Tento príspevok sa zaoberá pestovaním indickej tantry. Všetko je založené hlavne na otvorení zvieracích neurónov v spánkových lalokoch a ostatných častiach ľudského tela. Pravý spánkový lalok patrí mužskému božstvu Šiva a ľavý spánkový lalok patrí ženskému božstvu Šakti.

Na začiatku tohto tantrického cvičenia je potrebné sa cítiť ako zviera. Vyberte si niektoré a v hlave si vytvorte malú maketu obľúbeného zvieraťa. Túto priestorovú predstavu postupne zväčšujte na úroveň svojho fyzického tela. Pri každom zväčšení sa na zväčšenú predstavu chvíľu koncentrujte. Znovu je zväčšite a znovu sa na ňu chvíľu koncentrujte.

Takto to robte, až kým predstava z hlavy nebude veľká ako vaše fyzické telo. Potom si vytvorte malú predstavu rujnej samice alebo rujného samca. Tak isto túto predstavu zväčšujte na veľkosť svojho tela. Pri týchto cvičeniach treba mať pocit, že sa chcete páriť ako zvieratá. Po tomto cvičení vo vnútornej predstave zvieraťa vytvorte predstavu ženského a mužského božstva, ktoré je božstvom vašej sexuality. Predstava ženského božstva obsadí ľavú časť vášho fyzického tela a pravú časť fyzického tela obsadí mužské božstvo. Ženská predstava je jogínka a mužská predstava je jogín. Toto siamské božstvo takto vypĺňa celé fyzické telo. Šiva je plný symbolov, a tak isto aj Šakti je plná symbolov. Sú to posvätné ženské a mužské symboly.

Tieto v ich telách dopĺňajú ďalšie symboly a to lotosové kvety a deti. Šiva a Šakti sa neustále milujú. Dotýkajú sa navzájom tvárí, dotýkajú sa navzájom svojich perí, dotýkajú sa nežne poprsia Šakti a mužnej hrude Šivu. Dotýkajú sa navzájom každej bunky na povrchu svojich zamatových tiel. Neustále sú v spojení svojich najintímnejších pohlavných symbolov. Božská súlož, ktorá nikdy nezačala a nikdy neskončí. Božský orgazmus, ktorý prúdi zo Šivu do Šakti zvrchu. Spodom preniká zo Šakti do Šivu.

A ja ako Brahma všetko sledujem vo svojom fyzickom tele vo svojich orgánoch a vo všetkých bunkách tela. Je to niečo báječné, keď vo mne Šiva a Šakti našli stratenú jednotu a zotrvávajú v jednote neustáleho orgastického počatia. Keď sa títo dvaja milujú, a oni sa milujú neustále, tak som Brahma. Keď sa prestanú milovať, tak som zase obyčajný človek. Preto nech sa nezačnú a neskončia milovať. Nech vám moje telo slúži až do smrti.

Znovu sa vraciam k svojim dvom siamským milencom. Šakti nádherne vzdychá a do toho prenikajú erotizované zvuky Šivu. Ach tá blaženosť! Mám vo svojom fyzickom tele Šivu a Šakti a keď chceme mať transcendentálny sex, tak aj ty maj v sebe Šivu a Šakti vo večnom milovaní . Iba keď to máš ty a mám to aj ja vo svojom fyzickom tele, dosiahneme transcendentálny zážitok milovania štyroch v dvoch siamských dvojčatách.

Nezabúdajme šíriť do celého kozmu erotizujúcu bioenergiu spotených tiel Šivu a Šakti, ktorí prebývajú v našich fyzických telách. Niekedy sa vo mne pre radosť samotnú miluje Šiva a Šakti ako trejúce sa ryby, inokedy ako kobyla a kôň. Niekedy je to vtáčí sex zlatých slávikov v povetrí. Robia to vždy, keď ich o to láskavo požiadam a oni voyažerstvo Brahmu uspokoja dokonale. Je to nádherné, keď Šiva a Šakti myslia na jedno a to isté a nič iné, ako na večné orgastické milovanie. Len vás prosím ako Brahma neprestávajte, to by bol koniec môjho blaženého sveta.

Pridaj komentár