Skúmam možnosť využitia náboženskej cesty na vyliečenie z rakoviny. Zároveň si budem všímať vzťah tohto ochorenia a vnútorného postoja k veciam náboženským. Robím to v rámci výskumu viacerých ľudí trpiacich na rakovinu rôzneho druhu.

Vyberiem pre vás jeden prípad, ktorý charakterizuje skoro všetky prípady rakovinových stavov. U dotyčnej, ešte živej osoby som sa automatickou kresbou skoncentroval na stupeň vývoja cesty k Bohu. V kresťanskej ceste k Bohu je u dotyčnej osoby cesta zatvorená, táto osoba je vo vnútri svojej mysle pripravená zabíjať služobníkov slova Božieho. Mohla by sa u dotyčného otvoriť náboženská cesta a tiež cesta k liečbe vtedy, keby zaniesol na hroby veriacich ľudí kvety a nechal slúžiť za nich smútočné obrady. V hinduizme má dotyčný cestu k hinduistickému Bohu zatvorenú preto, že by nechal všetky hinduistické chrámy pováľať a materiál by použil na stavbu ciest. Cestu k Bohu a aj liečbu by si otvoril, keby na hroboch detí prelial slzy úprimnosti. Na ceste k islamskému Bohu by všetko napravil, keby nesníval o tom, ako by u nás zaviedol islam a vyvraždil by všetky ženy, Rómov, Židov a podobne. Z rakoviny by sa vyliečil vtedy, keby na židovský cintorín priniesol drobné kamienky a zlaté krížiky. No dotyčný by sa najradšej na hroby vymočil, to je jeho predstava. Takéto myšlienky stav iba zhoršujú. Na ceste k budhistickému Bohu si momentálne predstavuje, ako v koncentračnom tábore mučí ženy a mužov, ako im odrezáva prirodzenie a hádže ho do ohňa. Keby sa mal vyliečiť a zároveň postúpiť na ceste k budhistickému Bohu, musel by sa modliť v kostole pod krížom o odpustenie. No jeho vnútro chce kríž opľuť. Cesta sa zavrie a rakovina zdynamizuje. Cesta k pravoslávnemu Bohu je zatvorená preto, že dotyčný by každú ženu znásilnil a pošliapal jej lásku. Zároveň by vyplienil a podpálil každý pravoslávny kostol. Z každého popa by najradšej spravil konzervy. Je jasné, kam sa u dotyčnej osoby prepli neurónové spoje.

Tak isto som sa veštecky pozrel do obdobia, keď ešte rakovinové stavy u neho neboli.Už ako mladík nenávidel všetko náboženské a fyzicky ničil aj hroby. Chodil sa na hroby vymočiť. Pľul na náhrobné kamene, prevádzal v noci na cintoríne sexuálne orgie. Už v detstve mal obrazce, ktoré má v náboženskej ceste teraz. Teda je tu nesporne väzba na to, čo počas života robíte a aké neurónové spoje vytvárate.

Pridaj komentár