Pocítila som v sebe zvláštnu silu, neviem ju ani spracovať, ani čo s ňou a mám pocit že mi to prerastá cez hlavu. Na nič sa nedokážem sústrediť a čoraz viac ma ovládajú negatívne myšlienky. Chvíľami sa mi zdá, že sa prestávam ovládať a som výbušná a zlá. A som so sebou nespokojná.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašej psychike. Už teraz potrebujete pomoc psychológa. Bohužiaľ, vaše osudové a psychické problémy sú hlavne z vášho vnútra, ktoré chce žiť ezotericky a duchovne. Ale vy chcete žiť bežným spôsobom. Toto vyvoláva konfrontáciu a poškodzuje vašu psychiku.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v tele okrem žalúdka. Stupeň chorobnosti je 50, čo je počiatočný stav chorobnosti. Príčina je zdurenie stien žalúdka, možná tvorba vredov. Žalúdok je silne pod vplyvom stresu a psychickej záťaže. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, ale je zúžený do oblasti žalúdka. Teda psychika pracuje silne v oblasti žalúdka. Už teraz je potrebná podpora psychológa, psychiater zatiaľ nie.

Povaha
Vaše psychické pochody idú z brušného mozgu, ktorý je uložený v stene tenkých a hrubých čriev. Ľudia majú bežne psychiku uloženú v strednom mozgu. Váš stav charakterizuje obrázok medveďa v divočine. Teda veľa zvieracích reakcií a menej rozumových na život okolo.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na chaos a neporiadok. Povrchová vzrušivosť: chaos. Pohlavná vzrušivosť: chcem aj nechcem. Citová vzrušivosť: nervozita. Teda psychicky bola nervozitou zasiahnutá aj sexuálna oblasť. Znovu útek od ľudí.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivé anjelské sféry detských dyslektikov. Máte na tieto objekty silné prepojenie a teda aj príliš silné reakcie na strach. Zaseknutá emócia strachu, ktorá trvá asi dlhšie a bude prechádzať do depresie. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú veľa ezoteriky a duchovna. Vás to nezaujíma, chcete to zo seba zlikvidovať a žiť klasicky bežným životom. Teda ste v konfrontácii s vlastným vnútrom, ktoré vám odmieta pomáhať. Pokiaľ sa nebudete venovať duchovnosti, tak psychické problémy budú pretrvávať.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú zo strednej Európy. Sú v keltskej úrovni s prvkami duchovného života. Nezaujíma vás to a otravuje. Zase konfrontácia z podvedomia.

Génové reťazce
Génové retiazky sú od seba vzdialené, čo je vždy u ľudí, ktorí musia žiť ezotericky, aby boli zdraví a mali šťastie v živote a aj pevnú psychiku. Najradšej by ste ich zo seba vytrhali. A to je ďalší vnútorný spor.

Embryonálny vývoj
Patríte do skupiny ľudí, ktorých príchod boli neželaný, ako embryo ste boli v konfrontácii s matkou. Vytvorila sa u vás magnetická aura a zvláštna psychika.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch likvidujete všetko ezoterické a duchovné a chcete klasický bežný život. Ďalšia rovina konfrontácie s podvedomím.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, pokiaľ nebudete v konfrontácii so svojím duchovným základom.

Pridaj komentár