A 394 – Poslanie na zemi – 2005-04-28 18:46:37


Zaujimam sa o rozne oblastiky ezoteriky. Mam za sebou kurzy Silva a vestenia z kariet. Trosku fusujem i do Reiki. Takze by som skor chcel vediet co je mojim poslanim na zemi? Comu sa mam venovat? Kam smerujem?

Saša Pueblo – Poslanie na zemi – 2005-04-28 18:47:49


 

Celkovo máte štandardnú psychiku nastavenú starať sa o poriadok, zdravie a šťastie iných. No nezabúdajte na seba, aby vám šťastný osud neutiekol.

Zdravotný stav
Nenachádzam nič vážne. Všetko v norme.

Psychický stav
Aurický obal je pri fyzickom tele a psychický stav je v norme.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby v uniforme. Kľud, pohoda a poriadok.

Sexualita povahy
Je islamská a usadená na povrchu celého veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok lásky, pohody a šťastia.

Pred narodením
Počas tehotenstva pohoda, všetko v poriadku. Silné snové stavy.

Sexuálne centrum
Je umiestené v hlave a naznačuje na mužské sexuálne centrum. Mužské ambície, kariéra a podobne.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Postavičky, ktoré sa starajú o ľudí, ktorí niečo zlé spravili, na konci sudca, ktorý sa stará o poriadok. Pokiaľ robíte do tejto oblasti, tak žijete v súlade s podvedomím.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade mreže a ľudia, ktorí si odpykávajú trest. Chcete kľud a ticho. Poriadok.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu negatívny vplyv, ktorý vás ženie do agresivity. Je to ženský fenomén, prítomnosť žien okolo vás je negatívna. Dokážu vás manipulovať. Budúcnosť naznačuje, že svoje vnútro naplníte duchovnými vecami.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové stavy. V snoch robíte chaos, neporiadok, vediete hýrivý spôsob života. Skúste sny využívať aj na rozumnejšie veci. Skúste si v živote dopriať viac radosti, uvoľnenia a zábavy.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Osoba rytiera zo stredoveku, ktorý slúžil oddane svojej veci a vladárovi, na čo nakoniec doplatil. Bolo to niekde v oblasti dnešných Čiech.

Pôrod
Silný vplyv muža, sparťanská výchova a z vašej strany tvrdosť voči svojmu okoliu. Tendencie považovať ľudí za svojich otrokov. Podvedomé mechanizmy. Slabý vplyv matky po narodení.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva vplyvom najbližších. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: pasivita.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Hviezdy naznačujú, že sa nehýbete dopredu a šťastný osud vám uteká popod prsty. Nebudujete dôsledne svoju budúcnosť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár