Požiadali ste ma po čase o náhľad do vášho vnútra. Psychicky aj zdravotne sa zhoršujete, ako keby vám to nestačilo, začali ste aktívne bojovať s podvedomím. A to sú nerozumné tendencie. Vaše génové retiazky sú extrémne roztiahnuté a pokiaľ budete zanovito chcieť žiť bežným životom, tak budú problémy.

Zdravotný stav
Bol diagnostikovaný osobitne B 240.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela a je na pol ceste k dverám psychiatra. Teda už teraz by boli vhodné psychoterapie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá zase zabudla na veci duchovné a žije si po svojom.

Povaha
Ste usadená v strednom mozgu a odtiaľto idú vaše psychické pochody. No cítiť, že tu nastali poruchy spánku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa rozhodla likvidovať v sebe všetko, čo môže byť ezoterické.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na slobodu a slobodomyšlienkárstvo. Povrchová vzrušivosť: strach z ezoteriky a duchovna. Pohlavná vzrušivosť: na slobodu a konzumný život. Citová vzrušivosť: samovražedné sklony.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Tieto ste zlikvidovali a robíte na ne pravidelné lovecké dni. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú túžbu a želania zlikvidovať všetko duchovné ako sa len dá. 7 obalov spolu obsahuje hľadanie metód na likvidáciu duchovna v sebe.

Chromozómová história
Púť vašich chromozómov je klasická, India, Grécko, stredná Európa. Nesú si v sebe túžbu žiť slobodne a bez záväzkov, len tak, ako slová gréckych básnikov.

Génové reťazce
Sú extrémne vzdialené a pokiaľ chcete zdravie a šťastný osud, tak na prvé miesto v živote treba dať ezoteriku a duchovnosť. Inak sú nepríjemnosti.

Embryonálny vývoj
Všetko prebehlo v poriadku.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vyhlásili ste podvedomiu vojnu na život a na smrť. Používate na to rôzne náboženské systémy a myslíte si, že to zvládnete a budete žiť ako sa vášmu ľudskému egu zachce.

Hviezdy, šťastný osud
Skôr problémy ako šťastný osud.

Pridaj komentár