Od februára tohto roku som začala navštevovať ezotericko duchovnú školu. Veľmi ma to zo začiatku zaujímalo a bavilo, ale teraz som už odmietla prísť na ďalšiu hodinu, nie že by ma nezaujímalo, ale už som cítila, že to nie je to, čo chcem teraz vedieť. V skutočnosti je toho strašne veľa a neviem sa rozhodnúť, ktorým smerom sa mám dať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Potešilo, že máte podobnú psychiku ako ja. Niečo máme spoločné. Bohužiaľ, robíte tie isté chyby ako ja na začiatku. Myslíte si, že môžete v živote robiť, čo chcete a pritom je tu vaše podvedomie, ktoré má svoje požiadavky. Naučte sa počúvať svoje vnútro.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku. Zbežný pohľad nenaznačuje na vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je veľký a silný. Naznačuje na spojenie s fyzickým, potlačený je psychický rozmer. Ináč v norme.

Povaha
Psychická podstata je energeticky usadená v šedej kôre veľkého mozgu. V detstve strata vedomia pri páde a presun vedomia do šedej kôry veľkého mozgu. Počas klinickej smrti a komatického stavu sa psychika narušila a dovoľuje komunikáciu s informačnými poľami mŕtvych ľudí. Zaujímavá a nevšedná schopnosť. Na šedej kôre veľkého mozgu je aktívna predná časť. Ide o prejavy psychopatickej povahy. Teda zaujímajú vás veci okolo duchovna, okultna. Hľadáte vhodné schémy a postupy, ako to funguje. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá študuje a číta duchovné veci. Nesmierne vás to zaujíma, ako keby ste nevedeli nájsť tie správne postupy.

Sexus povahy
Sexuálne ja je usadené v podbruší. Ide o klasické ženské sexuálne centrum. Charakterizuje to obrázok stretnutia s osobou, ktorá rozumie ezoterike. Psychicky ste na šedej kôre veľkého mozgu a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži po sexe podľa svojich predstáv a pozícií, čo je pre vašu povahu typické.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Celkovo vnímať túžbu vyznať sa v ezoterike a nájsť si cestu do duchovna. Ste rozčúlená nad nezmyslami, ktoré v tejto oblasti boli popísané.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Sú tu astrologické schémy čiernej postavy Pluta, Slnka, Venuše a ďalších vnútorných planét. Charakterizuje to obrázok určitého chaosu a zmätku. Nejasná duchovná cesta.

Astrológia mozočku
Postavy bojovníkov bojových umení. Na konci postava kňaza. Určitá rozporuplnosť medzi bojovými umeniami a duchovnosťou. Charakterizuje to obrázok toho, že podvedomie nesúhlasí s tým, čo robíte a kladie vám do cesty aktívne prekážky. Chcete sa dostať spod kontroly podvedomia, ale to nepôjde.

Astrológia miechy
Skúmam astrálne neuróny miechy. Podvedomie z mozočku doslova poviazalo reťazami anjelov miechy, ktorí symbolizujú šťastný osud. Podvedomie vás vždy odvedie od úspechov, ktoré nesúvisia s duchovnosťou. Vaše šance priečiť sa podvedomiu sú minimálne. Zbytočne si znepríjemňujete život.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stene čriev. Čierne a ubolené predstavy astrálnych zvierat. Vaše podvedomie sa postaralo, aby ste nemali dostatok životných síl. Tvrdohlavo si chcete robiť veci po svojom a nepočúvať podvedomie.

Astrológia ganglií
Aj tu vaše podvedomie z mozočku všetko prísne kontroluje a nedovolí využiť túto oblasť pre vaše zámery.

Astrológia snová
Skúmam snové podvedomie, nie vaše sny. Zbytočne plytváte silami a chcete nad svojím podvedomím zvíťaziť. Pekne sa vám vysmieva a predvádza vám divadlo, ako ste ho porazili a zvíťazili. V skutočnosti bojujete s vlastnými snami a nie s podvedomím.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Mali ste v rode osobu, ktorá milovala bojové umenia. Tlačí vás to týmto smerom.

Sexuálne podvedomie
Dovolím si nahliadnuť do vášho podvedomia, ktoré sa vytvorilo v detstve a môže počas života prechádzať zmenami. Celková vzrušivosť: na meče, zbrane a pod. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo, ktoré vykoná pokyny podľa vášho želania. Teda pasívne typy, ktoré sa dajú usmerňovať. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Hlboká vnútorná túžba stať sa mužom. No snažíte sa to ovládať. Celkovo problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického vzťahu. S tým, že ste psychicky usadená v šedej kôre veľkého mozgu, ani inak nemôže byť.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ sa naučíte vnútornej pokore a pokoju voči svojmu podvedomiu, naučíte sa ho počúvať a robiť, čo chce.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za odpoved a dufam ze mi to pomoze najst tu spravnu cestu este raz dakujem a zelam vela uspechov v tejto oblasti aj v zivote.

Pridaj komentár