Požiadali ste ma, aby som sa po čase znovu pozrel, ako zabrali odporúčané terapie a či sa zlepšil zdravotný stav. Posledná diagnostika A 594.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: v nervovej sústave došlo k čiastočnému zlepšeniu, asi polovica nervových zakončení je už v poriadku. Pred zahájením bola asi ¾ nervových zakončení disharmonická. Najhoršie na tom zostáva oblasť nervových zakončení v hrubých črevách. Tam sa nezaznamenal žiadny pozitívny výsledok. V nervových dráhach chrbtice sa tiež zaznamenalo zlepšenie o 30%. Celkovo v liečbe nervovej sústavy treba pokračovať. Príčinu chorobnosti nervstva vnímať v tráviacom trakte. Celkový nedostatok vitamínov všetkého druhu, vápnik, železo, úplný nedostatok vitamínu U, tiež minerálnych látok. Nedokážem zachytiť výživu do nervstva. Jednoducho nevykazuje žiadne ukazovatele. Je mínusová.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek: celkovo v kostnej dreni ústupy drobných latentných zápalov. Stupeň chorobnosti 24 klesol v priemere na 14, čo je už iba disharmonický stav. Celkovo z celej plochy kostnej drene v lebke, rebrách, stavcoch, panvovej kosti, kostnej drene, kĺbové oblasti rúk a nôh zaznamenávam 10% novej kostnej drene. Síce iba málo, ale aspoň niečo. Vnímať, že sa tam upratuje a čistí. Tak isto začína rekonštrukcia. Tak isto vnímať ústup množstva hormonálnych látok v kostnej dreni, hormonálna činnosť sa stabilizuje. V liečbe treba pokračovať.

Diagnostika imunitná: vnímam nápravu a prepadnutý systém imunity sa zatiaľ upravil nad hladinu minima. Ešte treba ísť vyššie. Všetky imunitné senzory pracujú dobre. Ide o 14 oblastí. Všade sa upratuje a mení sa vhodnosť mikrobiologického materiálu v tele. Bohužiaľ, v oblasti tenkých čriev nenastala žiadna zmena. Zatiaľ ste na túto oblasť neaplikovali obklady z Aloe vera. Tak isto ste telo neomývali Yukou.

Diagnostika tenkých čriev: boli označené ešte stále za najhoršie miesto v tele spolu s mozočkom. V tenkých črevách naďalej zúria nežiaduce baktérie. Objavuje sa postava agresívneho chrobáka. V oblasti žalúdka je už poriadok. No v tenkých črevách nie. Určitý druh helicobaktera. Keď som pozeral veštecky prípady, ktoré sa z podobného stavu vyliečili, vždy aplikovali liečbu cez kožu. Tak isto dôležitú úlohu zohral tuk v tele, ktorý začal vyrábať potrebné látky na likvidáciu helicobaktera. Pitie Aloe vera nemá dosah na tenké črevá. Dobre spravilo v žalúdku. V tenkých črevách nemá silu. Tí, ktorí sa vyliečili, používali obklady z Aloe vera alebo mastičky cez kožu. Prípadne používali obklady z Yuky. Treba vyskúšať menšie množstvo kvôli agresívnosti.

Záver: treba dokončiť liečby podľa dohovoru.

Pridaj komentár