Chcel by som vyjadrovať svoju mužskú identitu vo všetkom krásnom, čo nadchýna a oživuje ženskú identitu začarovania. Chcel by som prijímať krásu ženskej identity ako odlišnosť pohlavia a schopnosť spraviť zo sexu umenie milovať.

Milujem všetko, čo dáva žene pocit, že je dokonalá orgastická žena. Krása v chovaní muža dáva vyniknúť dieťaťu v lone ženskej prirodzenosti, ako možný zmysel orgazmu. Je krásne a úžasné, keď umenie milovať sa stane cieľom sexuálnej túžby a naplní tvorivo sexuálnu fantáziu muža a ženy.

Nemožno prehliadnuť všetko krásne, čo zhodnocuje pohlavnú vzrušivosť dvoch pohlaví v pletkách divadelného predstavenia plného umeleckých obrazov a ešte dráždivejších pohybov tanca dvoch odlišnosťou priťahovaných tiel. Pohlavná rola muža a ženy je tu definovaná ako umenie sily a umenie tvarov.

Vkladať do hudby prívaly ženskej sexuálnej túžby je tak isto hodnotné a zároveň stimulujúco vzrušivé ako tóny mužského tenoru. Ženský prejav tak nedočkavo očakáva ladný tanec sexuálnej stimulácie do raja svalovej sily mužského pohlavia. Toto všetko zvyšuje vedomie mužskej a ženskej roli v umení milovať jeden druhého ako identita odlišnosti. Nechať sa strhnúť a prežiť orgazmus ejakulujúceho umeleckého diela. Byť vydráždený ako muž a rozdráždená ako žena návalom identity sexuálnej fantázie. Túžiť, aby skamenel sochár a tiež skamenela prsnatá túžba a nedošlo k strate identity spojenia s mliečnou dráhou jej pozadia.

Tu sa hviezdy stávajú zvodnými kvetmi, ktoré pred mojimi očami aranžuje eros kriviek mužskej fascinácie. Dotyky tanca dráždia lupienky ikebany ako možnosť kvetov napísať o utajenej láske dvoch princípov existencie a to sily muža a krásy ženy. Je to nádherné v tom, čo umenie dáva a to dáva každé pohlavie a nič iné, ako vlastnú sexuálnu prirodzenosť.

Zmysel fotografie na prvú lásku je v odhalení naplnenej sexuálnej orientácie. Umenie milovať a dávať všetky druhy pobláznenia do duše druhého pohlavia, to je tá pravá sexuálna prirodzenosť. V žiadnom prípade nechcem byť viac iba vedomím muža, ale tak isto byť v milovaní vedomím ženy. V orgazme vzniká jednota pohlavia ako sila a krása dvoch odlišných pohlaví. Nad tým všetkým ešte v nedohľadne citová súhra prvej milenky a prvého milenca.

Pridaj komentár