuť, nie preglgnúť. 3 krát za sebou. Spolu takto spraviť 10 krát.

Liečba kože: možno začať hneď. Akupunktúrnymi ihlami napichať končeky prstov rúk a nôh. Stačí 3 krát po sebe. Ihly nechať pôsobiť asi 20 minút. Vtierať do vlasov levanduľový čaj. Do vriacej vody vhodíte levanduľu. Vtierať 3 krát. Nechať pôsobiť celý deň. Vyskúšať najskôr malú plochu. Slnenie celého tela a popíjanie minerálky. 15 krát.

Liečba kostrče: možno začať 1 mesiac o začatí prvej terapie. Sedacie kúpele s harmančekom 2 krát. 2 plné hrste harmančeku necháte variť 5 minút v litri vody a nalejete do vane. Čistým lekárskym alkoholom si potierajte kožu v tejto oblasti 5 krát do týždňa dva mesiace. Ide o neutralizáciu toxicity. Pokožku nakrémujte.

Liečba krvných vlásočníc: možno začať 2 mesiace po prvej terapii. Jesť surové hovädzie mäso za jednu veľkú lyžicu denne ráno. Obklady z hovädzieho mäsa postupne po celom tele. Kusy mäsa priložiť na 2 hodiny na jedno miesto a postupne prejsť celé telo. Na mäso nakvapkať rybací olej, rozpustený B12, pár kvapiek fialkovej voňavky. Odskúšať na tele prvú reakciu. Realizovať celé telo 2 krát.

Pridaj komentár