Konkrétne nemám problém. Je to skôr životná orientácia a nájdenie samej seba. Po spoznaní určitej krajiny a životného štýlu ma to láka niekam inam. Väčšinou po takých 4 rokoch. V partnerskom živote je to teraz trošku „zaujímavé“. Mám veľmi dobrého muža, len túžba spoznávať sa vo mne bije s usadením sa na jednom mieste.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Nebol to zrovna príjemný výlet. To, že neustále chcete cestovať a túlať sa máte v sebe, utekáte sama pred sebou. Mali by ste si vyriešiť vlastnú osudovosť.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Ako disharmonické miesto bola označená kostná dreň. Zatiaľ nie choroba. Odporúčam preventívnu liečbu. V kostnej dreni, ktorá je vo vnútri kostí, je veľa mŕtvych buniek. V organizme sa hromadí veľa vitamínov rady B1 – B12, spôsobujú to mikroorganizmy. Nachádzajú sa pri kožných ochoreniach. A váš systém na to nereaguje. Môžu ich zničiť čerstvé šťavy z rajčín. Vytlačená šťava a najlepšie rozšľahané celé rajčiny s tabletkou multivitamínu. Popíjať každý deň za pohár 4 mesiace. Viac nie.

Psychický stav
Aurický obal je značne vzdialený od fyzického tela a už teraz je vhodné navštíviť psychológa alebo terapeuta.

Povaha
Ste psychicky uložená a pôsobíte z ganglií kože, čo je zúžené vedomie. Ganglie sú drobné neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky. Tieto sa nachádzajú v celej koži po určitých vzdialenostiach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nemá kľud a musí sa stále premiestňovať. Posadnutosť zmenou. V hlave sa vám vytvorí fenomén nedostatku potravy a ženie vás to niekam inam. Čo je psychická porucha.

Sexus povahy
Je uložený v kožných gangliách. Charakterizuje to obrázok úteku pred párením.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Hovoríme o nevyspelej a nedozretej sexualite, tzv. detská sexualita. Charakterizuje to obrázok malého dievčatka, ktoré musí utekať, pocit, že vás niekto znásilní. To je bežné pri osobách so psychikou ganglií.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: únik a útek. Povrchová vzrušivosť: pocit, že vás niekto stále znásilňuje a musíte utekať. Pohlavná vzrušivosť: pocit znásilňovania. Citová vzrušivosť: byť stále niekde inde ako štvaná zver.

Stav obalov
Skúmam energetické obaly vo vašom tele.

1.aura – okolo tela je kruhovitá aura, ako keby ste boli ovešaná balónikmi. Všade uložené informácie o mapách.
2.klinický obal máte, naznačuje to, že ste prežili klinickú smrť a prílišné stíšenie orgánov. Obsahuje info o znásilňovaní a mučení žien.
3.Lama tulku – kto prežil klinickú smrť, dostane do tela informačné pole mŕtvej osoby, ktorá mala túžbu sa reinkarnovať. Ide o záznam, ktorý chce prerásť vašou psychikou. Vy sa bránite a výsledkom je stále utekanie. Lama tulku obsahuje informačné zápisy o mučení žien.
4.spirit obal – je vo vás veľa informačných polí mŕtvych osôb. Smelo vás môžem nazvať špiritistkou. Sú to kostné záznamy mŕtvych ľudí. Obsahujú náboženské informácie.
5.túžby obal je v hlave a obsahuje info o ženách s deťmi. Obal Lama tulku má záujem to zničiť.
6.mozoček obal, poslanie v živote – obsahuje záznam, že by ste sa mali venovať starostlivosti o vážne choré a mŕtve osoby.
7.rodostrom obal je rozvinutý v celom tele. Obsahuje info o osobe v rode, ktorá bola duševne chorá.
8.kostný záznam – nie všetko z vášho života je zapísané v kostiach.
9.dieťa obal – je uvoľnený a mimo telo. Túla sa po hrobných miestach a obsahuje info polia mŕtvych a naberá ich do vášho fyzického tela. Treba ho vrátiť do oblasti pupku a uzavrieť.
10.zvierací obal je v tele. Obsahuje info o zvieracích kostiach.
11.eros obal je uvoľnený z tela von. Navštevuje kostné pozostatky žien, ktoré boli znásilnené. Tiež treba terapeuticky uzavrieť.
12.zápis spomienok – skúmam zápis spomienok. Neukladáte ich ako bežná osoba do veľkého mozgu, ale do miechy. Znovu všetko spojené so znásilňovaním.
13.šaman obal je uvoľnený z tela von. Túla sa po hrobných miestach prírodných ľudí a chce, aby ste sa venovali šamanizmu.
14.7 obalov spolu – sú mimo telo a obsahujú info o znásilňovaní a mučení.
15.vnútro neurónov – zatiaľ táto dimenzia zatvorená.
16.chromá chrbtica – zatiaľ tento obal zatvorený.
17.tranz telo – je vytvorené a neustály pohyb mysle, ako vás zabíjajú.
18.zvukové telo – toto nie je otvorené.

Pred narodením
Dlho trvalo prvé štádium v embryonálnom vývoji. Ťažko sa vytvárali orgány v tele. Ďalší vývoj zrýchlený až moc. To vytvorilo vedomie v gangliách kože.

Pôrod
Mali ste ešte byť dlhšie v matke, neukončený vývoj, ktorý ste ťažko dobiehali.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Obrázky neustáleho úteku.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Radia vám, ako utekať a kde.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Silné kabalistické znaky. Veľká postava čierneho anjela. Nepríjemnosti idú s vami.

Astrológia miechy
Znovu postava čierneho anjela. Ide o info polia, ktoré vznikajú pri úrazoch ľudí. Takéto čierne postavy majú neúspešní ľudia.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade čierne zvieratá a nepríjemnosti.

Astrológia ganglií
Skúmam neuróny ganglií okolo orgánov tela. Nerozvinuté a pasívne.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Keď už cítite, že sa začínajú vo vašom okolí blížiť nepríjemnosti, ktoré si priťahujete, tak utekáte preč.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sú ničené všetky dobré a láskavé veci. Aby ste boli pomotaná a neistá. Info polia mŕtvych osôb.

Riziká budúcnosti
Možná liečba u psychiatra.

Pridaj komentár