Od útleho veku ma zaujímali veci mimo obyčajnej reality a chcel by som začať praktikovať hlavne šamanizmus, ale som otvorený aj iným disciplínam. Doposiaľ som ešte nič neskúšal, pretože mi nikto nevedel objasniť, ako začať.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho vnútra. Prvýkrát ma kontaktoval niekto, kto má v sebe živého dvojníka, ktorý je zmontovaný z hermetických obrázkov. Takéto niečo ste dostali počas embryonálneho vývoja. A toto všetko vás ťahá do oblasti duchovna a rozumovej vyspelosti. Vítam vás vo vrcholovej ezoterike.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadne vážnejšie problémy.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre ukotvený a psychika je štandardná.

Povaha
Psychicky ste usadený v strednom mozgu, teda štandardný psychický stav.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ezoteriku. Povrchová vzrušivosť: duchovno. Pohlavná vzrušivosť: ezoterika. Citová vzrušivosť: duchovne sa rozvíjať.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Odmietate ich počúvať a chcete si robiť ezoteriku po svojom, čo nie je dobré. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly, ktoré obsahujú predstavy o kozme a kozmické vedomie, ale aj biele anjelské sféry detských dyslektikov. 7 obalov spolu obsahuje ezoterickú teóriu.

Chromozómová história
Chromozómy sú zo strednej Európy, sú to chromozómy kultúry keramiky, znakov a piktogramov. Dnešná kabala a umenie znakov. Veľmi staré chromozómy inklinujúce k ezoterike a duchovnému životu.

Génové reťazce
Sú od seba vzdialené a pokiaľ sa vám má dariť, mali by ste sa venovať naplno aj duchovnosti.

Embryonálny vývoj
Už počas embryonálneho vývoja sa vo vás vytvoril ezoterický dvojník, ktorý je plný hermetických a alchymistických obrázkov. A tento dvojník vás vedie aktívne do oblasti duchovna. Viete, že chcete ezoteriku a vie to aj váš dvojník.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všetko sa točí okolo ezoteriky, ezoterického vzdelania a duchovna. Mohli by ste byť v budúcnosti významná osobnosť v tomto smere. Ochotu a chuť na tom pracovať máte.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ budete žiť život ezoterika, liečiteľa, ale aj vzdelanca.

Pridaj komentár