A 179 – Ako naplniť svoj život – 2004-08-09 18:33:44


Som veľmi váhavá a nerozhodná, plná neistoty a obáv z bežného života. v živote som málo akčná. nemám žiadny životný cieľ. príliš sa zapodievam maličkosťami, ktoré väčšina ľudí považuje za samozrejmé a vykonáva ich automaticky. rada by som vedela čo je mojim životným poslaním, čo naplní môj život pocitom šťastia a uspokojenia.

Saša Pueblo – Ako naplniť svoj život – 2004-08-09 18:34:12


Veštecký profil

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v nervstve temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo svojich snoch a fantáziách. O epileptickej povahe bližšie v Psyché škole.
Sexualita povahy
Je typicky indická. Bioenergetické špirály nachádzam na čele, ústach, krku, hrudi, bruchu a pohlaví. Charakterizuje to obrázok ženy v bielom oblečení prevádzajúcu východné cvičenia.
Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá by chcela byť mužom alebo sa aspoň obliekať do mužských šiat.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku v zadnej časti hlavy. Táto oblasť naznačuje, čo by ste mali robiť v tomto živote. Klasická schéma, na konci je symbol pravoslávnej Matky Božej. Postava ženy a okolo drobní anjelici. Naznačuje to, že by ste sa mali venovať v tomto živote intenzívne náboženským veciam, svojej duchovnej ceste a vnútornému rozjímaniu. Nemyslím klasické náboženstvo, chodenie do kostola.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Naznačené sú tu problémové miesta vašej psychiky. Vlastné silné náboženské podvedomie na vás útočí a znepríjemňuje vám život. Pokiaľ neprijmete svoje podvedomie, ktoré je náboženské, tak v živote stretnete množstvo problémov. Uvedomte si, že úspešný a šťastný človek žije s podvedomím a nie proti nemu. Odporúčam vám prečítať sekciu Cesta k Bohu.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tu sú skryté schopnosti vašej osobnosti. Nachádzam tu veľkú planétu Slnko a silný náboženský život. Vy osobne útočíte a v sebe devastujete tento svet. Následkom je vnútorný boj a nepríjemnosť, vyčerpanosť. Dokonca cítiť, že sa neustále posilňujete v boji proti svojmu podvedomiu. „Budem žiť tak, ako rozhodnem a nič ma nezastaví“. Nebezpečná stratégia.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové vedomie a čo sa tam odohráva. Vo svojich snoch ničíte a búrate všetko náboženské úplne posadnuto a s nasadením. Cez deň vám vaše vedomie podkopáva nohy a znepríjemňuje život. Neustále vám náboženské podvedomie zamlžuje intuíciu. To neveští nič dobré.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Začiatky komunizmu, predok, ktorý nenávidel a ničil všetko náboženské. Prianie ublížených, aby on a jeho potomkovia pocítili podobné nepríjemnosti.
Celkovo
Myslím, že netreba pokračovať. Pokiaľ chcete byť v živote šťastná, úspešná a schopná, musíte žiť s podvedomím a nie ísť proti nemu. Keď vám osud prinesie nepríjemnosti, skúste si spomenúť na to, čo som vám napísal.
Saša Pueblo

Pridaj komentár