A 225 – Pomôcť partnerovi –2004-10-12 19:32:10


Môjmu partnerovi sa nedarí v práci. Chcela by som mu pomôcť. Poradíte mi?

Saša Pueblo – Pomôcť partnerovi –2004-10-12 19:33:50


Snová oblasť a sny dostatočne nepodporujú zdravie, prácu a šťastný osud vášho partnera. V snoch je na prvé miesto postavené leňošenie a zábava. Najhoršia je skutočnosť, že v snoch ničí svoju prácu, ktorú vytvoril cez deň. Partner by sa mal zaujímať o to, čo sa deje v jeho snoch. Na to môže využiť čítanie knižiek so snovou problematikou. Napríklad sa pred spaním dlhodobo programovať, aby ho jeho snové vedomie neničilo, ale podporovalo. Aj vy sa môžete zamyslieť nad tým, ako vám vaše sny v živote pomáhajú alebo škodia. Skúste získať informácie a postupy v Snovej škole.

Povaha
Je hystericko-psychopatická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v krku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zaujatá prácou a aj rodinou. Ďalší obrázok naznačuje, že raz chce po vás niečo a potom zase pravý opak.

Sexualita povahy
Je zvláštna a bioenergeticky preniká z ústnej dutiny do kože a svalov. Charakterizuje ju obrázok lásky k projektom a k tomu, čo vytvoril. Fetišistické sklony.

Sexuálne centrum
Je klasicky mužské usadené v hlave. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý je neustále v práci a na nič iné nemyslí.

Astrológia sudičky
Skúmam mozoček a určité poslanie v tomto živote. Všade postavy s geometrickými objektmi a na konci postava muža, ktorý stavia objekty. Teda žije naplno to, čo má v podvedomí.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu, ktoré naznačujú na problémové oblasti. V prvom rade je to oblasť sexuálna, v druhom rade nespokojnosť so svojou prácou, sklony ničiť rodinné a partnerské vzťahy.

Snová astrológia
Hovorí o tom, čo sa deje v jeho snoch. V snoch sa venuje tancovačkám, zábave a ničeniu svojho života. Mal by zmeniť prístup k snom.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov v rodostrome na jeho terajší osud. Je tu postava predka, ktorý bol letecký konštruktér, ale pracoval aj na iných projektoch. Dobré prepojenie na súčasné snaženie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov počas detstva na vytvorenie hlbších citov. Celková vzrušivosť: na geometrické tvary a konštrukcie. Povrchová vzrušivosť: raz žena, potom stavby. Pohlavná vzrušivosť: je vyrušovaný nápadmi a plánmi. Citová vzrušivosť: na ženy. Takéto sexuálne podvedomie nedovolí vytvoriť hlbšie citové väzby s partnerkou. Vo vzťahu k ženám bude mať silné výkyvy správania.

Astrológia planét
Skúmam stredný mozog a možnú budúcnosť. Silná planéta Venuša, ktorá mu odmieta dostatok finančných prostriedkov a to preto, lebo je príliš zamilovaný do svojich projektov a nerád ich dáva z rúk. Hľadá dokonalosť a nedokáže profesionálne rásť. Na vine sú jeho snové procesy, ktoré mu nedokážu pomôcť. Riziko finančných problémov je silné.

Duchovná úroveň
Je mimoriadne vysoká a často mu robí v praxi zbytočné problémy. Morálka a etika mu majú čo povedať.

Joga osud
Musí popracovať na sebe, ináč mu môžu hroziť dlhodobé kolapsové situácie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár