Asi pred dva a pol rokom som začala mávať záchvaty, ako epileptik. Pritom sa mi tiež začali deja-vú momenty. Tieto situácie, čo zažívam teraz, som videla v detských snoch. Vtedy sa mi myslím dva týždne v kuse snívalo, čo sa teraz postupne plní. V súčasnosti už nemám tak často záchvaty, a keď, tak len v noci. V rodine nik nemal túto chorobu, ani staršie generácie. Preto neverím, že je to epilepsia. Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom tele. V zásade ide u vás o klasický spor podvedomia, osudu vašich predkov a vás. Ide o to, ako budete žiť, či duchovne, alebo bežný život. Je to ťažký spor. Bohužiaľ, nepoznám nikoho, kto by dokázal zvíťaziť nad povedomím. Je na vás, ako sa rozhodnete.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Stupeň chorobnosti je 100-120, čo je už vážny zdravotný stav. Príčina tohto stavu ide z roviny psychickej a podvedomia vo vás.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40-60, čo je disharmonický stav. Určité poškodenie červených a bielych krviniek. Príčina sa musí hľadať v destabilizovanej psychike.

Diagnostika krvné riečište a ďalšie oblasti: všade nachádzam to isté. Negatívne až deštruktívne vplyvy súvisiace s destabilizovanou psychikou.

Psychický stav
Aurický obal je u štandardných jedincov okolo tela asi 10-20 cm. U vás je tento energetický obal zúžený dovnútra tela. Takéto prípady prekročili dvere psychiatra a napredujú k riziku trvalej hospitalizácie. Mohli by sme hovoriť o dyslektickom vedomí, zúženom vedomí. V miernej rovine ľudia nevedia čítať, písať, vyslovovať písmená. V horšom prípade osoba robí po celý život iba pár činností. Teda patologický stav dysleksie. U vás pri záchvate ide o skoro úplné odstavenie psychiky, čo sú nebezpečné chvíle.

Povaha
Vaša psychika sa prebúrala na úroveň prvkov, atómov a častíc. Z tejto úrovne sa vraciate naspäť do normálneho stavu, teda vedomie je na povrchu orgánov a zase do stavu na úroveň atómov.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše sexuálne podvedomie vytvorené v detstve. Na všetkých rovinách vnímať ezoterické, hermetické a alchymistické obrazy. Všetko magické a okultné je vzrušujúce.

Obaly podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry, ktoré nechcete počúvať. V 12. roku ste dostali podvedomé obaly, ktoré sú nabité všetkým duchovným, ezoterickým. Všetko okolo duchovna.

Kolektívne vedomie z neurónov miechy
Poukazuje na predkov, ktorí sa významne zaoberali duchovnom. Máte v tom tradíciu. A tá sa chce naplno presadiť.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Južnej Amerike v spodnej časti, odtiaľ putovali do Arktídy, Madagaskaru, Afriky, Malej Ázie, Turecka, Ukrajiny, Poľska a strednej Európy. Vykazujú v sebe hlboké duchovné tradície. A vás to osobne nezaujíma. Chcete si žiť svoje ľudské a hlavne, aby to bolo podľa vás.

Génové retiazky
Sú od seba vo vnútri buniek doslova extrémne vzdialené. A takíto ľudia by mali žiť jednoznačne hlboko ezotericky. Pokiaľ nechcú, tak životné problémy sú na dennom poriadku.

Embryonálny vývoj
Po zdravotnej stránke bol v poriadku. Ale po psychickej stránke a podvedomej žilo to duchovné a ezoterické mimoriadne silno a dôsledne sa zbudovalo do vašej psychiky. Duchovné veci a výnimočnosť je vo vás ako váš základ. Ako dieťa ste v takomto duchu išli. No postupne ste začali mať väčší a väčší strach z toho, čo máte v podvedomí. Nezniesli ste tlak okolia a začali ste sa od svojho podvedomia oddeľovať, čo bola veľká chyba.

Astrológia snová
V snovej rovine ste nezabránili podvedomiu, aby sa zrealizovalo. A toto podvedomie vám na oplátku likviduje zdravie aj osud. Jediné, čo môžete spraviť múdre, je postupne rešpektovať, že ste iná ako bežní ľudia a žiť dôsledne duchovne. Ale rozhodnutie je plne na vás.

Pridaj komentár