Mám psychické problémy, túžbu ubližovať si. Nedokážem dostatočne vnímať, čo sa deje okolo mňa.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými prostriedkami pozrel do vášho podvedomia. Skutočne je netradičné. Vytvárate postavu dvojníka, ktorá môže mať rizikový faktor na váš osud. Až príliš ste prepadli do snového sveta a tu žijete životy iných historických období, čo by malo prestať.

Zdravotný stav
Kyvadlo nenašlo žiadne vážnejšie choré miesto v tele.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela a už teraz treba nevyhnutne liečbu u psychiatra a užívanie tabletiek.

Povaha
Vaše neurónové oblasti sú psychicky nestabilné. Pôvodne ste boli usadený v strednom mozgu. Bohužiaľ, vaše psychické prejavy a všetko z tejto oblasti je uvoľnené mimo tela, čo môže hroziť psychickým kolapsom.

Sexus povahy
Pôvodne ste boli usadený v ústnej dutine. Teraz je to všetko mimo telo. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré odmieta žiť vo vonkajšom svete. Chce naspäť do obdobia embrya.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na sebaničenie. Povrchová vzrušivosť: na ubližovanie si násilnosťami. Pohlavná vzrušivosť: ničiť sám seba. Citová vzrušivosť: nechcieť mať nič spoločné s vonkajším svetom.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. U vás sú tieto obaly silne aktívne a sú mimo fyzické telo. Treba ich dostať naspäť do tela. Majú tvar pingpongových loptičiek a majú byť pasívne v tele. U vás sú mimo telo spojené do jednej veľkej postavy a sú mimo vašu psychickú kontrolu.

1. aura obal je mimo telo. Vytvoril sa pri vás dvojník, čo je ťažký psychický stav vašej mysle. Aurický obal je okolo tohto dvojníka.
2. klinický obal máte, prežili ste klinickú smrť a z veľkého mozgu sa vám otvoril ďalší obal, ktorý je mimo telo v dvojníkovi. Tento obal je trvalý a je výsledkom prežitia klinickej smrti.
3. Lama tulku – z dôvodu prežitia klinickej smrti sú vo vás informačné spomienky už nežijúcej osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. To máte tiež mimo svoje fyzické telo.
4. spirit obal – týchto obalov máte veľa, tvoria súčasť vášho dvojníka a sú znovu prejavom ďalšieho poškodenia psychiky. Vaša myseľ dokáže aktivizovať spomienky z hrobných miest a spomienky mŕtvych oživiť a dostať do seba. Teda špiritistická myseľ.
5. túžby obal je mimo fyzické telo a tvorí súčasť dvojníka. Tento obal obsahuje túžby, aby sa už viac nemusel narodiť a zostal iba malým dieťaťom. Duševne čudná osoba a jej spomienky.
6. mozoček obal, poslanie v živote – tento obal je tiež mimo telo a tvorí súčasť dvojníka. Obsahuje informácie o tom, že sa mal v tomto živote venovať hlbokému rozvíjaniu v náboženskej rovine.
7. rodostrom obal je mimo vaše fyzické telo a tvorí súčasť dvojníka, ktorý je pri vás. Obsahuje spomienky na osobu z rodu, ktorá nebola psychicky v poriadku a zostala veľkým dieťaťom.
8. kostný záznam máte uložený v kostiach a nie je mimo vaše telo, čo je dobré a ešte umožňuje určitý stabilný prvok vašej psychiky. Charakterizuje to obrázok praktických vecí a fyzickej práce.
9. dieťa obal je mimo telo aj mimo dvojníka. Ide o obal, ktorý obsahuje spomienky na embryonálny vývoj. Usiluje sa osamostatniť a stiahnuť všetko do agresie voči vám. Riziká duševného kolapsu.
10. zvierací obal je mimo vaše fyzické telo a je súčasťou dvojníka. Obsahuje spomienky na utýrané a zabité zvieratá, ktoré zomreli násilne pod kolesami áut a podobne.
11. eros obal je mimo fyzické telo a obsahuje informácie o ľuďoch, ktorých vzrušovala vlastná samovražda a sebaubližovanie. Riziková oblasť.
12. zápis spomienok – bežne by ste ich mali zapisovať do šedej kôry veľkého mozgu, ale vy ich zapisujete do kostí a kostných ganglií.
13. šaman obal je mimo fyzické telo a je súčasťou dvojníka. Obsahuje spomienky šamanov, ktorí robili deštruktívne rituály na sebe a ako fakíri skúšali, čo vydržia.
14. 7 obalov spolu sú mimo fyzické telo a sú súčasťou dvojníka. Obsahujú spomienky ľudí, ktorí robili duchovnú cestu cez vlastné utrpenie a bolesť. Jedinečná cesta fakírov.
15. vnútro neurónov – tento obal máte otvorený, ale je mimo vaše fyzické telo. Do tohto priestoru ukladáte alchymistické a hermetické obrazy. Bohužiaľ, tento stav nedovoľuje dobre vnímať realitu vonkajšieho sveta.
16. chromá chrbtica – tento obal nie je otvorený.
17. tranzové pohybové telo – máte rozvinuté v kostnom systéme a je súčasťou tela. Spontánne vám ide vo vnútri pocit rytmického pohybu.

Pred narodením
Celkovo váš embryonálny vývoj bol veľmi rýchly, ale potom ako keby preskočil zvieracie vývojové etapy. Čo nevytvára dostatočnú spätosť s fyzickými potrebami zvierat a človeka.

Pôrod
Nič zvláštne sa po duchovnej stránke neudialo.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Aj tieto záznamy sú presunuté do vášho dvojníka. Neschopnosť žiť v realite ako ostatní ľudia a silné duchovné sklony, v ktorých sa nevyznáte.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Záznamy sú tak isto mimo fyzické telo a sú súčasťou dvojníka. Všetko vo vašej psychike je zahalené snovým materiálom. Ako keby sa vám snové podvedomie otváralo aj cez deň. Život v snoch.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Záznamy sú tak isto mimo fyzické telo a sú súčasťou dvojníka. Charakterizuje to obrázok snových znakov. Celkovo akoby ste žili v snoch.

Astrológia miechy
Je mimo v dvojníkovi a charakterizuje to obrázok robenia rituálov zo snov.

Astrológia ganglií
Je tak isto mimo vás a záujem iba o sny a znovu iba sny.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Záznam je mimo vás a obsahuje znovu všetko zo sveta snov a rozprávok.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Jednoznačne ničiť seba a ubližovať si.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Do nočného vedomia si sťahujete spomienky iných ľudí a v tom žijete. Riziková oblasť.

Pridaj komentár