Zistili mi v krvi zvýšené patologické hodnoty hladiny S-BIL 30,79 /hodnoty normalu:0,0-20,0/ a S- Bilp 5,64 umol /hodnoty normálu 0,0-3,4/.Doktor mi povedal, že takéto výsledky pečene majú opilci s červeným nosom. Momentálne mám bolesť v krížoch asi už rok, to bol dôvod, prečo som navštívila doktora a zistili mi tieto výsledky v krvi. Kedysi mi z röntgenu na pľúcnom povedali, že mám pľúca ako fajčiar, čo vyfajčí denne aspoň 20 cigariet, potom žalúdok v roku 1999 zistený zápal. A ešte mam oslabene hlasivky a čo sa týka sluchu, tak nepočujem dobre.

Na váš zdravotný stav som sa pozrel vešteckými metódami porovnávania. Zistil som bohužiaľ poškodenú sústavu senzorov autoimunitného systému: oblasť mandlí, lymfatická mriežka v oblasti hrdla, lymfatické uzliny, detská žľaza, lymfatická mriežka čriev, slezina, slepé črevo. Senzory, ktoré by mali reagovať na stav baktérií v tele nefungujú a asi sa nedajú liečiť a aktivizovať. Šanca na vyzdravenie ide cez užívanie látok, ktoré zničia baktérie v organizme a zároveň nahradia nefungujúcu bakteriálnu imunitu, teda antioxidanty. Nutné užívať do konca života.

Diagnostika veľký mozog: šedá kôra veľkého mozgu bola kyvadlom obkreslená a všetko je v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: všetko v poriadku.

Diagnostika mozoček: všetko v poriadku.

Diagnostika miechy: všetko v poriadku.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo túto oblasť výskytu neurónových zhlukov neobkreslilo. Teda zdravotné problémy. Oblasť sa nezúčastňuje riadenia tela, zosáva do seba energiu, čo je znak chorobnosti. Aktivitu neurónov tejto oblasti prevzali drobné neurónové zhluky okolo orgánov tela. Výskyt nežiaducich baktérií, krajina pôvodu Afrika. Do organizmu sa dostali cez predmety z tejto krajiny. Protibakteriálny imunitný systém to nevie zachytiť. Nereaguje na výskyt baktérií.

Diagnostika ganglií: všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište a kostná dreň: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň aj krvné dráhy a vlásočnice. No neobkreslilo ich v oblasti pľúc. Tie sú opuchnuté. Všade cítiť veľa mladých buniek, ktoré sú ničené baktériami. Imunitný systém bojuje, ale na baktérie nestačí. Sú tu baktérie z lesa, líška, ale aj riziko virózy, nositeľom ktorej je pes a mačka. Riziková oblasť. Hrozí zmutovanie buniek, pokiaľ sa oblasť nebude postupne a opatrne liečiť. Akútna hrozba zatiaľ nie je.

Diagnostika ganglie a mozgovomiešny mok: ide o tekutinu, ktorá je na povrchu mozgu a miechy. Sú tu tak isto baktérie, sú zatiaľ úspešne ničené.

Diagnostika ganglie a imunita: imunitný systém je chaotický a oslabený. Mandle v krku neboli obkreslené. Pasivita a nečinnosť. Lymfatická mriežka v dýchacej trubici je zanesená a nefunkčná. Slezina neobsahuje dostatok látok potrebných pre telo. Detská žľaza je nečinná, tiež slepé črevo. Autoimunitný systém slabo reaguje na bakteriálnu situáciu v tele.

Pridaj komentár