Pred mesiacom som zažila silnejšiu stresovú situáciu a odvtedy pociťujem útlm psychomotoriky, najmä očných nervov, a mám problém fixovať pohľad. Mierny pocit závratov. Zatiaľ neurologické testy preukázali slabší tetanický syndróm, iné testy ešte neukončené. Po pozívaní ginkga, vitamínov mierne zlepšenie, no problém s očami zostal. Problém chápem ako psychosomatický, snažím sa aj o liečbu psychiky.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vašej psychiky a podvedomia. Zavládol smútok z toho, ako sa zúfalo snažíte žiť štandardným spôsobom života napriek tomu, že by ste mali žiť mimoriadne silne duchovno. Je na vás, čo si vyberiete, či duchovno, alebo bežné životné problémy.

Zdravotný stav

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň, krvné riečište, nervstvo: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: stav sa postupne zhoršuje. Veľa disharmonických miest. Stres.

Diagnostika hormonálnej sústavy, orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: je dostatočná.

Diagnostika toxicity, výživy: nízky prietok krvi cez orgány, všade stres.

Diagnostika krčnej chrbtice: stav od poslednej diagnostiky nezmenený.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, ale zrútil sa dovnútra do oblasti lymfatického riečišťa. Teda zúžená psychika na lymfatický systém. Neschopnosť koncentrovať sa a vnímať jasne svet okolo seba.

Povaha
Psychicky ste usadená v bunkách tela, čo je veľmi nevhodné usadenie a ťažko sa žije a funguje psychicky zvnútra buniek. Treba si želať, aby ste sa odtiaľ psychicky dostali von na povrch orgánov v tele.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na seba a svoje orgány, na svoje duchovné vnútro. Povrchová vzrušivosť: žiť duchovne a ezotericky. Pohlavná vzrušivosť: žiť duchovne a ezotericky. Citová vzrušivosť: na ezoteriku a duchovno. Ale tak všelijako, po svojom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivasté anjelské sféry. Teda menej úspech a viac uspokojenie emócií a robiť si veci po svojom. Vyslovene cítiť, že ste si začali robiť vnútornú ezoteriku, rýchlo, rýchlo a čo najrýchlejšie. Fanatické nasadenie na duchovno bez rozumovosti. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly, ktoré obsahujú samé požiadavky, aby ste sa venovali výhradne duchovnému rozvoju. Vy odmietate duchovnosť a útočíte na ňu všetkými prostriedkami. A chceli ste útočiť poznatkami, ktoré ste získali odo mňa a to nie je múdre.

Chromozómová história
Púť vašich chromozómov začala v Antarktíde. Potom putovali do Afriky a odtiaľ do Indie, arabského sveta, Grécka, Talianska a do strednej Európy. Teda poriadne nabité chromozómy na ezoteriku.

Génové reťazce
Sú vzdialené od seba. Pokiaľ nebudete žiť ezotericky, tak problémy sú možné. Takto vzdialené génové retiazky vo vnútri buniek som ešte nevidel. Žiť ezotericky je nutnosťou.

Embryonálny vývoj
Počas neho ste dostali do seba niečo ako dvojníka z dôvodu trvalého poškodenia povrchu orgánov. Tento dvojník je na mimoriadnej úrovni a pozná organický život v kozme. Aj tu vnímať potrebu duchovnosti. Jednoducho, pokiaľ si v živote budete robiť veci po svojom a nie k vrcholovej ezoterike, tak budú problémy. Vy máte žiť jednoznačne ezotericky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade zvádzate zúrivé boje so svojím duchovným podvedomím. Na život a na smrť.

Hviezdy, šťastný osud
Môžete si vybrať: buď duchovno a ezoterika, alebo psychické a zdravotné problémy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.