Rada by som keby ste sa blizsie zaoberali mojim vztahom .Mam partnera uz dost dlhu dobu a bohuzial az na dake svetle okamihy to nie je moc stastne teda aspon z mojho pohladu neviem povedat ako to vnima moj partner nakolko nie je moc otvoreny aj ked ja ho o to ziadam aby mi povedal svoje pocity ake ma z momentalneho stavu v akom sme no bohuzial sa dost zamerne snazi predyst takejto teme a vobec rieseniu problemu.

Pri vešteckom skúmaní vášho vzťahu konštatujem, že nemožno hovoriť o zamilovanosti. Nateraz je stav harmónie, teda klasické spolužitie. No sú tendencie k narušeniu vzájomného vzťahu. Z vašej strany je správne, že sa o všetko zaujímate a bude fajn, keď zmeníte niektoré postoje voči partnerovi. Treba väčšiu snahu o spoločné doladenie a pomôcť partnerovi prekonať problémové obdobie. Lepšie pochopiť seba, aj toho druhého. Treba viac dbať na požiadavky a túžby partnera.

Zdravotný stav ona
Problémová môže byť oblasť podbrušia. Virguľa ju neobkresľuje a totemové zviera označuje za problémovú. Treba zvýšiť pozornosť.

Zdravotný stav on
Problémová môže byť činnosť hormonálnych žliaz, slabá činnosť a rozladenosť. Zvýšiť starostlivosť o túto oblasť.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela, všetko v poriadku.
Psychický stav on
Aurický obal je uvoľnený a už naznačuje na problémy, ktoré treba riešiť u psychológa.

Povaha ona
Ste hystericko-epileptická povaha energeticky usadená v ústnej dutine a temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok starostlivej a zodpovednej osoby, obrázok hnevlivosti. Všetko v norme.
Povaha on
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je utrápená, znechutená a celkovo ľahostajná. Asi stavy depresie.

Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité prvky ambicióznosti a chuti niečo dokázať.
Sexuálne centrum on
Je umiestnené v hlave a ide o typicky mužské centrum. Charakterizuje to obrázok snahy niečo dosiahnuť, ale sú tu vnútorné bloky.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na seba. Všetko v poriadku.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na kľud a ticho, samota.
Celkovo v poriadku. Partnerovi treba dopriať samotu a pokoj. Potrebuje to k životu.

Typ človeka ona
V zásade pozitívny človek.
Typ človeka on
Veľa ostrých hrán v aurickom obale. Veľa negatívnych myšlienok a postojov.

Vzájomný vzťah
Zatiaľ ešte harmonický, ale partner sa postupne dostáva do stavu narušenia vzťahu. Stres, veľa osobných problémov, hnev na život, negatívne tendencie.

Vzájomné spolužitie
Vy sa snažíte partnera privlastniť a máte značné tendencie dostávať ho tam, kam chcete vy. Často nehľadíte na to, čo potrebuje on. Viac počúvajte, čo potrebuje.

Čo vo vzťahu prevláda
Partner chce viac rovnoprávnosti vo vzťahu, vy chcete presadzovať až príliš svoje záujmy. Silné prvky sebectva. Mali by ste sa nad tým zamyslieť. Partner by chcel viac romantiky, vy chcete byť príliš racionálna a objektívna. Skúste vidieť partnera cez ružové okuliare.

Vy sa chováte ako malé dieťa, ktoré jeho považuje za bábiku a nie niečo živé.
On chce byť kamarátskejší, vy chcete byť nezávislá. On má snahu hľadať kamarátstvo niekde inde. Rizikový faktor. Vy symbiotické snahy, on symbiotické vzťahy začína hľadať niekde inde.

Hviezdy osudu
Naznačujú, že vaše partnerstvo sa dostáva do krízy a v budúcnosti ďalšie vzďaľovanie partnera, pokiaľ neprehodnotíte svoje postoje a to hlavne vy.

Pridaj komentár