Mám problémy s uplatnením sa v zamestnaní, akoby som sa nevedela nájsť. Snažím sa liečiť iných, no nemyslím, že by som sa tým mala živiť. Vôbec si neverím. Moje sebavedomie je príliš nízke. Napriek dobrým výsledkom.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky ponoril do vášho podvedomia. Našiel som tu nádherný svet zvierat minulých prehistorických čias. No vaše ľudské ego to odmieta a ide proti svojmu podvedomiu. Šťastný osud a zmysel nájdete, pokiaľ ste rozumná, okolo zvierat.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií. Hodnota chorobnosti je 32, čo sú už stavy chorobnosti. Tak isto neurónové oblasti boli všade začiernené a označené ako problémové. Ostatné časti a orgány sú v poriadku. Objavila sa tiež postava chrobáka, čo naznačuje na problémy s mikroorganizmami v oblasti neurónov. Drobné zápalové procesy. Imunitný systém tela nedokáže do týchto oblastí účinne preniknúť. Mozgovomiešny mok je pasívny a sám si s mikroorganizmami nepomôže. Vhodná by bola liečba kúpeľom so soľou a bylinkami ako mäta pieporná. Aspoň 10 kúpeľov.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilizovaný.

Povaha
Psychicky ste usadená v kostnej hmote. Je to netradičná pychika. Psychické prejavy vychádzajú z tejto oblasti. Spôsobuje to utiahnutosť do seba a problémovú komunikáciu s okolím. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej koncentrácia je otočená do vnútorného sveta a ťažšie do vonkajšieho sveta. Vťahuje vás to do samoty.
Sexus povahy
Je energeticky usadený v kostnej hmote. Charakterizuje to obrázok zvláštnych psychických stavov skľúčenosti.

Sexuálne centrum
Je usadené v kostnom systéme, bežne býva v hlave, ústnej dutine alebo v podbruší. To vaše je detské sexuálne centrum. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré by sa chcelo uzavrieť do seba a stať sa embryom a nemať nič spoločné s vonkajším svetom.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: do stavu embrya. Povrchová vzrušivosť: na stav embrya. Pohlavná vzrušivosť: nejasná, ale súvisí so stavom dieťaťa. Citová vzrušivosť: malé dievčatko a zvieratá.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela.

1.aura obal vyviera z kostnej hmoty v tvare laboratórnej banky s dlhým hrdlom. Typická aura pre tento druh vedomia. Aurický obal obsahuje informácie o zvieratách.
2.klinický obal nemáte, neprežili ste klinickú smrť.
3.Lama tulku v sebe nemáte.
4.spirit obal máte v kostnom systéme, je to info pole, ktoré zostalo po mŕtvom zvierati a to medveďovi. Teda určitý druh špiritizmu, ale zvieracieho. Naznačuje na určitý druh poškodenia psychiky.
5.túžby obal je v kostiach. Obsahuje záznam osoby, ktorá bola ľudským životom znechutená a chcela žiť ako zviera. Jej nesplnená túžba.
6.mozoček obal je zase posunutý do kostnej hmoty. Charakterizuje to obrázok zo sveta medveďov. Tento vás núti, aby ste žili medzi zvieratami. Teda osudovo by ste sa mali venovať práci so zvieratami a žiť na samote v horách.
7.rodostrom obal je tiež posunutý do kostí. Obsahuje záznam o predkovi v priamej línii, ktorý miloval zvieratá a túžil neustále medzi nimi žiť a starať sa o ne.
8.kostný záznam – vaša myseľ funguje z kostí a do kostí zapisujete všetko o svojom živote, ale spomienky sú pozmenené na život zvierat.
9.dieťa obal je zosatý do kostného systému. Tento obal obsahuje záznam z embryonálneho vývoja.
10.zvierací obal je v kostiach. Obsahuje záznamy a info o živote hmyzu.
11.eros obal je opäť viazaný na kosti a obsahuje záznam o párení zvierat a neobsahuje info o ľudskej sexualite.
12.zápis spomienok – spomienky nezapisujete do veľkého mozgu ako bežní ľudia, ale do kostného systému.
13.šaman obal je v kostiach. Obsahuje iba záznam šamana, ktorý žil sám so zvieratami.
14.7 obalov spolu – sú viazané na kosti. Obsahujú prehistorické záznamy zvierat až 200 miliónov rokov staré.
15.vnútro neurónov – tento obal nie je otvorený.
16.chromá chrbtica– tento obal nie je otvorený.
17.tranzové pohybové telo – tento obal nie je otvorený.
18.tranzové zvukové telo – tento obal nie je otvorený.

Pred narodením
V embryonálnom vývoji nastali poruchy, až príliš dlhý vývoj vo forme raných štádií blastuly. Potom ostatné akosi narýchlo vyvinuté. To spôsobilo vašu zvláštnu psychiku, ktorá pracuje z kostného systému.

Pôrod
Veštecky cítim, že to bolo ako lovenie ryby z rybníka, ktorej sa nechcelo na tento svet a potrebovali ste sa ešte dovyvíjať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Zbytočne odmietate svoje podvedomie a nechuť podriadiť sa životu so zvieratami.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Znovu odmietate svet zvierat a chcete si nasilu robiť v živote po svojom.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Veľa prírodných šamanských znakov.

Astrológia miechy
Odmietate svet zvierat.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia Odmietate svet zvierat a túžite po vzdelaní a kariére.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aspoň v snoch žijete so svetom zvierat a dávate priechod podvedomiu.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa budete venovať zvieratám a prírode.

Pridaj komentár