Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa pre mojimi očami objavujú postavy mužov a žien v rúchu Evinom a v rúchu Adamovom. Ich nahota im vôbec nevadí. Tieto dvojice boli zaujaté sami sebou a túžbou milostnými rituálmi stať sa ako muž a žena jedným telom na večnosť.

Spoločne sedia na tráve a zjednocujú svoje ruky, spoločne si hľadia do očí a oči splývajú do spoločných očí. Spoločne sa kŕmia sladkými plodmi a ich ústa sa stávajú jednými ústami. Spoločne sa túlajú lesom a ich chodidlá sa stávajú spoločnými chodidlami. Spoločne sa kúpu a ich ruky sa spájajú v jedny ruky. Spoločne sa slnia a ich tela sa navždy spoja v jedno telo. Spoločne sa milujú a ich orgastické symboly sa spoja v jeden symbol večnej lásky. Dve sa stáva jedným telom.

Tie dvojice, ktorým sa podarí toto splynutie duší v jedno telo, majú právo, ale aj povinnosť vstúpiť do obrovského tela božstva zvaného Brahma. Do tohto gigantického tela Brahmu neustále vstupujú láskou zjednotené telá a vypĺňajú každý každučký priestor jeho tela. Keď sa telo Brahmu naplní obrovským množstvom zjednotených dvojíc, tak telo Brahmovo sa stáva mojím fyzickým telom. Vo svojom fyzickom tele pociťujem vyžarovanie lásky zjednotených tantrických dvojíc. Ešte pohodlnejšie sa v kresle usadím a všetko intenzívne vyciťujem. Sú to nesporne príjemné pocity láskania vlastných buniek.

Pridaj komentár