A 127 – Pečeň a žlčník – 2004-06-02 18:46:25


Som zamestany a zaroven studujem, zaujimam sa o ezoteriku ale som len na zaciatku svojej duchovnej cesty. Stale hladam a snazim sa po nej kracat stale k cielu, co je pomoc druhym a poznanie pravdy.
Mam problemy so zlcnikom a myslim, ze zachvilu sa mi ukazu problemy aj s pecenou.

Saša Pueblo – Pečeň a žlčník – 2004-06-02 19:05:10


Zdravotná diagnostika
Celková diagnostika: zisťujem disharmonické pomery v koži, kde sa ukladá toxicita. Problémom môžu byť obličky, ktoré vracajú do krvného riečišťa rôzne toxické látky.
Reiki diagnostika: nedostatočná nervová aktivita sa vykazuje v oblasti obličiek a pečene.
Diagnostika kyvadlom: nedokážem kyvadlom nakresliť časť malého mozočku, pravú obličku, zle sa mi kreslí pečeň a hrubé črevo.
Diagnostika Silva: celkovo je blokovaný mechanizmus kontroly zdravotného stavu a to v mozočku. Údržba v organizme je chaotická. Deštruktívne vplyvy pôsobia v tráviacich žľazách, žalúdku, dvanástorníku a pankrease.
Diagnostika automatickou kresbou: vykazuje čiernu oblasť okolo obličiek.
Diagnostika rezonanciami: silné rezonančné pole je v pravej časti mozočku. Rezonancie nepociťujem v koži a pod kožou.
Diagnostika echolokáciou: vzruch sa stráca v oblasti mozočku.
Diagnostika dvojníkom: predstava dvojníka zachádza do oblasti mozočku a obličiek. Obličky treba preliečiť.
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám chce liečiť obličky a čiastočne aj pečeň.
Diagnostika vnútorným hlasom: vnútorný hlas potvrdzuje, že problémové sú vaše obličky a tie treba prednostne liečiť. S obličkami treba preliečiť aj priľahlú oblasť miechy, kde je značná pasivita. Nervstvo bráni poriadnemu chodu obličiek, žalúdka a pečene.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára krížiky v mozočku, v mieche a nervstve idúcom do obličiek a pečene. Pasivita nervstva, tak isto v mieche nemôže účinne riadiť činnosť obličiek. Pred liečbou obličiek treba začať liečiť nervstvo a mozoček. Z hľadiska biochemického je vo vašom nervovom systéme nedostatok minerálov všetkého druhu.
Diagnostika čakra: naznačuje na blokácie nervového systému v oblasti krku a žalúdka.
Diagnostika toxicity: nedostatočná činnosť obličiek spôsobuje ukladanie toxínov v koži, čo môže v budúcnosti spôsobiť zdravotné problémy. Saša Pueblo

A 127 – Pečeň a žlčník – 2004-06-19 15:06:04


Dakujem Vam za poskytnutie diagnozy,velmi si cenim Vasu pomoc! Chcel by som sa Vas opytat ako by som sa mohol liecit. Na oblicky mozno najdem nejaky caj ale neviem co s tym mozockom… Prosim, mohli by ste mi s tym pomoct?

Saša Pueblo – Pečeň a žlčník – 2004-06-19 15:06:43


Alternatívne spôsoby liečby

Šamanská terapia: preliečiť sa reiki energiou cez liečiteľa, teda bioenergiou inej osoby. 4-5 krát.
Talizmanová terapia: nosiť kovový medailónik so škorpiónom.
Minerálna terapia: užívať spektrum vitamínov. 4-5 mesiacov.
Naturterapia: beh na krátke trate v prírode. Piť rôzne druhy ovocných džúsov bez chemickej konzervácie. 1-2 roky.
Imunitná terapia: preliečiť sa enzymatickými liekmi, napríklad koenzýmom Q 10. Vybrať 4 balenia.
Antropozofická terapia: čítať a pozerať si časopisy o prírode. Každý deň 6 mesiacov.
Feng shui terapia: v byte umiestnite sklené nádoby s kamienkami z prírody. Nádoby naplniť do 1/3. Mať ich 1 rok v miestnosti.

Odporúčam vám dať si vypracovať aj psychický profil. Intuícia naznačuje, že značná časť vašich problémov má základ vo vašej psychike. Saša Pueblo

A 127 – Pečeň a žlčník – 2004-07-07 17:37:56


Rad by som poprosil o Vestecky profil. Mavam problemy s nevyrovnanostou. Vladne vo mne ohen, viem sa pre veci velmi zapalit a vzplanut ako sviecka. Tazko sa mi hlada vnutorna rovnovaha, dostal som sa do kolobehu tejto spolocnosti pretoze mam toho vela a ked nestiham tak som nervozny. Som ako vichrica pretoze moj zivot mi leti a ja sa nedokazem zastavit a obzriet spat.

Saša Pueblo – Pečeň a žlčník – 2004-07-07 17:38:39


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v spánkových lalokoch. Bežne bývajú tieto povahy usadené v ústnej dutine. Nehovorím tu o hystérii ako duševnej chorobe. Ľudia usadení povahovo v mozgu sú v živote schopnejší a úspešnejší. Povahu charakterizuje obrázok určitého chaosu a neporiadku.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, usadená v ústnej dutine. Charakterizuje ju u vás záujem o krásne ženské telo.
Sexuálne centrum
Je bioenergeticky uložené v ústnej dutine a naznačuje na tzv. detskú sexualitu. V povahe dotyčnej osoby ide o prvky hravosti, určitej nezodpovednosti ap. Charakterizuje ju obrázok osoby, ktorá sa s niečím pohrá a potom to zahodí a zaujíma ho ďalšia vec. Nedobré psychické tendencie.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu štandardné schémy a na konci muža, ktorý má v živote robiť prácu okolo žien ako fotograf, odevný návrhár, organizátor ap.
Astrológia psychiky
Skúmam neurónové schémy v šedej kôre veľkého mozgu. Nachádzam tu obraz pohrebu a cintorínov. Mám pocit, ako keby ste v cintorínoch blúdili a nevedeli nájsť cestu von. Asi smrť blízkej osoby a potreba jej prítomnosti vo vašom živote. Nemusí to dobre vplývať na váš psychický stav.
Astrológia planét
Skúmam neuróny vášho stredného mozgu. Nachádzam tu planétu Neptún, ktorá vás ťahá raz za jedným cieľom a potom za druhým. Ako keby vám nedovolila užívať si toho, čo ste dosiahli. Negatívny vplyv.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Je tu bulharský pop, ktorý sa venoval službe Bohu v armáde a mal problémy s alkoholom a ženami. Nakoniec skončil ako žobrák a alkoholik.
Duchovná úroveň
Ste človek, ktorý uznáva duchovné hodnoty ako česť, priateľstvo, láska. Automatickou kresbou je okolo vás veľa bielych plôch a špirál.
Bibliomantia
Šťastný osud by vás čakal vtedy, keď sa začnete venovať svojmu vnútornému svetu a ovládnete nežiaduce psychické prejavy. Tak isto vaša cesta by mala viesť do ženských kolektívov.
Dominomantia
Naznačuje, aby ste sa zamerali na dokončovanie vecí, zbavili sa chaosu a naučili sa dlhodobo venovať vytýčeným cieľom.
Fyllordomantia
Realizujte svoje túžby byť v prítomnosti krásnych žien a nájdite svoju prácu v tejto oblasti. Saša Pueblo

A 127 – Pečeň a žlčník – 2004-08-07 09:31:49


Chcel by som vas poprosit o partnersky vestecky profil. Dakujem.

Saša Pueblo – Pečeň a žlčník – 2004-08-07 09:32:15


Partnerský veštecký profil

Zdravotný stav vy: automatická kresba vykazuje zdravotné problémy v oblasti obličiek a hormonálnych žliaz.
Zdravotný stav ona: nevykazuje žiadne vážnejšie zdravotné problémy. No intuitívne sa dá tušiť pozvoľný postup sklerózy multiplex, ktorá sa nateraz v ranom štádiu a nedá sa lekársky zachytiť.
Povaha ona
Je hysterická povaha bioenergeticky uložená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby so špiritistickými sklonmi a uctievaním sveta mŕtvych duší.
Povaha vy
Ste hystericko-epileptická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a temennom mozgu. Teraz to charakterizujú obrázky úsilia o osobnú zmenu a chuť niečo v živote dosiahnuť. Dobré tendencie.
Duševné zdravie vy
Aurické telo je len mierne vyosené a dochádza k náprave. Charakterizuje to upokojenie a budovanie serióznych základov svojej existencie.
Duševné zdravie ona
Aurické telo je mimo fyzického tela a naznačuje na silné špiritistické sklony. Takéto osoby zvyčajne silne ničia svojich najbližších. Pokiaľ tieto sklony neovládne, nie je rozumné byť v jej blízkosti. Prináša to samé nepríjemnosti. Všetky osoby špiritisticky ladené, ktoré som poznal, devastovali najbližších.
Sexuálne centrum vy
Je uložené v ústnej dutine a charakterizuje to teraz obrázok osoby, ktorá sa chce vzdelávať a vzdelanie považuje za zaujímavú hru. Výborné predpoklady pre neustále vzdelávanie.
Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v podbruší a hovorí o typicky ženských vlastnostiach. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá je pripravená ničiť svoje okolie a uspokojovať chúťky mŕtvych duší.
Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na truhly a márnice. Pohlavná vzrušivosť: na kríže. Povrchová vzrušivosť: na filmy o mŕtvych. Citová vzrušivosť: na lebku. Bohužiaľ je to osoba, ktorá nedokáže s mužom vytvoriť hlboký harmonický vzťah v žiadnom prípade.
Sexuálne podvedomie vy
Celková vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na deti. Veľmi dobrá kombinácia vytvoriť so ženou hlboký citový vzťah.
Láska
Z vašej strany išlo o lásku, z jej strany o ovládnutie vášho osudu.
Božia prítomnosť lásky
V žiadnom prípade nemohla nastať, od začiatku bol vzťah dotyčnej k vám narušený. Dotyčná navyše silne myslí a koná negatívne. Je aj agresívna.
Treba si dobre zvážiť obnovenie vzťahu s dotyčnou. Prichádzalo by to do úvahy vtedy, keby ovládla svoje špiritistické vášne. Možno vás trochu zmiatla je vysoká duchovná úroveň, otázky dobroty, lásky a citu sú vysoko vyvinuté. V zásade je to dobrá osoba, ale nemá pod kontrolou podvedomé sily. Cítim šancu, že by ste je vedeli pomôcť, pokiaľ bude mať záujem.
Saša Pueblo

Pridaj komentár