Požiadali ste ma, aby som sa po čase pozrel na váš zdravotný stav. Vediete si dobre, ale objavili sa ďalšie disharmonické miesta, ktoré treba aktívne preliečovať. Je výborné, že sa trvalo staráte o svoje zdravie a usilujete sa o dobrý zdravotný stav vlastným pričinením.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové obaly, to je 3 – 7 vrstiev s neurónmi. A to celú plochu veľkého mozgu. Neuróny sú zle údržbované. Je tam veľa neporiadku a toxicity. Príčinou je slabá tvorba mozgovomiešneho moku. Dutiny sú poškodené a choré. Chorobnosť je 42, čo je už chorobný stav, aj trojuholníky sem idú, čo naznačuje na poškodenie tvorby moku. Teda problémy s čistením a údržbou neurónových buniek. Poškodené a zničené sú neurónové bunky v oblasti spánkových lalokov. Odporúčam zvýšiť podiel strukovín všetkého druhu, surovej kapusty, ktorá obsahuje U vitamín, ktorý pomáha regenerovať mozgové bunky.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Všetky hormonálne oblasti pracujú aktívne. Iba podžalúdková žľaza nemá dosah do celého organizmu. Nemožno hovoriť o disharmónii. Iba drží v sebe látky, ktoré vytvorí a ťažko idú do organizmu. Na oblasť podžalúdkovej žľazy priložiť sklenenú fľašu s poriadne schladenou vodou z chladničky. Nie zmrazenú. Tak isto pite pred jedlom a po jedle po dúškoch ľadovú vodu. Stačí priložiť raz do týždňa fľašu na dve hodiny. Opakovať 4 krát do mesiaca. Potom sa to upraví.

Diagnostika mozgovomiešneho moku: mozgovomiešne dutiny sú poškodené a je tu slabá tvorba moku. Prospela by liečba pomocou inhalácie a natieranie prstov olejčekom s fialkovou vôňou. Natierať na ruky, voľne inhalovať. Každý deň celý mesiac. Povzbudili by ste týmito látkami činnosť dutín.

Diagnostika kostí, svalov, tuku, srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: tukový orgán kyvadlo neobkreslilo, hodnota 32-42, čo je už chorobný stav. Neprodukuje 22 potrebných látok pre organizmus. Bunky sa modifikujú na nekontrolovateľný vnútorný rast. Riziko nekontrolovateľnej obezity. Terapia: omývať telo macerátom z imela bieleho – lyžičku imela necháte macerovať 12 hodín v studenej vode a scedíte. Raz do týždňa počas celého roka. A treba vydržať. Nechať to zaschnúť na tele po kúpaní. Ostatné orgány sú v poriadku.

Diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku, dobre prenikajú do organizmu.

Pridaj komentár