A 176 – Poruchy trávenia, akné – 2004-08-04 18:08:42


Posledne dva tri roky ma trapi zdravie. Od 13tich rokov mam acne (velmi zlu formu) a opakovane sa mi vracia po vysadeni hormonalnej antikoncepcie. Rok dozadu mi vybrali cely zlcnik s 2 kamenmi a odvtedy mam problemy s pecenou (celkovo s travenim). Co mi vadi najviac je, ze som casto fyzicky unavena (co nie je pre mna priznacne), nemam chut pustat sa do cohokolvek, nemam veselu naladu, neviem poriadne co chcem.

Saša Pueblo – Poruchy trávenia, akné – 2004-08-04 18:10:25


Diagnostika Silva krúžky: nachádzam veľa čiernych krúžkov pod kožou. V tejto oblasti sú problémové miesta, ide o baktérie a toxické látky, ktoré sem telo ukladá. Tak isto sú čierne krúžky v lymfatických uzlinách po celom tele.
Diagnostika reiki bioenergiami: celkové porušenie bioenergetických pomerov. Povrch kože zosáva bioenergiu, tiež lymfatické uzliny. Naznačuje to na choré miesta, ktoré treba liečiť.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta kresliť stredný mozog, mozoček, odmieta kresliť pečeň, obličky, lymfatické uzliny v celom tele.
Diagnostika Silva panáčik: v organizme nebežia kontrolné mechanizmy a tiež údržba a rekonštrukcia spí. Agresívne postavičky vyvážajú odpad z pečene pod kožu.
Diagnostika automatickou kresbou: vytvárajú sa čierne čiary pod kožou a hrubé čiary v pečeni. To sú choré oblasti, ktoré treba liečiť.
Diagnostika dvojníkom: bioenergetický panáčik pozerá na vašu pečeň. Toxické látky sa vytvárajú v určitej časti pečene a odtiaľ sa dostanú do obličiek a pod kožu.
Diagnostika totemovým zvieraťom: priezračný vlk šklbe vašu pečeň, ohrýza ju a olizuje. Treba ju liečiť.
Diagnostika aurického vyžarovania: veľký a významný kríž je v oblasti pečene.
Jednoznačne treba konštatovať, že problémy vám robí vaša pečeň. V jednej časti sa tvoria silné toxické látky. Táto oblasť je poškodená a funguje deštruktívne.
Saša Pueblo

A 176 – Poruchy trávenia, akné – 2004-08-09 19:08:54


Dakujem za vypracovanie odpovede na moj zdr. stav. Po tej vonkajsej stranke myslim, ze viem ako sa starat o pecen. Ale velmi by som si chcela vediet pomoct sama po duchovnej stranke, teda spojit obe fyzicno a dusevno, aby boli v harmonii. Viete mi odporucit nejake skoly? Citam vasu stranku pomerne casto, ale neviem ci citam to spravne. Chcela by som si vediet pomoct sama.

Saša Pueblo – Poruchy trávenia, akné – 2004-08-09 19:10:53


Veštecký profil
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá študuje, premýšľa a asi príliš sníva. O hysterickej povahe bližšie v Psyché škole.
Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má záujem o svoje ženské telo.
Sexuálne centrum
Je usadené v ústnej dutine a naznačuje na tzv. detskú sexualitu, ktorá je charakterizovaná hravosťou a určitou nezodpovednosťou. Charakterizuje to obrázok dievčatka na pieskovisku, ktoré sa nudí a občas niečo ničí. O sexuálnych centrách bližšie v Sexuálnej škole.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku v zadnej časti hlavy. Táto oblasť naznačuje, čo by ste mali robiť v tomto živote. Klasická astrologická schéma, na konci žena, ktorá sa venuje svojej sexualite. Pokiaľ je toto vašou životnou náplňou, tak ste v súlade s podvedomím a váš život je šťastnejší.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Naznačené sú tu problémové miesta vašej psychiky. Máte tu obrázky neujasnenej sexuality a celkovú problematiku sexu a vzťah k týmto veciam. Mali by ste sa zaujímať o sexuológiu, vlastné sexuálne Ja a urobiť si jasno.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tu sú skryté schopnosti vašej osobnosti. Veľká planéta Venuša je atakovaná planétou Mars, ktorá od vás odháňa šťastie, mužov a peniaze. Planéta Venuša sa nemôže realizovať. Nejasnosť sexuálneho pohľadu na svet.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie a čo sa tam odohráva. V snoch sa venujete agresivite a útočnosti. To má za následok nedostatočnú aktivitu a dynamiku v bežnom živote. Ako keby ste boli v snoch mužom. V dennom vedomí vám to nedovoľuje rozvinúť vašu ženskú stránku povahy.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Je tu silný vplyv farára zo stredoveku, ktorý sa usiluje o potlačenie vašej sexuality a robí z vás násilne mníšku. Máte žiť v kláštore a obetovať život náboženstvu. To je v rozpore s vaším podvedomím v mozočku.
Sexuálne podvedomie
Skúmam oblasť psychiky vytvorenú v ranom detstve vplyvom výchovy ľudí okolo vás. Celková vzrušivosť: na krásne ľudské telá, ale je pokrytá náboženskými symbolmi. Pohlavná vzrušivosť: na mužov, ale zase prekrytá predstavou, že tí muži sú svätí muži, ktorým treba dať pokoj a nepokúšať ich. Povrchová vzrušivosť: na seba, ale niekto tomu bráni a ruky vám kladie na Bibliu. Citová vzrušivosť: je ku kráse, ale niekto vás viaže na vlastné utrpenie. Otec ako negatívny vzor. Túžby vašej matky.
Traumatické udalosti
V detstve nejasné výchovné ciele vašich rodičov. Trauma a zmätok z rodinného prostredia.
Duchovná úroveň
Nemá najvyššie parametre, ale nie je ani najhoršia.
Joga osud
Pokiaľ neotvoríte svoje sexuálne vnútro, nevrhnete sa do víru sexuálneho vychutnávania a žitia, tak problémová budúcnosť.
Saša Pueblo

Pridaj komentár