Chcela by som vás poprosiť o veštecké diagnostikovanie. Už dlhší čas hľadám niečo v živote, čo by ma napĺňalo, ale nič nenachádzam. Som akoby úplne bez energie, a neviem kde ju mám načerpať. Venujem sa trochu duchovu, ale zdá sa mi, akoby som niečo v sebe nechtiac potláčala, a neviem si pomôcť, a tak stagnujem na jednom mieste. Cítim sa prázdno. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som nahliadol do vášho podvedomia. Priniesol som vám správu, ako ste na tom na duchovnej ceste. Celkovo idete dobre, ale chce to pokročiť ďalej. Ezoteriku a duchovno máte v sebe hlboko zakódované a bola by škoda to nenaplniť.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela. Neobkreslilo iba tuk okolo tela. Síce produkuje 22 druhov potrebných látok, ale tieto zadržuje v tuku a neposiela do organizmu. Príčina je v baktériách, ktoré sú tu uložené. Preniesli sa cez kožu z chorých zvierat ako sú mačka a pes. Bolo by vhodné preliečiť sa.

Psychický stav
Aurický obal je iba čiastočne vzdialený od fyzického tela, čo vyžaduje iba konzultácie s terapeutom.

Povaha
Psychické prejavy vašej osobnosti vychádzajú zo stredného mozgu. Je to klasická psychika dnešných ľudí. Zo stredného mozgu máte energetické spojky do ústnej dutiny a do temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má záujem venovať sa duchovným veciam, ale sama si nevie poradiť. Druhý obrázok charakterizuje osobu, ktorá sa vie tešiť, keď dosiahne úspech na duchovnej ceste.

Sexus povahy
Je umiestnený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži stretnúť duchovne vyspelého ezoterika a byť šťastná.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší. Ide o klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži žiť medzi ezotericky ladenými osobami a dokáže ich mať rada.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: k erotickej tantre. Pohlavná vzrušivosť: na seba a vnútorné duchovno. Citová vzrušivosť: na seba.

Stav obalov

1.aura je okolo tela asi 10 cm.
2.klinický obal nie je rozvinutý. Neprešli ste klinickou smrťou ani cvičeniami tohto druhu.
3.Lama tulku sa vo vás nenachádza.
4.spirit obal sa vo vás nenachádza. Ešte nedokážete komunikovať s info poliami osôb, ktoré po svojej smrti zanechali vo svojich kostiach informácie o svojom živote.
5.túžby obal – ten sa nachádza skoro pri každej osobe. Ide o túžby už nežijúcich osôb. Máte ho v hlave a obsahuje info osoby, ktorá chcela dosiahnuť duchovné výšiny, ale akosi to kvôli chorobe nestihla.
6.mozoček obal, poslanie v živote – je tu obrázok ženy, ktorá by mala naplno žiť ezoterikou a duchovnosťou. Môže v tejto oblasti veľa znamenať. Pokiaľ žijete v súlade so svojím podvedomím, tak vám môže napomáhať k šťastnému osudu.
7.rodostrom obal – obsahuje info o osobe z vášho rodu, bola to čudáčka, ale mala veštecké schopnosti.
8.kostný záznam – sú v ňom dobre uložené prežité informácie o vašom živote.
9.dieťa obal sa nachádza v oblasti fyzického pupku. Je duchovne rozvinutý a dokážete ho vysielať aj na diaľku do iných ľudí alebo informačných polí, ktoré zanechali ľudia a zvieratá po smrti. Obsahuje info o vašom embryonálnom vývoji.
10.zvierací obal je rozvinutý v celom tele a obsahuje info o živote všetkých druhov zvierat.
11.eros obal je umiestnený v hlave. Obsahuje info o islamskej tantre.
12.zápis spomienok – spomienky zapisujete do stredného mozgu. Väčšina ľudí ich zapisuje do veľkého mozgu. Sú v značnej miere pomiešané so snovými spomienkami, pretože stredný mozog je centrom snového vedomia. Problém vzniká s vnímaním reality vonkajšieho sveta.
13.šaman obal sa nachádza v hlave. Obsahuje info o hypnózach a šamanskom tranze.
14.7 obalov spolu – nachádzajú sa v hlave. Sú nerozvinuté a obsahujú info o ezoterických osobnostiach.
15.vnútro neurónov – táto oblasť je silne rozvinutá a je prehodená do vonkajšieho sveta okolo vás. Čiastočne sem prenikáte. Bolo by treba sa naučiť to ovládať a vedieť zatvoriť do kľudovej roviny.
16.chromá chrbtica – tento obal je otvorený hlavne u ľudí s poškodením chrbtice. Ale dá sa otvoriť aj cvičeniami. Daný priestor obsahuje info o vašich všetkých obaloch.
17.tranzové telo – nie je aktívne vo vašom fyzickom tele.
18.zvukové telo – je rozvinuté na povrchu tela. Teda používate vedome alebo nevedome monotónny zvuk a ten vyvoláva vaše hypnotické schopnosti.

Pôrod
Váš pôrod sprevádzala prítomnosť info polí ezotericky zdatných osobností. Tešili sa, že prichádza na svet ďalšia ezoterická osobnosť.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Aktivita okolo duchovných záležitostí, ale trápi vás, že to nie je to pravé, čo by ste potrebovali.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Dobre rozvinuté anjelské sféry, ktoré vás vedú správnym smerom.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Silné anjelské znaky, ktoré sa starajú, aby ste sa uberali správnym smerom.

Astrológia miechy
Dostatočne veľká postava anjela, ktorý vás vedie oblasťou ezoteriky.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Veľké silné anjelské zvieratá a dostatok životnej sily.

Astrológia ganglií
Tak isto rozvinutá postava anjela múdrosti, ktorého dostatočne nevyužívate a je s vami nespokojný.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Veľa nejasností a pochybovania. No keď sa do niečoho pustíte, tak smerujete k úspechu. Nedostatočná ambícia a túžba niečo znamenať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch postava maličkého dievčatka, ktoré vám rozhadzuje ezoterické poznatky a vedie do reálneho života. Je tu skrytý vplyv mužskej osoby, ktorý si neželá, aby ste sa venovali duchovnu. Chce vás vlastniť a cíti, že ezoterika by vás zobrala od neho. Pôsobí na vás negatívne nepriamo cez sny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.